Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 06:53:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cs 5 -era 6!  (Posjeta: 8446 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #30 na: Rujan 08, 2014, 10:27:18 »

Stvar provincije..toliko dugo igra imperiju da nezna da glavna provincija ili provincija u kojoj mozes nekog cekat je sumovite planine...da je bio tu ti bi se mogo plakat...ostali faktori mogu bit kolonije dupla potkova,tisa i mozda istrazivanja...premium se znade da imaju oboje....popusio je zbog provincije to vam je to...
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #31 na: Rujan 08, 2014, 10:36:22 »

Jednom sam objavio rat duplo jacima od sebe....ganjaju me....ja im namjestam vojsku i kalkuliram....u svim provincijama gubim jedino sumovite planine dobivam...tak je i bilo...ja mu namjestim dio vojske....tip se zaleti lakom za ratni pljen....toliko bio siguran u sebe da me nije ni spijo ni ispratio napad..u 5 sec mu spustio ostali dio vojske ....dobivam ga....i odmah lupam kontru i oderem ga kod kuce njegove...poslje smo se skompali reko mi lik da ima premium ....
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #32 na: Rujan 08, 2014, 10:46:07 »

ma sumovite planine  su zakon,jos ako se posreci carska pa ih okruzis Grin Grin a da ne govorim ako sklopis dobru taktiku... mene su ljudi napadali sa po 50 K konja vise,ali jaki bokovi su jaki bokovi Grin tu bude kraj,bez premiuma mog
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #33 na: Rujan 08, 2014, 10:59:42 »

Imas pravo i formacija jako bitna stvar....za nomade jaki bokovi i jaki bokovi sa strijelcima na boku
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #34 na: Rujan 08, 2014, 11:04:28 »

A gle igor je stari iskusni igrac....danas svaka susa koja kupi saku dija misli da zna imperiju igrat....lik je ostavio vojsku kod kuce bez formacije u obrani....i jos u jedinici....nema se tu sta vise pricat...a igoru svaka cast
Evidentirano
teemo007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #35 na: Rujan 09, 2014, 01:46:22 »

Najbolje formacija vam je BJEZMILANEMOJELANE ako nevjerujete meni pitajte admine oni znaju  *xxx*
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #36 na: Listopad 02, 2014, 12:42:40 »

Imati ovu spodobu u savezu je vrlo opasno. Poznat je da na početku ere za 10k drva proda 2-3 saveznika najljućim protivnicima.
10k? ma za 20k cijeli savez jos i popust dobiju...neki su shvatili tj vecina cak i tvoji puleni sta se zapravo dogodilo ali vidim ti imas mozak velicine mrava pa i dalje po svom tjeras  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 04, 2014, 12:41:55 »

Na cs5 ništa novo  Cheesy
AgaSaur i dalje bježi, savez relax salje napade i onda na 30 sec povlaci iako vide da ne mičem vojsku, itd itd.  Grin

Evidentirano

Vrapche
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #38 na: Listopad 04, 2014, 12:45:45 »

Na cs5 ništa novo  Cheesy
AgaSaur i dalje bježi, savez relax salje napade i onda na 30 sec povlaci iako vide da ne mičem vojsku, itd itd.  Grin


ja sam mislio da imas barem malo mozga imas 1m vise bodova i da netko pušta do kraja napade...a koliko se sjecam u cs2 si 2x bio jaci po bodovima pa si 2x opozivao 10sec prije bitke...prvo gledaj sebe pa onda drugima nesto predbacuj *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #39 na: Listopad 04, 2014, 05:38:36 »

http://prntscr.com/4sz3ai  nego na cs5 nista novo Grin neki tuku  a neki se prave da tuku hahha,pa kog ti foliras,gdje si ti tu ?  *crazy* eee tico tico  Huh?
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 04, 2014, 08:20:37 »

tico nemas saveza,...igras sam,..svi koji su s tobom igrali pogubili su vojsku 5x,..prekinuli ili digli ruke,.a 2 igraca koji su s tobom jos sviraju tu K:..jednom si presao u povratnike i oni su se raspali,.. Lips Sealed ,losa ti je karma ,kljukas se dijama tu nepotrebno ,...napravio nisi nista niti ces napravit,..ne znam uopce cemu se nadas,...jos se igras s mojim strpljenjem,..natjeraces me da pocnem uzimati dijamante koje sam namijenio za cs1 ,a onda ces se pitati nakon nekog vremena  zasto mi je ovo trebalo,....... Cool
radije organizuj se se nekom ekipom  ako je uopce imas ,dodi na cs1 za 20 tak dana i konacno pokazi sta znas negdje gdje se treba pokazati i ne ponasaj se kao kakav sarlatan ,...pa dokle vise,.. Angry
 
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #41 na: Listopad 05, 2014, 12:13:58 »

tico nemas saveza,...igras sam,..svi koji su s tobom igrali pogubili su vojsku 5x,..prekinuli ili digli ruke,.a 2 igraca koji su s tobom jos sviraju tu K:..jednom si presao u povratnike i oni su se raspali,.. Lips Sealed ,losa ti je karma ,kljukas se dijama tu nepotrebno ,...napravio nisi nista niti ces napravit,..ne znam uopce cemu se nadas,...jos se igras s mojim strpljenjem,..natjeraces me da pocnem uzimati dijamante koje sam namijenio za cs1 ,a onda ces se pitati nakon nekog vremena  zasto mi je ovo trebalo,....... Cool
radije organizuj se se nekom ekipom  ako je uopce imas ,dodi na cs1 za 20 tak dana i konacno pokazi sta znas negdje gdje se treba pokazati i ne ponasaj se kao kakav sarlatan ,...pa dokle vise,.. Angry
 

cuj njega - "natjerat"... pa sad ih koristis vise nego ja barem duplo.. ali đaba... suvereno dominiram... budi frajer i jednom nemoj dignut gaće kad te napadnem... JESI LI FRAJER?!?  nisi. još večeras visit ce ti gaće ritualne xD
molio bi donaciju od 100e da netko baretučmaretu donira mozak....
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2014, 12:18:58 od vauvau » Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #42 na: Listopad 05, 2014, 12:20:38 »

http://prntscr.com/4sz3ai  nego na cs5 nista novo Grin neki tuku  a neki se prave da tuku hahha,pa kog ti foliras,gdje si ti tu ?  *crazy* eee tico tico  Huh?


Sad sam u gužvi. Mogu li te ignorirati koji drugi put?  Huh?
Evidentirano

Vrapche
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 05, 2014, 11:18:14 »

top 10 po vojnim  Cool

http://prntscr.com/4t7lu2  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #44 na: Listopad 05, 2014, 12:49:47 »

cuj njega - "natjerat"... pa sad ih koristis vise nego ja barem duplo.. ali đaba... suvereno dominiram... budi frajer i jednom nemoj dignut gaće kad te napadnem... JESI LI FRAJER?!?  nisi. još večeras visit ce ti gaće ritualne xD
molio bi donaciju od 100e da netko baretučmaretu donira mozak....
hohoho ajde mozda i tebi djed mraz ovog Božića donese barem jedan dio malog mozga da imas barem sa cime razmisljat ovako je smijesno citat tvoje nebuloze na forumu ... *crazy* *crazy*
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!