Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:14:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Serveri  (Posjeta: 2375 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crowar230
Gost
« na: Studeni 14, 2009, 03:51:46 »

Ovako vidim da ovdije nema baš konkretnih pitanja ni odgovora (osim Tigera što konkretno odgovori na neka pitanja što zna)
Moj prijedlog je da Tiger malo popriča sa administratorima o serverima,,,jer vidio sam da se puno ljudi žali da je izgubilo vojsku što je server zablokirao i vojska stoji po par sati kod kuče ,,,(a Tigerov odgovor je uvijek tu se ništa ne može)
Ako se ništa ne može zašto se ljudima onda naplačuje krediti i premijumi???Neki ljudi što igraju 6,7,8 mjeseci imperiju nisu sigurno potrošili 6,10kn na kredit računajte da kupujete svaka dva dana  kredit od 20 za npr. 8mjeseci koliko je to poruka po 6,10kn(to se ne odnosi na Tigera pošto on to sve ima free ili đabe).Jer svaka ozbiljna igra ima i svoja održavanja pa ako se dešavaju neka održvanja onda treba svima blokirati acc dok traje održavanje servara a ne kad netko izgubi sve što je napravio u ovo vrijeme što igra mjesec,dva,pet,itd... i postavi pitanje jel se može vratiti sve unazad dok je server bio blokiran(odgovor je uvijek "nemože se tu ništa")
A nije samo u pitanju serveri u pitanju su i chat serveri koji izbacuju sa chata sve češće!!!
Pa bih molio gospodina Tigera da malo popriča sa svojim administratorima da malo porade na tim problemima a ne da se samo bave ko je kome kakvu poruku napisao i o tome raspravljaju!!!
A i svaki normalan forum bih trebao imati svoj chat da ljudi mogu popričati a ne pisati gluposti po forumu.(znam Tiger za chat češ reći imate javni ali on ne radi kako treba pa dok to poprave tvoji admini onda mi na to odgovori).
Eto toliko o mojim prijedlozima nadam se da če poraditi na tome jer pravi igrači su već odustali a u drugoj eri neče ni započinjati jer nema smisla igrati 7 mjeseci i plačati i odustati zbog takvih pogrešaka koje se dešavaju!!!
I što se tiče ovog prijedloga nemislim ja da je tu Tiger kriv nego su krivi ti koji su pavili te servere i chat-ove *hmm*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 14, 2009, 04:02:41 »

slazem se s tobom evo i ja sam jedan od onih koji su vojsku izgubili zbog servera..... ali na tu tvoju poruku mogu rec ono sto su meni sami rekli odi na int. forum i tamo se zali te ce to citat sami admini ali neocekuj bas previse da ce se nesto promijenit... sto se tice ovog kupovanja kredita na to ce ti se nametnut jedan odgovor a on ti je da tebe niko netjera da ti kupis kredite.... tvoja poruka je jasna i dobrog karaktera za igrace ali admini to nece dozivit bas previse..... Cool Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
tomislav98
Lieutenant
***

Karma: +29/-18
Offline Offline

Postova: 101


ZNA SE TKO JE NAJBOLJI

190 TOMISALV98@NET.HR
Profil WWW
« Odgovor #2 na: Prosinac 28, 2009, 04:41:38 »

meni tako resursi nestaju par puta premjestanjem
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 28, 2009, 04:28:45 »

Ovako vidim da ovdije nema baš konkretnih pitanja ni odgovora (osim Tigera što konkretno odgovori na neka pitanja što zna)
Moj prijedlog je da Tiger malo popriča sa administratorima o serverima,,,jer vidio sam da se puno ljudi žali da je izgubilo vojsku što je server zablokirao i vojska stoji po par sati kod kuče ,,,(a Tigerov odgovor je uvijek tu se ništa ne može)
Ako se ništa ne može zašto se ljudima onda naplačuje krediti i premijumi???Neki ljudi što igraju 6,7,8 mjeseci imperiju nisu sigurno potrošili 6,10kn na kredit računajte da kupujete svaka dva dana  kredit od 20 za npr. 8mjeseci koliko je to poruka po 6,10kn(to se ne odnosi na Tigera pošto on to sve ima free ili đabe).Jer svaka ozbiljna igra ima i svoja održavanja pa ako se dešavaju neka održvanja onda treba svima blokirati acc dok traje održavanje servara a ne kad netko izgubi sve što je napravio u ovo vrijeme što igra mjesec,dva,pet,itd... i postavi pitanje jel se može vratiti sve unazad dok je server bio blokiran(odgovor je uvijek "nemože se tu ništa")
A nije samo u pitanju serveri u pitanju su i chat serveri koji izbacuju sa chata sve češće!!!
Pa bih molio gospodina Tigera da malo popriča sa svojim administratorima da malo porade na tim problemima a ne da se samo bave ko je kome kakvu poruku napisao i o tome raspravljaju!!!
A i svaki normalan forum bih trebao imati svoj chat da ljudi mogu popričati a ne pisati gluposti po forumu.(znam Tiger za chat češ reći imate javni ali on ne radi kako treba pa dok to poprave tvoji admini onda mi na to odgovori).
Eto toliko o mojim prijedlozima nadam se da če poraditi na tome jer pravi igrači su već odustali a u drugoj eri neče ni započinjati jer nema smisla igrati 7 mjeseci i plačati i odustati zbog takvih pogrešaka koje se dešavaju!!!
I što se tiče ovog prijedloga nemislim ja da je tu Tiger kriv nego su krivi ti koji su pavili te servere i chat-ove *hmm*
1. ne tjeramo ljude da kupuju kredite,to je njihov izbor
2.održavanja servera nisu planirana da se može ljude obavijestit o tome duuugo prije nego šta se dogode...jednostavno do održavanja dođe kada se dogodi nekakav značajniji bug
3.javni chat radi u redu,izbacuje jedino kad si "idle" duže vrijeme,ali mislim da su i to ukinuli jer u zadnje vrijeme me uopće ne izbacuje
4.zašto napravit chat za forum kad imaš javni chat...nema svrhe radit 2 chata koji bi imali istu funkciju  *xxx*
5.admini se ne bave samo s tim "tko je šta napisao" nego rade  na novoj igri imperial hero Smiley
Evidentirano
stealman
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 28, 2009, 05:08:02 »

meni tako resursi nestaju par puta premjestanjem


to se i meni par puta dogodilo ,ali sam se odjavila na 5 min i kada sam se ulogirala, resursi su svaki puta uredno bili prebačeni i na mijestu... malo ima valjda zašteka... Grin
Evidentirano
tomislav98
Lieutenant
***

Karma: +29/-18
Offline Offline

Postova: 101


ZNA SE TKO JE NAJBOLJI

190 TOMISALV98@NET.HR
Profil WWW
« Odgovor #5 na: Siječanj 01, 2010, 04:44:34 »

crowar230 ti se buniš  za chat kolko je znam nisi ni jedanput dosao na njega jer ja sam stalno tamo pitaj bossa rocy koji su isto pa nemoj rec da chat neradi dobro mene izbaci jedanput u mjesec dana i to kad sam dugo
                    Cool Cool Cool Cool
Evidentirano
crowar230
Gost
« Odgovor #6 na: Siječanj 15, 2010, 05:47:13 »

crowar230 ti se buniš  za chat kolko je znam nisi ni jedanput dosao na njega jer ja sam stalno tamo pitaj bossa rocy koji su isto pa nemoj rec da chat neradi dobro mene izbaci jedanput u mjesec dana i to kad sam dugo
                    Cool Cool Cool Cool
Mozda su popravili chat,,, i nemoj pricati gluposti da nisam nikada na javnom chatu,,,sad rade puno bolje nego prije mjesec dana,,,
Evidentirano
crowar230
Gost
« Odgovor #7 na: Siječanj 15, 2010, 05:55:23 »

1. ne tjeramo ljude da kupuju kredite,to je njihov izbor
Zašto biste trebali ukloniti oglase?

# Igra se puno brže učitava.
# generirate puno manje prometa.
# imate više prostora na zaslonu za igru.


Za uklanjanje oglasa na jedan mjesec potrebno ti je 20 kredita

Onda mi odgovori zasto se postavljaju ovakve poruke na premiumu?Huh?
To je samo navlacenje ljudi za nos,,,
I vidim oni koji su trebali komentirati ovaj prjedlog nisu ga komentirali,,,
Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 15, 2010, 06:14:15 »

A kako mislis da IO tim zaradjuje ako ne preko reklama? (istina nesto malo dobiju i od prodaje kredita)
A niko nece samo zbog tih reklama kupiti kredit,nego je to samo jos jedan vid "olaksanja".
Evidentirano
crowar230
Gost
« Odgovor #9 na: Siječanj 15, 2010, 06:18:35 »

A kako mislis da IO tim zaradjuje ako ne preko reklama? (istina nesto malo dobiju i od prodaje kredita)
A niko nece samo zbog tih reklama kupiti kredit,nego je to samo jos jedan vid "olaksanja".
Ti si malo odlutao od teme nije bit u zaradi nego o losem radu servera ,,,
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 16, 2010, 09:15:49 »

Zašto biste trebali ukloniti oglase?

# Igra se puno brže učitava.
# generirate puno manje prometa.
# imate više prostora na zaslonu za igru.


Za uklanjanje oglasa na jedan mjesec potrebno ti je 20 kredita

Onda mi odgovori zasto se postavljaju ovakve poruke na premiumu?Huh?
To je samo navlacenje ljudi za nos,,,
I vidim oni koji su trebali komentirati ovaj prjedlog nisu ga komentirali,,,

to nije tjeranje ljudi da kupuju kredite..to je opcija..ti možeš igrat odlično i bez toga...tjeranje bi bilo kada bi nakon nekog vremena morao kupit kredite da igraš kao što recimo radi wow da nakon besplatnog triala moraš platit da igraš Smiley)
i takve poruke stoje tu kako bi IO zaradio novac jer novac ne pada s neba Grin
Evidentirano
duje_96
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 36


Profil Email
« Odgovor #11 na: Travanj 26, 2010, 06:26:44 »

pa to se ponekad dogodi ponekad i cesce  Huh? ali zamislite koliko ljudi igra imperiju pa normalno da se server mora ponekad preopteretit *black_eye*
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 02, 2010, 05:18:53 »

meni je danas nestalo točno 100k zlata
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!