Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:41:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ban, dije i nesuvisli odgovori  (Posjeta: 13109 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #75 na: Rujan 11, 2014, 11:58:19 »

opet smo svjedoci da "tim IO" ne radi svoj posao jer se poredak igrača i vrjednost saveza ne mjenja dva dana kako je to napisano u pravilima igre, mogli bi malo i o tome
Evidentirano
puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #76 na: Rujan 11, 2014, 11:59:50 »

ja sam dosao do tih 4 milijarde bez dija. cista trgovina i kazu da sam namjerno to uradio. izgubio sam suficit posle baniranja i nikom nista. nije mi kao nanijeta steta. stvarno imaju izgovore za takve stvari. posto im je gazda reko da nesmiju dijeliti dije za takve stvari. i onda dobijas hrpu blesavih odgovora
Evidentirano
puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #77 na: Rujan 12, 2014, 12:03:24 »

http://prntscr.com/4lxnf5 server puca po savovima. nece vise ni da nas obilaze Grin
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #78 na: Rujan 12, 2014, 12:05:39 »

Pa kuzim ja sta ste vi napravili i svima sam vam cestito  na pocetku ove teme, ne drzim ja nikakva predavanja samo kazem zasto sam ja dobio automatski ban. Odma poslje mog bana su maknuli taj limit i niko nije imao problema. O ovom slucaju nisu svima maknuli taj limit vjertovatno zato sto neki igraci igraju s malo dija ili ne igraju sa njima a skupili su 4miljarde.





Tako je, da igrači nisu dobili ban sve bi bilo odmah jasno, ovako su igrači blokirani od 5 min (tu nisu dali dije opravdavajuči se "munjovitom reakcijom") pa do 13 sati (tu nisu dali dije uz obrazloženje da su gatali u kavu i da je to namjerno urađeno), to su ti nesuvisli odgovori.

osobno smatram da je blokada na 4 milijarde zlata a cjena istraživanja 5 milijardi propust, nadam se nenamjeran ili je to podcjenjivanje igrača pod izgovorom "to se nemože skupiti" a mislim da sam jednu nebulozu tog tipa isto pročitao kao jedan od nesuvislih odgovora.

da su pravodobno intervenirali do svega ovoga ne bi došlo a to samo pokazuje da netko ne radi kako treba nego parazitira i glumi da radi
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #79 na: Rujan 12, 2014, 12:06:41 »

Napravili ste nesto sto do sada nikad nije napravljeno u normalnom ralmu i IO ekipa se malo iznenadila Smiley  svi imate miljarde sa min potrosenom kolicinom dija i jos ste od njih uzeli par K dija Smiley  opet svaka cast Smiley
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #80 na: Rujan 12, 2014, 12:12:06 »

Napravili ste nesto sto do sada nikad nije napravljeno u normalnom ralmu i IO ekipa se malo iznenadila Smiley  svi imate miljarde sa min potrosenom kolicinom dija i jos ste od njih uzeli par K dija Smiley  opet svaka cast Smiley

Hvala "najači", več si me zabrinuo da si prešao "Silama Mraka"  Grin
Evidentirano
puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #81 na: Rujan 12, 2014, 12:12:36 »

al nek udjele i sirotinji nesto  Wink
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #82 na: Rujan 12, 2014, 12:13:57 »

ovo "najači" je nadimak od prije četiri realma kad je kršio sam savezne vojske da netko ne bi krivo mislio
Evidentirano
puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #83 na: Rujan 12, 2014, 12:15:44 »

e da su takvi admini ovde, koji su igrali i koji su se mucili sa svime, a ne koji znaju programirati. svaka ti dala pa makar vode iz bokala JAKI
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #84 na: Rujan 12, 2014, 12:18:35 »

još igrate ovo smeće do igre  Grin
Evidentirano

puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #85 na: Rujan 12, 2014, 12:23:22 »

ljepse i ovo nego glumiti botanicare na v6 i zeniti priceve od tulipana sa princezama od jagorcevine Grin
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #86 na: Rujan 12, 2014, 12:41:33 »

još igrate ovo smeće do igre  Grin

navukli smo se na imperiju ko bedaci na heroin  Grin
Evidentirano
sklad
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #87 na: Rujan 12, 2014, 01:14:28 »

Napravili ste nesto sto do sada nikad nije napravljeno u normalnom ralmu i IO ekipa se malo iznenadila Smiley  svi imate miljarde sa min potrosenom kolicinom dija i jos ste od njih uzeli par K dija Smiley  opet svaka cast Smiley

Hvala na priznanju Smiley Wink ;D

Ja se moram zahvaliti svim članovima saveza na  izvanrednoj timskoj igri.
Zahvala izvanrednim igračima koji si mogu priuštiti dije i koji su na početku vukli savez i štitili male, a kasnije svojom ekonomskom snagom vukli savez naprijed. Čestitke i bodovno manjim igračima jer su bez dija, a neki i bez premiuma odradili lavovski posao i konstantnom napadačkom igrom nisu dopustili ostalima da se razviju, a naravno ni njihov ekonomski doprinos nije zanemariv.

Ponosan sam i na nekoliko igrača kojima je ovo prvi realm jer su prihvatili konstruktivne kritike i razvili se u kvalitetne igrače IO kakvih je nažalost sve manje.

Zahvale našim damama u savezu, a među njima moram da izdvojim back1 i  _janja_ koje su ovo sve podigle na još jedan viši nivo i predvode ljestvicu po bodovima...
Da sad poimence nabrajam sve članove i njihove zasluge, to bi potrajalo, a stvarno je svaki od njih dao svoj maksimum i izvršio ono što se od njega tražilo.

Iskreno se nadam da će back1 kao nomad da premaši 50m ekonomskih bodova i da uđe u povijest jer mislim da kao nomad na svijetu ove brzine to još nikome nije uspjelo.

A još kao dokaz da se sve može kad je sloga u savezu je i to da su u savezu zajedno igrali rusi, amerikanci, makedonci, bugari, turci, azerbejđanci, crnogorci, srbi, bosanci, slovenci, hrvati ... pravoslavci, muslimani, katolici i ostali.... i nije bilo nikakvih problema, te je sve dogovarano u duhu poštenja i poštovanja prema drugima...

Nije istina kako neki pričaju da nije bilo konkurencije na serveru. Bilo je i te kako jer naš član nije prvi po vojnim bodovima, nego jedan talijan...cocciolone..... Njemu i ostalima odajem poštovanje, ali na žalost ovu eru nisu imali šanse..

Znam da će mnogi ovo sad popljuvati jer nikada nisu igrali u takvom savezu i takvoj slozi, ali meni je čast igrati sa svim tim ljudima
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2014, 01:44:50 od sklad » Evidentirano

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #88 na: Rujan 12, 2014, 12:39:39 »

Bravo , koji je to svijet u pitanju ?
Evidentirano

puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #89 na: Rujan 12, 2014, 12:52:14 »

Svijet 105  Smiley
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!