Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:00:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ban, dije i nesuvisli odgovori  (Posjeta: 13096 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
gadzorr
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #45 na: Rujan 11, 2014, 05:00:10 »

Ma pustite vi horusa vidite da tip zivi u zabludi , prvo sto mu je palo na pamet je 200 eura i dije , pa to je stvarno smesno ...  Grin On uopce i nezna da ima ljudi koji znaju ovu igru igrati i bez dije , misli da ako potrosi par stotinak eura tokom jedne ere  da ce biti najbolji ....  *crazy* Takvi nama sluze kao farme , pozdrav horuse i dodji da se malo zezamo na realmu trebaju nam ljudi kao ti ...  Kiss
« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2014, 05:40:58 od gadzorr » Evidentirano
sreckos
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #46 na: Rujan 11, 2014, 05:38:59 »

nitko više ne igra imperiju, svi na forumu Grin *crazy*usput pozdravljam sve koji me znaju Wink
Evidentirano
sklad
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #47 na: Rujan 11, 2014, 06:39:12 »

nitko više ne igra imperiju, svi na forumu Grin *crazy*usput pozdravljam sve koji me znaju Wink


Pa naravno da smo svi tu jer je forum postao zabavniji od same igrice pošto su učinili sve ne bi li smanjili svijetove. Ali to nije sve, nego su nas administratori i razni moderatori još više zapanjili svojom nedosljednošču i razno-raznim tumačenjima pravila.... Znam da je nekada bilo pravo čudo ako bi neki igrač sakupio 4 milijarde zlata i da je pri tome morao da potroš ogromne količine dijamanata. Sistem tako naštiman da blokira svakog igrača koji dođe do 4milijarde, a isprika je bila u obliku kompenzacije od 300 dija. Pošto su ti igrači bili veliki potrošači, administratorima nije bio ni najmanji problem dodjeliti tih 300 dija.

E sad dolazimo do trenutka kada se na serveru formirao jedan megasavez od 60 igrača, potukao je sve ostale igrače unatoč njihovoj velikoj potrošnji dijamanata (u talijanskom savezu vođa je donirao oko 10k dijamanata u savez)  i onemogučio im prelazak 4M poena, uzeo je sva čuda i dignulo savezna istraživanja u nebo. Samim time nije bilo potrebe za velikom potrošnjom dijamanata unutar saveza.
Pošto smo si kao savez zacrtali neke ciljeve i ne mislimo završiti eru prije nego to napravimo, igrači su počeli da dižu ekonomiju i došlo je do sitacije da je sve više i više igrača dolazilo do blokade računa od strane igre zbog postavljenog limitatora na 4milijarde zlata.  Na početku su nakon provjere računa bez ikakvih problema davali ispriku u obliku 300 dija.

Nakon što je sve više igrača počelo da dolazi do te čarobne granice bez kršenja pravila igre, administratori su odlučili da nekim igračima kompenzacija ipak neće biti isplačena zbog tvrdnje da su namjerno skupljali zlato... pa naravno da su namjerno skupljali zlato, pa neka pogledaju da ima nekih istraživanja koja koštaju po 15 milijardi zlata na višim nivoima, pa oni su programirali ovu igru, a ne mi... a isto je problem što je nekome odbijena kompenzacija, da bi 2 sata kasnije bila odobrena dvojici igrača.

Za mene je problem u toj nedosljednosti samih administratora što se nekima isplačuje kompenzacija, a nekima ne...a nemaju adekvatan odgovor na naše pitanje zašto je to tako... samo vrte neki univerzalni odgovor i čak prijete blokiranjem na forumu jer inzistiramo na odgovoru.

Moje mišljenje je da je sad nastao problem jer ti igrači koji su dobili sistemsku blokadu nisu veliki potrošaći, a neki opće i ne koriste dije... i sad tu nastaje problem jesu li svi jednaki u ovoj igri.

Jesu, ali administratori odlučuju tko je jednakiji.

Samo da se zna, ja sad tamo tamo ima 7 milijardi zlata i skupljam za još skuplja istraživanja i dobio sam 300 dija kao kompenzaciju za blokadu. Da nebi netko mislio da sam jedan od onih koji su zakinuti, ali me boli nepravda.    *black_eye*
Evidentirano

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #48 na: Rujan 11, 2014, 07:06:05 »

ja sam stigao do tog iznosa bez i jedne potrosene dije. sustav me blokirao, i nisam dobio kompenzaciju i onda me pitaju u cemu je moj problem  *crazy* moj problem je u dubokom oranju i cupavim gljivama. i po nekoj bojevnoj glavi. kad je fizicki radnik bio nagradjen? ni u igrici ga ne postuju. da imam para da kupujem dijamante ne bi visio sad na forumu niti bi rintacio po igrici da skupim takve rese. i za to mi je krivo sto su prekrsili clan 14. o ljudskim pravima. napravili su diskriminaciju medju igracima
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #49 na: Rujan 11, 2014, 07:38:16 »

i ja sam dobio ali me isto boli to što nije egal za sve  *sos*
Evidentirano
sklad
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #50 na: Rujan 11, 2014, 07:55:47 »

pa vidiš da ni admini ne znaju dati pošteni odgovor na naša pitanja, pa samo zaobilaze temu... to je što se tiče hrvatskog foruma.
Na međunarodnom izbrišu post...tako im je lakše  Lips Sealed [:-} *freak* Cool
Evidentirano

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #51 na: Rujan 11, 2014, 07:58:16 »

pa vidiš da ni admini ne znaju dati pošteni odgovor na naša pitanja, pa samo zaobilaze temu... to je što se tiče hrvatskog foruma.
Na međunarodnom izbrišu post...tako im je lakše  Lips Sealed [:-} *freak* Cool

teško je i dati pošteni odgovor na nepoštene odluke
Evidentirano
delta4s
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #52 na: Rujan 11, 2014, 08:06:38 »

Zašto besplatno dobiti dijamante kad ih se pošteno može kupit  Cheesy
Evidentirano
puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #53 na: Rujan 11, 2014, 08:11:01 »

posalji mi onda 500 eura da kupujem, ako ti nevratim nemoj vise ni davat  Cheesy
Evidentirano
delta4s
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #54 na: Rujan 11, 2014, 08:14:54 »

posalji mi onda 500 eura da kupujem, ako ti nevratim nemoj vise ni davat  Cheesy
nije problem, kako ti čovjek  onda nebi poslao Grin
Evidentirano
puonja
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #55 na: Rujan 11, 2014, 08:45:01 »

jedino sefovi nedaju, kao da im je za izlet zafalilo  Tongue (drukcije bi napisao umjesto izleta, al dobicu ban)
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #56 na: Rujan 11, 2014, 10:28:12 »


Pa naravno da smo svi tu jer je forum postao zabavniji od same igrice pošto su učinili sve ne bi li smanjili svijetove. Ali to nije sve, nego su nas administratori i razni moderatori još više zapanjili svojom nedosljednošču i razno-raznim tumačenjima pravila.... Znam da je nekada bilo pravo čudo ako bi neki igrač sakupio 4 milijarde zlata i da je pri tome morao da potroš ogromne količine dijamanata. Sistem tako naštiman da blokira svakog igrača koji dođe do 4milijarde, a isprika je bila u obliku kompenzacije od 300 dija. Pošto su ti igrači bili veliki potrošači, administratorima nije bio ni najmanji problem dodjeliti tih 300 dija.

E sad dolazimo do trenutka kada se na serveru formirao jedan megasavez od 60 igrača, potukao je sve ostale igrače unatoč njihovoj velikoj potrošnji dijamanata (u talijanskom savezu vođa je donirao oko 10k dijamanata u savez)  i onemogučio im prelazak 4M poena, uzeo je sva čuda i dignulo savezna istraživanja u nebo. Samim time nije bilo potrebe za velikom potrošnjom dijamanata unutar saveza.
Pošto smo si kao savez zacrtali neke ciljeve i ne mislimo završiti eru prije nego to napravimo, igrači su počeli da dižu ekonomiju i došlo je do sitacije da je sve više i više igrača dolazilo do blokade računa od strane igre zbog postavljenog limitatora na 4milijarde zlata.  Na početku su nakon provjere računa bez ikakvih problema davali ispriku u obliku 300 dija.

Nakon što je sve više igrača počelo da dolazi do te čarobne granice bez kršenja pravila igre, administratori su odlučili da nekim igračima kompenzacija ipak neće biti isplačena zbog tvrdnje da su namjerno skupljali zlato... pa naravno da su namjerno skupljali zlato, pa neka pogledaju da ima nekih istraživanja koja koštaju po 15 milijardi zlata na višim nivoima, pa oni su programirali ovu igru, a ne mi... a isto je problem što je nekome odbijena kompenzacija, da bi 2 sata kasnije bila odobrena dvojici igrača.

Za mene je problem u toj nedosljednosti samih administratora što se nekima isplačuje kompenzacija, a nekima ne...a nemaju adekvatan odgovor na naše pitanje zašto je to tako... samo vrte neki univerzalni odgovor i čak prijete blokiranjem na forumu jer inzistiramo na odgovoru.

Moje mišljenje je da je sad nastao problem jer ti igrači koji su dobili sistemsku blokadu nisu veliki potrošaći, a neki opće i ne koriste dije... i sad tu nastaje problem jesu li svi jednaki u ovoj igri.

Jesu, ali administratori odlučuju tko je jednakiji.

Samo da se zna, ja sad tamo tamo ima 7 milijardi zlata i skupljam za još skuplja istraživanja i dobio sam 300 dija kao kompenzaciju za blokadu. Da nebi netko mislio da sam jedan od onih koji su zakinuti, ali me boli nepravda.    *black_eye*
U IO postoje "limiti" od pocetka igre, npr. ja sam dobio "automatski" ban zbog 50k balista. Ban za zlato jos nisam dobio a znao sam imat oko 20-30 miljardi zlata tako da nisam upoznat s tim pravilom.... Da budem iskren ja van nebi dao nikakvih 300 dija kao kompenzaciju zato sto se svi poceli gomilat zlato da bi dobili ban i kompenzaciju od 300 dija...... Nikad nebi mjenjo 300 dija za kuglu, veca je sramota dobit kuglu pogotovo u tim vasim bodovima jel cijeli ralm misli da varate i svi polako odustaju od igre ili vise ni ne igraju....
Evidentirano
SPARTACUS_666
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #57 na: Rujan 11, 2014, 10:43:36 »

horsus vidim ti samo evra spominjes,ti mislis sve je u dije hehehehe,takvi kako tebe trazimo mi  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #58 na: Rujan 11, 2014, 10:58:14 »

horsus vidim ti samo evra spominjes,ti mislis sve je u dije hehehehe,takvi kako tebe trazimo mi  Grin Grin

jel tebe netko uputio da na hr. forumu smijes pisati samo hrvatski  Huh? Huh?
Evidentirano

SPARTACUS_666
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #59 na: Rujan 11, 2014, 11:02:18 »

a ti ti djontra vidim pravis se nesto igracina opasan sa "50k baliste i ban" a neznas koliko kosta kolonizacija 17  Cool ,otvori tamo tehnolosko stablo  Cool i vidi otprilike pa posle se umesaj,neznas ni za sta se prica vidim Grin:D
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!