Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 06:37:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cs 5 -era 6!  (Posjeta: 8511 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 06, 2014, 05:02:03 »

Koji ste vi mentoli. Na zeljku igraju 2-3 osobe, s druge strane na tribunu isti taj zeljko amater poziva da svi stave lozinke njemu da se on spaja i provjerava. Adminima ništa nije sumnjivo niti kaznjivo. Svi znamo da onaj mali montana koristi alarm, sam je to stavio na tribun (ali zeznuo ga komp - pa ga je kako kazu kolege kreten razbio - umjesto da čestitaju).

Što se tiče age, u životu  nisam vidio. Znaci ide jedan napad - frajer kapitulira.


Što se tiče bugara s njima još nisam završio. Prije 6 mj su mi s računa skinuli pare (576€) i nisu dali dije. Ali neće ostati na tome.
Što se tiče cs5..priča je gotova.. aga, zeljko, paško, i drugi su bili i ostali farme i kante za nabijanje.

« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2014, 05:21:44 od Proxy » Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #16 na: Rujan 06, 2014, 05:20:25 »

aga jel to nesto novo?'  Huh? Huh? Huh?
vrapche je poznat da ni u jednoj eri ne moze doci do pobjede posteno
sretno

Imati ovu spodobu u savezu je vrlo opasno. Poznat je da na početku ere za 10k drva proda 2-3 saveznika najljućim protivnicima.
Evidentirano

Vrapche
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #17 na: Rujan 06, 2014, 06:06:29 »

kante za nabijanje ? Grin Grin hahaha pa cekaj,ko tu nama prica o postenju vi ? pa odakle vi znate sta je nama na tribunu ? da nije na neki posten nacin ? il ije do kugli ipak Wink uzivaj,zastavica je opcija za sve,neko dize neko ne,stoga,sve je po pravilima,ali kod vas bas i nije,o cemu svjedoce kugle
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 06, 2014, 06:08:13 »

kante za nabijanje ? Grin Grin hahaha pa cekaj,ko tu nama prica o postenju vi ? pa odakle vi znate sta je nama na tribunu ? da nije na neki posten nacin ? il ije do kugli ipak Wink uzivaj,zastavica je opcija za sve,neko dize neko ne,stoga,sve je po pravilima,ali kod vas bas i nije,o cemu svjedoce kugle

da.. kao i na svim svijetovima dosad... to su poslali vaši igrači kojima poštenje nije dozvoljavalo da igraju s takvim varalicama kao sto ste vi.
Evidentirano

Vrapche
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #19 na: Rujan 06, 2014, 08:06:30 »

Koji ste vi mentoli. Na zeljku igraju 2-3 osobe, s druge strane na tribunu isti taj zeljko amater poziva da svi stave lozinke njemu da se on spaja i provjerava. Adminima ništa nije sumnjivo niti kaznjivo. Svi znamo da onaj mali montana koristi alarm, sam je to stavio na tribun (ali zeznuo ga komp - pa ga je kako kazu kolege kreten razbio - umjesto da čestitaju).

Što se tiče age, u životu  nisam vidio. Znaci ide jedan napad - frajer kapitulira.


Što se tiče bugara s njima još nisam završio. Prije 6 mj su mi s računa skinuli pare (576€) i nisu dali dije. Ali neće ostati na tome.
Što se tiče cs5..priča je gotova.. aga, zeljko, paško, i drugi su bili i ostali farme i kante za nabijanje.




ooo,majstore ti si zaboravio kako to ide,..sto te kasnije nabijem teze je ustat,i vise boli,...jel tako bilo u cs3 proslu eru,...ti kad si podigao zastavu s 3,5 mil bodova meni,.upalio si i odmor 24 sata poslije,.nisi ga ni ugasio dok nije pocelo doniranje za saveznu vojsku,...sinoc si izgubio u ratu,kupio sebi dije da se smiris ,skocio 300k bodova,napravio 100k kata i sad ti kao napadas ,...polako,..igramo se,..cuvaj zivce trebace ti,..xd
kako mislis jedan napad,gace se dizu ?? pa jesi l pocetkom ere 3 rata zaredom  objavio ,..12 dana palio i rusio ti i onaj strucnjak drama na tvom racunu,jedan od zore ,drugi od sumraka,..pa imao sam poraza ko prvih 20 igraca na ljestvici zajedno,haha,.i ,i ..nista, odmor se nije palio,rese nisi pokupio,..suplji napadi SLJEPACA,..digni spiju nemoj na slijepo napadat,..
a zeljku mozete samo kapu skinut,.i naklonit se,..lupa vas u 20 min.u 10 min.nabija u sumovitim,..racuna kartu preko 20,hvata vas,..onog dramu je 4x lupio ,4 medalje uzeo samo na njemu,..a ako je jos neko na njemu to je ok,2 cuvara ,pa nece covjek spavat za imperijom,..a 5 ratova imali gotovo za redom,..l

a o spijunima koje poturas  gdje stignes mrsko mi pricat,...



Evidentirano

sasa_montana
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #20 na: Rujan 06, 2014, 08:15:03 »

vrapce bio vrapce ostao Grin
Evidentirano
sasa_montana
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #21 na: Rujan 06, 2014, 08:20:16 »

pa daj reci kako si vojsku mi ulovio ,za Lips Sealed i te izmisljotine oko alarma i te gluposti,na najpokvareniji nacin si to uradio,i ti znas nekom nesto reci... daj da ti svi damo pass pa ulazi i radis sta hoces ... p.s. opet bi se zakucao Grin Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #22 na: Rujan 06, 2014, 10:14:59 »

576 eura lik ide bacit na imperiju....pa to moras stvarno bit bolestan....pa kej od vas nitko nezna igrat....prije dvije ere sam igro cs5 aktivno...samo rat..bez ijedne dije pobjedio u preko 20 ratova...ratnog pljena da ga nisam mogo potrosit ..sve sam imo bez dija....cak su mi bugari krali ratni pljen kao nemoguce da imsm toliko ali ja sam sve bitke i ratove spremao...tak da su sve vracali....mucki i spletki je bilo uvijek....na piku sam bio cijelog servera i opet mi nista nisu mogli.....tak da mi nije jasno cemu toliki novac bacat a tezak zivot vodimo i mi hrvati i srbi...trosite novac na stvarni zivot i obitelji....ovo je samo igra....
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 06, 2014, 11:06:31 »

ooo,majstore ti si zaboravio kako to ide,..sto te kasnije nabijem teze je ustat,i vise boli,...jel tako bilo u cs3 proslu eru,...ti kad si podigao zastavu s 3,5 mil bodova meni,.upalio si i odmor 24 sata poslije,.nisi ga ni ugasio dok nije pocelo doniranje za saveznu vojsku,...sinoc si izgubio u ratu,kupio sebi dije da se smiris ,skocio 300k bodova,napravio 100k kata i sad ti kao napadas ,...polako,..igramo se,..cuvaj zivce trebace ti,..xd
kako mislis jedan napad,gace se dizu ?? pa jesi l pocetkom ere 3 rata zaredom  objavio ,..12 dana palio i rusio ti i onaj strucnjak drama na tvom racunu,jedan od zore ,drugi od sumraka,..pa imao sam poraza ko prvih 20 igraca na ljestvici zajedno,haha,.i ,i ..nista, odmor se nije palio,rese nisi pokupio,..suplji napadi SLJEPACA,..digni spiju nemoj na slijepo napadat,..
a zeljku mozete samo kapu skinut,.i naklonit se,..lupa vas u 20 min.u 10 min.nabija u sumovitim,..racuna kartu preko 20,hvata vas,..onog dramu je 4x lupio ,4 medalje uzeo samo na njemu,..a ako je jos neko na njemu to je ok,2 cuvara ,pa nece covjek spavat za imperijom,..a 5 ratova imali gotovo za redom,..l

a o spijunima koje poturas  gdje stignes mrsko mi pricat,...

 

mislio sam da si malo inteligentniji... imam 3 napadacka poraza i samo 1 stvarni, a druga dva je cuvar slao po 400 kopljanika iz zasad nepoznatog razloga na druge..

sto se tiče cs2 i cs3.. da nema forbidena sam bi pobjedio vaš savez.. jedino je on dovoljno lud (mislim pozitivno lud) da ulozit tolike pare u zabavu.. sjecam se ere u kojem smo kojen i ja do nekih par miliona bodova silovali cijeli stormborn u punom sastavu..uz minimalno dija...
Evidentirano

Vrapche
sanel75
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10



Profil Email
« Odgovor #24 na: Rujan 07, 2014, 09:57:00 »

ja žetona majko moja
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #25 na: Rujan 07, 2014, 10:10:52 »



kako sam uspio ovo dobiti ?
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 07, 2014, 10:13:22 »

da.. kao i na svim svijetovima dosad... to su poslali vaši igrači kojima poštenje nije dozvoljavalo da igraju s takvim varalicama kao sto ste vi.
ae skini suncobranče u jedinici da te kantam --- fališ mi  Kiss  Cry
*lozinka# VAU
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 08, 2014, 12:39:36 »

kako sam uspio ovo dobiti ?

na istrazivanja druge nema
Evidentirano
teemo007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #28 na: Rujan 08, 2014, 03:12:28 »

Premijum Grin
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #29 na: Rujan 08, 2014, 05:04:34 »

Dobio je jer su nomadi slabiji u obrani a jači u napadu i možda je malo jača istraživanja imao plus premium a sigurno su to i jedni i drugi imali da je bio imperian sa falangima dobio bi ga  Lips Sealed  Shocked
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!