Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:25:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ban, dije i nesuvisli odgovori  (Posjeta: 13094 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
shanks
Private
*

Karma: +10/-24
Offline Offline

Postova: 31


Profil
« Odgovor #30 na: Rujan 09, 2014, 09:21:38 »

Hocu odstetu za ovo!
http://prntscr.com/4l3yj0
 Angry Angry
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #31 na: Rujan 09, 2014, 02:34:29 »

doista me zanima objašnjenje postupka prema igračima koji su dobili ban radi iznosa zlata a nisu dobili kompenzaciju za to

ovisi li to o nečijoj dobroj volji ili je sistem isti za sve?

ako ovisi o nečijoj dobroj volji onda je to protivno svim normama ponašanja unutar civiliziranog društva

stupidno objašnjenje tipa : "..igrač je to namjerno uradio.." je više nego jadan izgovor kada u samoj igri pojedina istraživanja pokrenuta u akademiji koštaju više od 5 milijardi zlata, naravno da je namjerno to urađeno jer svi moji suigrači žele pokrenuti visoke nivoe kolonizacije i postaviti u ovom realmu svoje osobne rekorde u bodovima,



Evidentirano
gadzorr
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #32 na: Rujan 09, 2014, 03:25:00 »

Malo sam se raspitao oko VELIKOG horusa kod  njegovim bivsim suigracima i dobio sam veoma interesantane odgovore !!!  Grin  

1: o kome prićaš dal o horusu, horus je teški farmer i kukavica koji kad ga netko napadne odmah bježi na odmor, ne donira ama baš nišTA U SAVEZ I MISLI DA JE NAJBOLJI U IMPERIJI neću nikad igrat sa njim

2: nije, dobar, je možda najbolji u dizanju ekonomije, al ostalo nema pojma i kukavica je

3: U savezu je koristan radi jakih istrazivanja i moze drzati cudo ali timska igra i vojska su mu banana

Pa ovo je za  *suicide*
« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2014, 03:33:55 od gadzorr » Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #33 na: Rujan 09, 2014, 08:19:25 »

ne kužim ja te njihove bljezgarije..ako je egal onda je egal..dovoljno je da su ti nanijeli sramotu što su ti stavili kuglu i za to trebaju platiti određenu naknadu..ništa protiv propisa nismo napravili..a točno znam što rade..onima koji nisu puno dija kupili ne daju im i ignoriraju ih..daju samo onima koji su kupili dijamante..kao da ih je sanader ućio kao se to radi..stvarno je vrijeme da svi odemo tenkiće gurati po prašini
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #34 na: Rujan 09, 2014, 09:45:17 »

ne kužim ja te njihove bljezgarije..ako je egal onda je egal..dovoljno je da su ti nanijeli sramotu što su ti stavili kuglu i za to trebaju platiti određenu naknadu..ništa protiv propisa nismo napravili..a točno znam što rade..onima koji nisu puno dija kupili ne daju im i ignoriraju ih..daju samo onima koji su kupili dijamante..kao da ih je sanader ućio kao se to radi..stvarno je vrijeme da svi odemo tenkiće gurati po prašini

ne samo to, nesuvisli odgovor tipa - "..blokada acc uklonjena je nakon 5 min i nije nastala nikakva šteta.."  je ili notorna laž ili izjava nekoga tko ne pozna sustav i igru a ovdje prodaje "nešto pod bubrege", pa ću ja u svojoj neizmjernoj dobroti pomoći takvoj osobi.

osim te kugle kojom se "ukrasi" igrač i koju protivnici u svojoj igračkoj impotenciji odmah svrstavaju u neku prevaru postoji i drugi sitan detalj a to je brisanje podataka o donacjama (nije bitno) ali i onaj o deficitu ili suficitu kod slanja i primanja zlata a to je bitno.

no da se vratimo i na "biser" pisane riječi tj onih 5 min blokada i nikakvoj šteti, ako 5 min nije šteta onda je blokada od preko 24 sata puno "skuplja" od 300 dija, zar ne

u jednom trenutku u blokadi su bili vođa i prvi Addera i da je bilo potrebe za dizanjem fortova to je bilo onemogučeno jer je i savezni časnik za građenje bio na OM-u

da o gubitku populacije u posljednjih 48 sati trajanja Premiuma i ne govorimo jer su padom sistema i naknadnim isprikama i produljivanjem trajanja Premiuma izblesirali sistem koji je u mom slučaju 2x skinuo po 10% populacije i načitao sam se nemuštih objašnjanja tipa "..netko srušio koloniju..gubitak čuda.." i nakon slanja slika i ulaska admina na moj acc radi provjere nisam dobio nikakav odgovor a to bi bio jedan minimum pristojnosti

pa sada mene zanima jesmo li to mi igrači ovdje radi admina ili admini radi nas ?
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #35 na: Rujan 10, 2014, 12:43:47 »

Hvala vam što ste opet kontaktiranja Imperia Online.

Naknada se neće dati. Imajte na umu da su sve vrste namjerne manipulacije u igri da bi mogao primiti više sredstava zabranjena.
------------------------------------
ovo je "Majka svih odgovora", retardirana majka naravno

ako je korištenje carskog trgovca namjerna manipulacija tada tu zloupotrebu treba ukloniti iz igre

Evidentirano
sklad
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #36 na: Rujan 10, 2014, 01:01:07 »

ponavljanje jednih te istih odgovora od strane administratora ili sve češće čak i šutnja na konstruktivno postavljena pitanja daje jednostavni odgovor na ovu temu... i nakon ovih silnih godina igre svakodnevno vidim da pravila ove igre nisu jednaka za sve igrače, što je jako žalosno ... zar smo mi krivi što programeri i administratori ni nakon svih silnih godina rada na igri još uvijek nisu uspjeli da riješe sve bugove i nisu predvidjeli potencijalne problematične situacije... ali dok god pare cure na račun boli njih briga jesu li dosljedni u svojim odlukama ili ne


http://prntscr.com/4lgam2
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2014, 01:17:49 od sklad » Evidentirano

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #37 na: Rujan 10, 2014, 06:53:17 »

The owner of the account has already received explanation. It is a violation of the rules when a player uses his account to get blocked in order to receive diamonds and there is a pretty big chance to stay blocked. The next reopening of the subject will result in punishment on the forum.
Logged

xxxxxx
xxxxxxxxxx xxxxxxxxx Manager
e stvarno je netko lud tu.. htjeli su bugari male svijetove jer su im analize pokazivale da se u malim svijetovima troše dije..nema goldova pa su igrači prisiljeni igrati sasvim drugačije, a kada im to dosadi onda će otići igrati polu proizvod v6..kada je jedan savez svojom snagom igre toliko zagospodario tim svijetom to im se više ne sviđa..sada bi oni malo mjenjali pravila bez objave..dije za carskoga trgovca smo mi kupili i imamo pravo sa tržištem raditi što god hoćemo dok imamo snagu za to..iskreno to vam je isto kao što se vi sada igrate sa nama tako se mi tamo za Lips Sealed avamo sa cijelim tim svijetom koji je preostao zbog gluposti koja je napravljena ne ukidanjem svijetova i ne objavljivanjem kada je koji svijet završio..sad bi trebali biti još i banirani za svoje novce i svoju inovativnost.."Trenutno nema objavljenih vijesti u ovoj rubrici" to tamo piše..moji "drugovi" trebali ste tamo upozoriti da će svaka zloupotreba biti kažnjena da je zabranjeno ovo ili ono prije nego što smo bilo što napravili sve smo proučili i nigdje ama baš nigdje ne piše o trgovini o carskom trgovcu ništa protivno naćinu na koji smo mi to izveli.. bio vam je cilj dodatno zarađivati na carskom trgovcu zar mi ne smijemo njega koristi za isto..tu je stvarno netko LUD a ja znam i tko
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2014, 06:55:42 od _suza_ » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #38 na: Rujan 10, 2014, 07:42:47 »

The owner of the account has already received explanation. It is a violation of the rules when a player uses his account to get blocked in order to receive diamonds and there is a pretty big chance to stay blocked. The next reopening of the subject will result in punishment on the forum.
Logged

xxxxxx
xxxxxxxxxx xxxxxxxxx Manager
e stvarno je netko lud tu.. htjeli su bugari male svijetove jer su im analize pokazivale da se u malim svijetovima troše dije..nema goldova pa su igrači prisiljeni igrati sasvim drugačije, a kada im to dosadi onda će otići igrati polu proizvod v6..kada je jedan savez svojom snagom igre toliko zagospodario tim svijetom to im se više ne sviđa..sada bi oni malo mjenjali pravila bez objave..dije za carskoga trgovca smo mi kupili i imamo pravo sa tržištem raditi što god hoćemo dok imamo snagu za to..iskreno to vam je isto kao što se vi sada igrate sa nama tako se mi tamo za Lips Sealed avamo sa cijelim tim svijetom koji je preostao zbog gluposti koja je napravljena ne ukidanjem svijetova i ne objavljivanjem kada je koji svijet završio..sad bi trebali biti još i banirani za svoje novce i svoju inovativnost.."Trenutno nema objavljenih vijesti u ovoj rubrici" to tamo piše..moji "drugovi" trebali ste tamo upozoriti da će svaka zloupotreba biti kažnjena da je zabranjeno ovo ili ono prije nego što smo bilo što napravili sve smo proučili i nigdje ama baš nigdje ne piše o trgovini o carskom trgovcu ništa protivno naćinu na koji smo mi to izveli.. bio vam je cilj dodatno zarađivati na carskom trgovcu zar mi ne smijemo njega koristi za isto..tu je stvarno netko LUD a ja znam i tko
slazem se tu djelomicno s tobom , da treba ukinuti 99% v5 svjetova (ostaviti po jedan svake brzine int.). ali dok jos uvijek ima noobcina koji bacaju novac bezveze bugari ih drze otvorenima. jer tko ce ubit koku koja nese zlatna jaja, ma koliko kokos bila ocufana. a dok citam ova vasa cmizdrenja, cudim se koju dozu mazohizma imate  Grin em vas tuta guzi, em mu jos to placate  *suicide* tako vam i treba. u mom kraju ima poslovica : "kad bedaki imaju novaca, onda i kramari trziju"
zato karticu na peglanje i dije carskom trgovcu , ako potrosite dovoljno dija, bugari ca vam dati nagradu, BAN !!! pa tko voli neka izvoli, kazu da svaki bedak ima svoje veselje , pa veselimo se Smiley
Evidentirano

sklad
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #39 na: Rujan 10, 2014, 07:55:11 »

horuse, tebi za informaciju, mi smo tamo svi zajedno potrošili toliko dija koliko ti sam potrošiš u jednoj eri tako da se informiraj malo prije nego postaviš bedasti komentar...sve ostalo je plod zajedničkog rada ljudi u savezu.
A što se tiče bedaka i veselja, pa i ti imaš svoje veselje da budeš prvi igračna serveru, ali bez medalje jer nitko ne želi da se igra s tobom... baš sam danas malo virnuo kako izgleda facebook server i tamo opet ista priča  Grin
Evidentirano

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #40 na: Rujan 10, 2014, 08:06:49 »

horus radi se o savezu od 60 igrača..iskreno stvarno je mala lova u pitanju 10 sati i škrinja od 4 dije dnevo..provjereno znam da si ti za pokušaj da igraš na svijetskom bacio u kantu za smeće 200 eura jer si htio biti vođa da te nemugu izbaciti samo ti je travolta pokazao da je veći igrač Grin
Evidentirano
SPARTACUS_666
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #41 na: Rujan 10, 2014, 09:41:38 »

horse ti se nesto hvalis tu i smetas za najbolji igrac ili ja nerazumem dobro *WALL*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #42 na: Rujan 11, 2014, 12:42:09 »

horus radi se o savezu od 60 igrača..iskreno stvarno je mala lova u pitanju 10 sati i škrinja od 4 dije dnevo..provjereno znam da si ti za pokušaj da igraš na svijetskom bacio u kantu za smeće 200 eura jer si htio biti vođa da te nemugu izbaciti samo ti je travolta pokazao da je veći igrač Grin
bravo, bitno je da se  ti drzis teme, mislim da je ......nesuvisli odgovori. ovaj tvoj je stvarno biser *hahaha* *hahaha* ti me hoces uvjeriti da s 10 sati dnevno i skrinjom od 4 dije dobijate banove zbog prevelikog zlata. jel ti to zena cita, pa se na taj nacin pravdas koliko si love tu protratio Tongue Tongue Huh? spucao je svaki od vas 200€ samo na carskog trgovca, ali dobro o veselju sam vec pisao  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #43 na: Rujan 11, 2014, 02:15:21 »

bravo, bitno je da se  ti drzis teme, mislim da je ......nesuvisli odgovori. ovaj tvoj je stvarno biser *hahaha* *hahaha* ti me hoces uvjeriti da s 10 sati dnevno i skrinjom od 4 dije dobijate banove zbog prevelikog zlata. jel ti to zena cita, pa se na taj nacin pravdas koliko si love tu protratio Tongue Tongue Huh? spucao je svaki od vas 200€ samo na carskog trgovca, ali dobro o veselju sam vec pisao  Grin Grin Grin Grin

krivo

jadan pokušaj da saznaš kako smo iz par stotina miliona radili milijarde  Cheesy

pokazali smo i dokazali da to možemo (više od 20X) i da je propust u sistemu koji automatski blokira na 4 milijardi a viši nivoi kolonizacije koštaju 5 milijardi zlata. žao nam je ako smo admine doveli u neugodan položaj da oni moraju opravdavati tuđe odluke nesuvislim odgovorima ali tako biti mora. Smiley

pa da ti malo pojasnim snagu saveza, porez na zlato je več dugo nula a u savezu je oko 20 milijardi zlata, suza je jedan od tvoraca  ekonomskog buma ovog saveza i kao i svi ostali igru je podredio potrebama saveza, da ti sada elaboriram faze igre pojedinaca i prelaske iz faze u fazu bilo bi bespredmentno jer kao prvo ti to nemožeš u potpunosti shvatiti a kao drugo teško bi se na svim realmima našlo ljudi koji bi igrali s tobom u savezu pa nema potrebe da se pokušavaš zamarati timskom igrom Tongue


Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #44 na: Rujan 11, 2014, 02:35:16 »

bravo, bitno je da se  ti drzis teme, mislim da je ......nesuvisli odgovori. ovaj tvoj je stvarno biser *hahaha* *hahaha* ti me hoces uvjeriti da s 10 sati dnevno i skrinjom od 4 dije dobijate banove zbog prevelikog zlata. jel ti to zena cita, pa se na taj nacin pravdas koliko si love tu protratio Tongue Tongue Huh? spucao je svaki od vas 200€ samo na carskog trgovca, ali dobro o veselju sam vec pisao  Grin Grin Grin Grin
gle nećemo o familiji na forumu..ja ne spominjem tvoju pa nemoj ni ti moju..znaš ti dobro o ćemu ja govorim
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!