Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:49:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto ne smanjite vrijeme potrebno za unaprjeđivanje vojske  (Posjeta: 1316 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
xman11
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« na: Kolovoz 23, 2014, 11:11:28 »

Zanima me zašto vojska koju sam unaprijedio iz lakih jedinica u teške provede isto vremena na treniranju kao da sam regrutirao potpuno nove jedinice tj. teške. Trebalo bi da umanjite razliku vremena koju su lake jedinice provele na regrutaciji prije nego ih se unaprijedi u tešku ili elitnu vojsku. Očigledno je da su i ovdje u pitanju dijamanti jer je vrijeme koje je potrebno za regrutaciji elitnih jedinica preveliko.
Evidentirano
Dekidevil
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 30, 2014, 12:10:42 »

Zato sto onda to nebi bilo zanimljivo Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Kolovoz 30, 2014, 09:42:48 »

Zanima me zašto vojska koju sam unaprijedio iz lakih jedinica u teške provede isto vremena na treniranju kao da sam regrutirao potpuno nove jedinice tj. teške. Trebalo bi da umanjite razliku vremena koju su lake jedinice provele na regrutaciji prije nego ih se unaprijedi u tešku ili elitnu vojsku. Očigledno je da su i ovdje u pitanju dijamanti jer je vrijeme koje je potrebno za regrutaciji elitnih jedinica preveliko.

istina, ovo pitanje je potpuno na mjestu. ne treba vojniku isto vremena da savlada novo oruzje i novaku koji nikad nije vidio vojsku. ako se vec svugdje busaju u prsa kako je ovo realna igra, onda bi trebali povesti racuna o takvim stvarima
Evidentirano

HrVRatnik
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 27


Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 11, 2014, 07:18:12 »

Svaki svijet ima drugacije a i nebi bilo zanimljivo
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #4 na: Rujan 26, 2015, 11:29:17 »

Zanima me zašto vojska koju sam unaprijedio iz lakih jedinica u teške provede isto vremena na treniranju kao da sam regrutirao potpuno nove jedinice tj. teške. Trebalo bi da umanjite razliku vremena koju su lake jedinice provele na regrutaciji prije nego ih se unaprijedi u tešku ili elitnu vojsku. Očigledno je da su i ovdje u pitanju dijamanti jer je vrijeme koje je potrebno za regrutaciji elitnih jedinica preveliko.


Odlično pitanje i prijedlog za unapređenje igre jer to zaista nema smisla. Nadam se da će ga netko vidjeti i prihvatiti tvoj prijedlog, a tebe nagraditi za to. Smiley P.S. Iako sumnjam Grin:D:D:D
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 05, 2015, 02:13:57 »

slazem se, pitanje je na mjestu...  [:-}
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!