Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 01:24:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bug ?!  (Posjeta: 4376 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« na: Srpanj 04, 2014, 12:08:27 »

Nisam dosad igrao V6 ali ovo je bas čudno , napadač pobjednik da gubi ovako veliki broj opsadnih sprava , bug ?
Koliko onda opsadnih sprava izgubi napadač poražen u bitci , sve ?




Evidentirano

Shadow15
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #1 na: Srpanj 04, 2014, 12:16:08 »

Nisam dosad igrao V6 ali ovo je bas čudno , napadač pobjednik da gubi ovako veliki broj opsadnih sprava , bug ?
Koliko onda opsadnih sprava izgubi napadač poražen u bitci , sve ?






Mozda ima jaku utvrdu
Evidentirano
Shadow15
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #2 na: Srpanj 04, 2014, 12:17:03 »

Meni se ovo isto desavalo prije ali nisam prijavio.
Ali mislim da nije bug
Evidentirano
Jadran2205
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 04, 2014, 12:18:37 »

Pa ako primjetiš svugdje su u obrani bile baliste koje uništavaju opsadne sprave napadača a možda mu je jako slaba vojna medicina pa i to utječe na gubitak,nadalje i moral mu je tu jako mali što isto utječe na gubitak,kad sve to zbrojiš mislim da se ne radi o bug-u,još ako je Imper eto ti odgovora
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 04, 2014, 06:57:43 »

Veliki broj opsadnih gine od balisti, ostatak bježi i opet dio gine. Vojna medicina nije visoka i mali broj poginulih se obnovi i zbog toga gubite puno opsadnih.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Srpanj 04, 2014, 10:39:49 »

je , baliste u utvrdi su hit nove verzije, bolji cak od elitnih strijela, vremenom  ce to sigurno popraviti. ovako, 2200 balista u utvrdu s 150M zivotnih bodova i protivnik ne moze odrzavati vojsku koja je u stanju probiti takvu utvrdu Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 05, 2014, 05:23:22 »

u ovoj drugoj bitci sam još imao i više opsadnih pa je logično da su moje baliste prve trebali pobiti obrambene ali to očito nema veze , kad isprave taj bug hoću dobiti natrag sve ove uništene opsadne sprave iz ovih bugiranih bitaka ?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Srpanj 05, 2014, 10:32:16 »

u ovoj drugoj bitci sam još imao i više opsadnih pa je logično da su moje baliste prve trebali pobiti obrambene ali to očito nema veze , kad isprave taj bug hoću dobiti natrag sve ove uništene opsadne sprave iz ovih bugiranih bitaka ?
Tvoje baliste pucaju po utvrdi i ruše utvrdu, ne ubijaju neprijateljske baliste dok utvrda nije srušena.
Evidentirano

Jadran2205
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #8 na: Srpanj 06, 2014, 12:18:12 »

Igore ,mislim da se mi znamo iz megablitza preko Tipija.pa baliste ti ruše utvrdu sa 50 % snage,dok ubtrda ne padne baliste u tornjevima (kulama) tuku po tvojim opsadnim mašinama,zato je toliko uništenih opsadnih plus zbog morala ,pa bježe i zavisi od rase,vojne medicine i tako dalje.tvoje baliste tuku po njegovim ako on ima baliste još u utvrdi,ali tek kad padne utvrda onda
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Srpanj 06, 2014, 06:47:21 »

Igore ,mislim da se mi znamo iz megablitza preko Tipija.pa baliste ti ruše utvrdu sa 50 % snage,dok ubtrda ne padne baliste u tornjevima (kulama) tuku po tvojim opsadnim mašinama,zato je toliko uništenih opsadnih plus zbog morala ,pa bježe i zavisi od rase,vojne medicine i tako dalje.tvoje baliste tuku po njegovim ako on ima baliste još u utvrdi,ali tek kad padne utvrda onda
e jadrane moj plavi, mjesas ti verzije, i to nije samo tvoj problem nego vecine igraca, a pogotovo onih koji su u v5 preferirali biti nomadi. njima je nova verzija bauk. u v6 nema rasa, tj ima samo jedna, i ono sto je zanimljivo svi baliste u utvrdama tuku od pocetka , a ne kad padne zid. pa ljepo sagradis utvrdu 9 dignes tornjeve , zidine i jarak na maximum, u 3. generaciji napravis vladara koji ima u urodjenom talentu cuvar utvrde i garnizonski takticar, naravno istom dignes i vjestine toga istoga do maksimiuma . dignes voj. arh. i utvdjivanje na 40-50 , napucas sve baliste unutra, pa stavis par stotina milijuna resa i slabu kontru da to svi mogu vidjeti. i onda samo cekas pohlepne budale da se zaljecu ko muha na  Lips Sealed , pa kad spuse vojsku se zale adminima i CMovima da je bag ili da sam hakirao igru ili mi pisu da sam farmercina.
 Lips Sealed  neprocjenjivo, vise vrijedi nego master na zimovanju, jos da im mogu vidjeti face kad se zalete  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Srpanj 06, 2014, 10:31:26 »

zasad uglavnom rušim prijestolnice Smiley







Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Srpanj 06, 2014, 11:38:04 »

Nisam dosad igrao V6 ali ovo je bas čudno , ........
http://prntscr.com/40274q

zanimljivo, nisi dosad igrao V6  Grin Grin a sto onda radis u osvetnicima vec trecu eru  Huh? lastis mucku koplje prije bitke  Huh? Tongue  Tongue  Tongue
mogao si mucka pitat, od njega i tako ne stignes odgovora napisat koliko covjek sve zna. a pardon, lik je na odmoru  Cheesy
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #12 na: Srpanj 07, 2014, 10:47:52 »

e jadrane moj plavi, mjesas ti verzije, i to nije samo tvoj problem nego vecine igraca, a pogotovo onih koji su u v5 preferirali biti nomadi. njima je nova verzija bauk. u v6 nema rasa, tj ima samo jedna, i ono sto je zanimljivo svi baliste u utvrdama tuku od pocetka , a ne kad padne zid. pa ljepo sagradis utvrdu 9 dignes tornjeve , zidine i jarak na maximum, u 3. generaciji napravis vladara koji ima u urodjenom talentu cuvar utvrde i garnizonski takticar, naravno istom dignes i vjestine toga istoga do maksimiuma . dignes voj. arh. i utvdjivanje na 40-50 , napucas sve baliste unutra, pa stavis par stotina milijuna resa i slabu kontru da to svi mogu vidjeti. i onda samo cekas pohlepne budale da se zaljecu ko muha na  Lips Sealed , pa kad spuse vojsku se zale adminima i CMovima da je bag ili da sam hakirao igru ili mi pisu da sam farmercina.
 Lips Sealed  neprocjenjivo, vise vrijedi nego master na zimovanju, jos da im mogu vidjeti face kad se zalete  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Misliš na nešto ovako  http://prntscr.com/40dy1p
Evidentirano
Jadran2205
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #13 na: Srpanj 09, 2014, 04:02:28 »

Da.ja sam na verziji 5 i samo nju radim pa izgleda da ne znam još neke finese tamo,ali sam probao igrati i nije mi se svijdelo par stvari i odustao od v6,mislim ako se sjećam da se tornjevi ruše kad dižeš utvrdu recimo i tako dalje,znam da treba razvijati vladara i tako dalje ,ali eto ostao vjeran v5
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #14 na: Srpanj 09, 2014, 09:38:11 »

evo još dvije bugirane bitke od danas  *black_eye*


Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!