Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 03:44:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kazna za igrače koji upadnu na tuđi profil  (Posjeta: 1020 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Jadran2205
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« na: Srpanj 01, 2014, 05:46:18 »

Pozdrav.Da li mi miožete objasniti kakva je kazna za upadanje na tuđi profil te namještanje vojske na polje i razaranje (moje) vojske radi prikpuljanja vojnih bodova?naime,kako vidite meni se to dogodilo ,a u savezu nemamo špijuna jer nas igra jako malo i znamo se dugo.problem sam prijavio ali ama baš nikakve kazne za tog igrača nije bilo (čak sam ispao i ja kriv na kraju)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Srpanj 01, 2014, 09:01:49 »

Pozdrav.Da li mi miožete objasniti kakva je kazna za upadanje na tuđi profil te namještanje vojske na polje i razaranje (moje) vojske radi prikpuljanja vojnih bodova?naime,kako vidite meni se to dogodilo ,a u savezu nemamo špijuna jer nas igra jako malo i znamo se dugo.problem sam prijavio ali ama baš nikakve kazne za tog igrača nije bilo (čak sam ispao i ja kriv na kraju)
naravno da si ti kriv, a tko bi drugi bio  Huh? zar mislis da je tvoj racum nacionalno blago pa da profi hackeri upadaju na njega. kazna za takve stvari je par godina zatvora , ako uspiju uhvatiti hackera i dokazu mu krivnju. ali mislim da tvoj racun nije nacionalno blago i da profi hackeri na upadaju na njega, znaci radi se o tome da si nekom dao sifru ili mu poslao cuvara racuna pa te lik izradio, ili ti je sifra tipa: 12345, qwertz ili nesto slicno. u svakom slucaju si ti kriv i nadam se da se nesto naucio iz toga.
osobno imam istu sifru od 2009 godine (u zadnje vrijeme mi javlja da je preslaba  i da je moram mjenjati Grin ) , racun skoro uvijek medju top10 i barem 2-3 k dija na njemu i nikad nitko mi nije upao na racun, osim admina , ali oni su mi uvijek nesto popravili jer im je to i posao Smiley
Evidentirano

Jadran2205
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 01, 2014, 10:54:21 »

A koji si ti faktor da se sprdaš s mojim računom?ja sam u jednom svijetu među boljim i kavlitetnijim igračima iako ne jedem dijamante kao većina u tom svijetu (iskreno mislim da to i je problem zašto tamo nismo zaštićeni kao neki).ne šifra je daleko od ovij jednostavnih ,ali to nije bilo ni pitanje nego je pitanje koja bi kazna bila za tako nešto ,takve stvari su se događale u nekim drugim svijetovima i kazne su bile zabrane napada i tako dalje,a ovdje se ama baš ništa nije dogodilo
Evidentirano
Jadran2205
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 01, 2014, 10:57:32 »

I nemoj mi imat takav pristup kao da si ti neki ekstra kavlitetni igrač i tako dalje i davat mi one savjete tipa da li upalio računalo .Šifra nije ni dijeljena niti je jednostavna i radi se o jednom Rumunjskom igraču koji je normalno prošao nekažnjeno (a zna se tko jede dijamante).u svijetu CS2 su bie te zabrane konkretno a ovdje nitko ništa.
Evidentirano
Shadow15
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #4 na: Srpanj 01, 2014, 10:57:58 »

A koji si ti faktor da se sprdaš s mojim računom?ja sam u jednom svijetu među boljim i kavlitetnijim igračima iako ne jedem dijamante kao većina u tom svijetu (iskreno mislim da to i je problem zašto tamo nismo zaštićeni kao neki).ne šifra je daleko od ovij jednostavnih ,ali to nije bilo ni pitanje nego je pitanje koja bi kazna bila za tako nešto ,takve stvari su se događale u nekim drugim svijetovima i kazne su bile zabrane napada i tako dalje,a ovdje se ama baš ništa nije dogodilo

izvini sto smeta,koji svijet je u pitanju?
Evidentirano
Jadran2205
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 01, 2014, 11:04:29 »

140 Megablitz
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!