Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:27:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: forum  (Posjeta: 1880 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« na: Lipanj 16, 2014, 11:41:15 »

Pozzz...sjecam se dana kad je ovaj forum bio puno aktivniji,..to su bili dani igara,igralo se svakako ali to je bila igra..jucer gledam 18 korisnika online danas 15,...u jednom danu...daleko dogurala ova imperia...
Jos bi se ja i poigro malo...V6 mi se neigra prekomplicirno,V5 odlican ali malo prazan, mozda na zimu dojdem u cro2 ili cs5...pozdrav   Smiley Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Lipanj 17, 2014, 09:56:00 »

Pozzz...sjecam se dana kad je ovaj forum bio puno aktivniji,..to su bili dani igara,igralo se svakako ali to je bila igra..jucer gledam 18 korisnika online danas 15,...u jednom danu...daleko dogurala ova imperia...
Jos bi se ja i poigro malo...V6 mi se neigra prekomplicirno,V5 odlican ali malo prazan, mozda na zimu dojdem u cro2 ili cs5...pozdrav   Smiley Smiley
dobro si to primjetio, nekad je bilo i po sto korisnika na dan po forumu, i onda su stavili travoltu za moderatora, i za manje godinu dana uspio je ugasiti forum, sad po par dana nitko posta ne napise. a ja sam tigeru odmah rekao sto ce biti, i kad sam poceo dokumentirati njegove pogreske skinuto mi je zvanje trusted membera. otada svaki dan ima sve manje korisnika, a bit ce ih jos manje dok se ne ugasi forum
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 17, 2014, 04:20:39 »

hahahaha... koji si ti smrad horuse.. Grin.. krkane jedan, ljudi koji su bili aktivni na forumu su prestali igrat to smeće, nema to veze s moderatorima ni ičim drugim... isuse, koji si ti bolesnik... svaki dan gledam takve, ali ti si poseban sluča Lips Sealed  Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 17, 2014, 06:02:56 »

hahahaha... koji si ti smrad horuse.. Grin.. krkane jedan, ljudi koji su bili aktivni na forumu su prestali igrat to smeće, nema to veze s moderatorima ni ičim drugim... isuse, koji si ti bolesnik... svaki dan gledam takve, ali ti si poseban sluča Lips Sealed  Grin

Momak jel ti netko plaća za takav riječnik?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Lipanj 17, 2014, 06:41:41 »

hahahaha... koji si ti smrad horuse.. Grin.. krkane jedan, ljudi koji su bili aktivni na forumu su prestali igrat to smeće, nema to veze s moderatorima ni ičim drugim... isuse, koji si ti bolesnik... svaki dan gledam takve, ali ti si poseban sluča Lips Sealed  Grin
po obicaju nisi u pravu. i danas ljudi igraju IO, igra ih na stotine u svim svjetovima i verzijama, ali vise ne odlaze na forum ili ne pisu na njemu, a zato postoji razlog koji sam naveo. te s kojima me usporedjujes i koje gledas svaki dan povjereni su ti da im pomognes, a umjesto toga postao si isti kao i oni, sto se vidi po tvom izrazavanju i rijecniku. ocito je da zdravstvo treba novog djelatnika ,  a ti svoju kutu zamjeniti kosuljom, pa mozda dodje netko kvalitetniji koji ce pomoci i tebi i ostalima oko tebe ......................
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Lipanj 17, 2014, 06:43:46 »

Momak jel ti netko plaća za takav riječnik?
za njega ne znam , ali tebe da, da djelujes kad ugledas takvo nesto  Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 17, 2014, 07:58:35 »

Momak jel ti netko plaća za takav riječnik?
HZZO.. Tongue
po obicaju nisi u pravu. i danas ljudi igraju IO, igra ih na stotine u svim svjetovima i verzijama, ali vise ne odlaze na forum ili ne pisu na njemu, a zato postoji razlog koji sam naveo. te s kojima me usporedjujes i koje gledas svaki dan povjereni su ti da im pomognes, a umjesto toga postao si isti kao i oni, sto se vidi po tvom izrazavanju i rijecniku. ocito je da zdravstvo treba novog djelatnika ,  a ti svoju kutu zamjeniti kosuljom, pa mozda dodje netko kvalitetniji koji ce pomoci i tebi i ostalima oko tebe ......................
al stvarno si krkan... Grin.. ne vrijedi s tobom razgovarat... pa- pa... :*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Lipanj 17, 2014, 08:14:12 »

HZZO.. :Pal stvarno si krkan... Grin.. ne vrijedi s tobom razgovarat... pa- pa... :*
proxy, proxy. on i dalje pise, znaci, ti ne radis, a placaju te Shocked Shocked

Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 17, 2014, 09:30:17 »

proxy, proxy. on i dalje pise, znaci, ti ne radis, a placaju te Shocked Shocked


a jesi jadan, majke ti.. kužš, proxy je sretan da mu navrate za Lips Sealed anti ko ja, ipak čoek mora plaću zaradit.. a ti jado jadni, nemoj se trudit utjecat na odluke vodstva, neće ti upalit.. Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 17, 2014, 10:19:44 »

proxy, proxy. on i dalje pise, znaci, ti ne radis, a placaju te Shocked Shocked




Evo, sad kasni plaća skoro tjedan dana, pa bih ovim putem zamolio gospodu da stisnu bugare i ubrzaju isplatu tak da mogu na gemišt i čevape.
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 17, 2014, 11:31:20 »

dobro si to primjetio, nekad je bilo i po sto korisnika na dan po forumu, i onda su stavili travoltu za moderatora, i za manje godinu dana uspio je ugasiti forum, sad po par dana nitko posta ne napise. a ja sam tigeru odmah rekao sto ce biti, i kad sam poceo dokumentirati njegove pogreske skinuto mi je zvanje trusted membera. otada svaki dan ima sve manje korisnika, a bit ce ih jos manje dok se ne ugasi forum
Ne spominji me vise niti u jednom postu. http://prntscr.com/3tukd4  ovo je zbog mene i svjetskog prvenstva bilo, koje sam osvojio naravno. Proxi i ja čekamo već 2-3 mjeseca odobrenje od bugara za neku ideju u vezi foruma tako da nije ništa do nas moderatora. Ljeto je i ljudi ne provode vrijeme za IO.....
« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2014, 11:40:16 od djontravolta » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #11 na: Lipanj 18, 2014, 12:10:46 »

a ti horse koliki si krkan,krepat ćeš za tom imperijom...idi nešt korisno radi
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Lipanj 18, 2014, 04:50:52 »

a ti horse koliki si krkan,krepat ćeš za tom imperijom...idi nešt korisno radi
a eto, radim Grin vidis kad malo mlatnem stapom po liscu, kako odmah zmije izgmizu van, jos samo klaunarka fali da nesto izsikce i kompletni ste. a cim mene nema , svi ste pod kamenjem i forum je mrtav Grin
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 20, 2014, 01:34:11 »

a eto, radim Grin vidis kad malo mlatnem stapom po liscu, kako odmah zmije izgmizu van, jos samo klaunarka fali da nesto izsikce i kompletni ste. a cim mene nema , svi ste pod kamenjem i forum je mrtav Grin
tu sam pratim te uvik  Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Lipanj 20, 2014, 01:53:25 »

 Grin metuzalem hors neda se...a uvijek je i bio poznat samo na forumu po blebetanju i sraćkavom filozofiranju...nikad po igri...dobro po dijama je isto poznat bio,dok ga vald nije uhvatila recesija ili je morao povećati kupovanje tableta protiv demencije,senilnosti,impotencije i ostalih tih staračkih boljki...ali čisto sumnjam da mu za ovu zadnju boljku i pomažu i tablete,jer je zašao u fakat pozne godine...ali evo ga,zato je tu,.da se ispuše među djecom da dokaže da je još u stanju se služit tipkovnicom i da mu artritis još uvijek isto dopušta....
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!