Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 12:49:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Daj te da napravimo slijedecu eru cs1 medju najjacim cs svjetovima  (Posjeta: 2192 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« na: Srpanj 01, 2014, 05:32:57 »

imamo dosta vremene da se savezi svi organizuju za slijedecu eru za cs1 isto kao sto ste imali poziv za cs2 tako vas pozivam i na cs1 da se zabavimo dobro i da bude ostro Wink Grin Grin
Evidentirano
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 02, 2014, 12:06:09 »

koji si ti faktor?
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 02, 2014, 06:44:29 »

koji si ti faktor?
ja sam faktor gdje ti i tvoj pulen ticic ne more te nista  Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #3 na: Srpanj 03, 2014, 12:21:01 »

 Grin Grin Grin Grin eto ti junf...sve ti čovjek rekao u par riječi Grin Grin Grin
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #4 na: Srpanj 03, 2014, 09:19:06 »

citam te vec duze vrijeme,i ti si  Lips Sealed na uvlakusa tim svojim suigracima,jednostavno si nebitan u cijeloj toj vasoj prici,ali sto jest nasmijem se kad vidim kako hvalis onog svog Derrime,mozes ti dat para na igru al najbolje je sto nemas pojma igrat  Lips Sealed  sta ces  *crazy*
ovo zadnje se najbolje odnosi na ticu
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 03, 2014, 03:05:11 »

citam te vec duze vrijeme,i ti si  Lips Sealed na uvlakusa tim svojim suigracima,jednostavno si nebitan u cijeloj toj vasoj prici,ali sto jest nasmijem se kad vidim kako hvalis onog svog Derrime,mozes ti dat para na igru al najbolje je sto nemas pojma igrat  Lips Sealed  sta ces  *crazy*
samo mozes da citas i divis se ekipi toj i nista vise Wink Wink Deeraa je za vas DR pa tako  Lips Sealed Lips Sealed demolirao je i kojota i ticurana ko je slijedeci tako  Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 03, 2014, 03:06:54 »

citam te vec duze vrijeme,i ti si  Lips Sealed na uvlakusa tim svojim suigracima,jednostavno si nebitan u cijeloj toj vasoj prici,ali sto jest nasmijem se kad vidim kako hvalis onog svog Derrime,mozes ti dat para na igru al najbolje je sto nemas pojma igrat  Lips Sealed  sta ces  *crazy*
koliko duplih profila ima na forumu od ovoga pulencica tice hahah samo mozete da serete po forumu a na igrici nista 0 znam da istina boli ima te mahanje od SB  Kiss Kiss
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #7 na: Srpanj 03, 2014, 07:45:19 »

ti si lik cisto pukao ovo je za ne vjerovat,kakav te sad tica spucao ? jos reci da sam brad pitt  Grin Grin hvala sto si potkrijepio moje misljenje sa svojim derrime,koliko si mu se uvukao mislim da ti placa da ga hvalis  Grin gdje si ti u toj prici ? gdje su tvoja postignuca ? dobro nasmijavas ovdje ove ljude ako nista drugo  *black_eye* cuj imam mahanje od SB,ti imas mahanje iz stvarnog zivota ako si zaboravio sta je to,kad ce svadba tebe i derrime ? da donesemo darova i platimo vam dije kao poklone  Grin jos nazovite sina kad ga napravite junf-derrime,ili izvini tebe iz saveza placaju da ih promoviras nesto kao ti si zaduzen za medije a kasnije za zahvalu ti daju dija i gang bang, Lips Sealed  sta ces shvacam ja da ovdje steknes prijatelja al uvlacenje kao tvoje nigdje nisam vidio ti si nabavio i doktorat za analne stimulacije prema svojim SB-ovcima.tako si najavljivao za cro srb 2 pa si koliko ono skupio bodova milju i nesto je li tako ? i kasnije te vidim poceo da pises kao ne valja svijet ne da ti se igrat vamo tamo  Grin Grin Grin *xxx*
dvolicni ja dok sam igrao na cs2 i kad sam krenuo sa vojskom odose svi i drmavi i vrapche i jazo ahah ima istina ja imam koloniju pored sebe a napadam iz prove to dokazuje koja je sila junfic kad sam vidjeo da povlace kontre jazo i vrapche hahah smjesan mi je bio realm tako 2 jaka igraca da kontre povlace boje se ostaviti kontru do karaja aaa ti oguli jabuku jer vidim da je SB poznat vec svima na forumu i junf i deeraa tako da razumijem tvoje komplekse prema nama Tongue Tongue dvolicni nick samo tako mozete da serete i po IO i po forumu hhah ali okej Wink
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!