Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 12:18:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KRAJ ERE CS5  (Posjeta: 5425 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
-profesor-
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #15 na: Kolovoz 02, 2014, 11:57:46 »

Ja sam bio ubedjen da ce Normani krenuti na Andjele da ih ostave bez medalje, ono vi krenuli na ratnike da ostavite nas bez medalje. A sad se ti ljutis sto smo uzeli medalju bez koje ste hteli da nas ostavite  Huh?  

Imam vec dva zlata, ali jedno bih da skinuo sa profila samo da mogu, nije mi ova bronza vazna niti igram zbog medalje, ne bih se nervirao ni da ste je vi uzeli

Ljutite se prvo na sebe, pojedinacno imate verovatno i najbolje igrace na cs5, ali treba igrati.

Pozdravi mi Sasu i reci mu da ako za 20 nedelja uzmete zlato ja prvi ovde cestitam  Wink



Cestitke svima kako onima sa medaljom tako i Normanima na muskoj borbi Smiley
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #16 na: Kolovoz 03, 2014, 12:45:24 »

ja ovu temu nisam postavio da bi se s nekim svadjao i prepirao vec da bi drugi vidijeli da je gotova era i da iducu dodje sto vise igraca pa da se zabavimo..a diktator tebi svaka cast na svemu dobar si igrac i nisi pisao nekakve gluposti po profilima i ostalim sranjima ali ne volim igrace koji koriste alarme jer tu igra gubi smisao a cijeli savez normana osim bojanmo ih je koristio znam to 100% zato ih toliko i provociram i zadirkujem  Grin Grin
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 03, 2014, 12:47:44 »

a ovo su ti normani kada smo im rat objavili  http://prntscr.com/3fdx69 pa mi sad ti reci dali je to igracki kad nekom objavis rat da svi kao  Lips Sealed  pobjegnu na odmor
« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2014, 11:01:41 od Proxy » Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 03, 2014, 01:32:49 »

zaigrajte zaigrajte ,bice mi zadovoljstvo ! Wink
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #19 na: Kolovoz 03, 2014, 01:33:07 »

profo nisu nam mogli nista na istoku zato i nisu krenuli  [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 03, 2014, 01:34:22 »

ma diki nije cilj  Lips Sealed  da mi sto vec igramo cs5 idalje igramo , msm jeste delimicno ali da dodje jos igraca Grin da bude zanimljivije dosadno ovako , najudaljeniji igrac na rastojanju od 200
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #21 na: Kolovoz 03, 2014, 10:30:34 »

A bilo je nekad ali raja ktisla nadam se da ce cs5 biti ko nekad jer mi je najdrazi realm Smiley kako cujem bit ce igraca.a bit ce i ratova !  Smiley sretno..
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 03, 2014, 11:28:41 »

ratovi su najbitniji Grin
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #23 na: Kolovoz 03, 2014, 03:37:58 »

takodjer sretno svima pa neka bolji pobijedi  Wink Wink
Evidentirano
Zerlu
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 3


beskućnik sa lijepim manirima..i ..iskustvom šarme


Profil Email
« Odgovor #24 na: Kolovoz 03, 2014, 11:20:22 »

kao prvo.. era je skoro bila ocajna.. ali nekako se izvukla na kraju.. skoro produzeci...  *tired*  *tired*

nema se kome puno sto ni cestitati.. previse ljudi nije igralo, kisobrana je bilo kao u Londonu u jesen... valjda ce sljedeca biti bolja..  [:-}

a sad.. ako netko nije pratio utjecaj dvoraca, njegov bed.. Povratnici su do zadnje minute imali 6.1 %.. uzeli smo dvorac Jahacima i hram na 12.. matematika za predskolsku djecu.. bili bi treci i bez Sjevera..  (ocito je netko drugi htio dati guzu za medalju, mi smo ju posteno uzeli)  *xxx*  *xxx*

ako je Montana mogao cestitati (u PP smo pricali o hramu i sve je jasno), koji se stvarno trudio i dao sve od sebe, ne vidim sada nikakvog razloga da se dizu tenzije i pricaju gluposti..

ocito je krivi izbor dvoraca bio, utjecaj los i kraj price.. dao bih sada tu medalju samo da pojedinci obecaju da ih necu vidjeti u novoj eri..  *crazy*  *crazy*

idemo se igrati, a svima koji misle pljuvati i vrijejdati.. neka im sluzi na cast i obraz, ocito su ih tako odgojili i ja se ne zelim u to mjesati..
Evidentirano

"Sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče
- uključujući i one koje gubimo."
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 03, 2014, 11:26:52 »

ako cemo realno ja nikog ne vrijedjam i ne psujem,samo iznosim cinjenicno stanje,a da ste je vi zasluzili,i niste nesto,cijelu eru farm farm i samo farm...pa nije to nesto, zajedno svi niste imali 100 K vojnih,mislim ajde nek nismo ni mi nebitno,a sto se tice toga da neke ne vidis novu eru,ako ciljas na mene zao mi je ,ja sam tu uvijek Grin ,jer ko ce voditi ratove? hehe,salu na stranu,ovako stvari stoje,cestitam zlatnim,srebrnim i bronzanim momcima i damama...da pozelim sretnu iducu eru,i sto masovniju,pozz svima i sretno jos jednom,zerlu i povratnici ne shvatajte ovo kao vrijedjanje ili nesto drugo,nemas razloga da spominjes moje ili necije druge roditelje,samo sam iznio svoj stav,ako grijesim,oprostite Wink pozzz
Evidentirano
Zerlu
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 3


beskućnik sa lijepim manirima..i ..iskustvom šarme


Profil Email
« Odgovor #26 na: Kolovoz 03, 2014, 11:42:53 »

Diktator..

nisam te spomenuo ni sa slovom D .. odnosi se na PP poruke i saranje po profilima.. al nebitno.. (prepoznat ce se oni koje je to islo).. *crazy*

bili smo dobri cijelu eru, ustvari, ja sam sa svima dobar, tesko mi je ponekad i igrati, farmanje mi ostaje kao jedini sport, ali tu sam zbog ekipe.. ima ljudi s kojima bi ponovo u rat isao, a da nisu ni moje vjere ni nacije.. ako me razumijes.. (i nadam se da ces biti tu kao i vecina dobrih igraca)..

o zaslugama je tesko pricati.. krenuli ste zadnji dan po medalju.. skupili se sa svih strana.. da li bi to bilo zasluzeno.. upitno..

mozda bronce nije trebalo ni biti koliko smo svi kilavili.. ali eto.. ispalo kako je ispalo.. idemo se igrati..  Wink

zajedno svi niste imali 100 K  ovdje se malo varas.. Berretta Vojni bodovi   179 302.. vidis..  Cool
Evidentirano

"Sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče
- uključujući i one koje gubimo."
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 04, 2014, 12:12:18 »

cuj,zelim samo da pozelim svima sretan pocetak nove ere,cestitam vam na medalji svima,o prosloj ne zelim trositi rijeci,jer sve je vidjeno Smiley
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #28 na: Kolovoz 04, 2014, 12:22:58 »

ako cemo realno ja nikog ne vrijedjam i ne psujem,samo iznosim cinjenicno stanje,a da ste je vi zasluzili,i niste nesto,cijelu eru farm farm i samo farm...pa nije to nesto, zajedno svi niste imali 100 K vojnih,mislim ajde nek nismo ni mi nebitno,a sto se tice toga da neke ne vidis novu eru,ako ciljas na mene zao mi je ,ja sam tu uvijek Grin ,jer ko ce voditi ratove? hehe,salu na stranu,ovako stvari stoje,cestitam zlatnim,srebrnim i bronzanim momcima i damama...da pozelim sretnu iducu eru,i sto masovniju,pozz svima i sretno jos jednom,zerlu i povratnici ne shvatajte ovo kao vrijedjanje ili nesto drugo,nemas razloga da spominjes moje ili necije druge roditelje,samo sam iznio svoj stav,ako grijesim,oprostite Wink pozzz

ko ce voditi ratove ? ja Grin Grin Grin
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #29 na: Kolovoz 04, 2014, 12:26:01 »

kakv ti famreru Tongue  Tongue odradis par i odes farmat Tongue znas vec kak oto tata radi,nema izgubljenog uostalom,sve znas i sam si bio sa mnom Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!