Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:09:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Link za cs5 ???  (Posjeta: 6533 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #30 na: Lipanj 26, 2014, 02:02:48 »

ajde ti sta se javljas ti postis ima 2 god od kad ja znam kad god sam igrao u SB nisi uzeo nista samo si dobio BANANU Grin Grin aaa to za 4 mijesto nisam znao ni tebe ni SB iskreno govoreci tako da to necu da komentarisem Wink Grin

Da cijela postava DT-a zaigra (orginalna) istra i SB bi se mogli pokrit po ušima  Grin

to je jos bilo vrijeme kad nije bilo ovih ekstra kutija, pa igrači kao dada i barestony nisu mogli prec 2.5 mil bodova ni sa bozicno-uskrsnjim poklonima i raznoraznim namještanjima Grin
Evidentirano

Vrapche
alekxy
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 24



Profil
« Odgovor #31 na: Lipanj 26, 2014, 07:34:59 »

a jesi promotor za v6 što bi reko zeleni alal ti vera  Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #32 na: Lipanj 26, 2014, 09:30:53 »

Bas o tome i pricam... to selo je postalo toliko malo da morate praviti jos koji acc da bi imali koga udarit... okines napad onda se izlogiras i uglogiras na drugi acc da postavis obranu...  Grin Grin Grin i kad sve to odradis dodjes na forum i pises textove o silini i moci... daj ne za Lips Sealed aji srece ti... a kad sam napisao "kukanje" to su bas vasi igraci iz saveza piskarali po forumu i kukali kako su svi otisli i nema vise meta a sto je najgore pojedinci moraju namjestat bitke kako bi dosli do 300k+ vojnih bodova...
hahahaha
jos jedan gluposti pise
ajde ajde oci ces valjda i ti p8kazati koliko ces u cs svijetu vojnih skupiti
mozda je tebi 350k+ vojnih puno u takvom svijetu pa govoris o namjestanju  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #33 na: Lipanj 26, 2014, 09:40:15 »

Da cijela postava DT-a zaigra (orginalna) istra i SB bi se mogli pokrit po ušima  Grin

to je jos bilo vrijeme kad nije bilo ovih ekstra kutija, pa igrači kao dada i barestony nisu mogli prec 2.5 mil bodova ni sa bozicno-uskrsnjim poklonima i raznoraznim namještanjima Grin
zasto bi se ja trebao toga sramiti mozda cak i nisam  Huh? pa nisu svi veliki vrapche da imaju novaca da bacaju na dije ...jel ti palo na pamet da neki znaju vrlo dobro i igrati bez njih a neki kao TI neznaju ni sa njima samo da podsjetim da si na pocetku cs2 od svih nas odmakao dosta daleko a gdje si sad? toliko dija si potrosio a znanja nigdje krenio si sa puno vise kata na mene pa je na kraju bio BOINGGG pa nakon toga odmor a tko zna koliko si do tada citaj tisuca dija vise od mene potrosio
mjesec dana prije toga kontrirao si mi napad u sec i onda veliki vrapche 30sec prije napada opozove ....pa da dalje ne nastavljam ostavi se ti mojih bodova i bolje umjesto dija koje neznas koristiti uplati poplavljenima u Slavoniji oni ce znati najbolje sto ce sa tim novcima




era kada veliki vrapche nije znao da ce mu stormi od te ere u sljedecim zagorcavati zivot i da medalje vise nece vidjeti
era u kojoj nije bilo ekstra kutija a bome potroseno jedva 200 dija samo na premium a protivnici kao i ti na pola ere vec odustali
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2014, 09:45:03 od barestony » Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #34 na: Lipanj 26, 2014, 12:01:44 »

Da cijela postava DT-a zaigra (orginalna) istra i SB bi se mogli pokrit po ušima  Grin

to je jos bilo vrijeme kad nije bilo ovih ekstra kutija, pa igrači kao dada i barestony nisu mogli prec 2.5 mil bodova ni sa bozicno-uskrsnjim poklonima i raznoraznim namještanjima Grin
Panj si bio i ostao stvarno ja ima 2 god ti pokusavam da dovedes tu ekipu ali nista izgleda tebi je lakse metar u guzicu nego cenat u glavu ticurane Grin Grin dovedi na cs5 tu ekipu Wink Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #35 na: Lipanj 26, 2014, 01:07:15 »

Mislis na onu eru kad vas je DreamTeam razgulio Grin (oduzeli vam sve krcate dvorce u pol sata i dodijelili 4. mjesto)

Junf ne bi se slozio s tobom, ja imam 4-5 vaših bivših igraca koji ce uvijek prije stat uz mene nego uz vas.

 *tired*  *tired*  *tired*
evo jedna namještena bitka za mog priku "krvavog"
http://prntscr.com/3wnb5y
čovo se zaletija sa cca 1.2m vojske na 0.6m vojske jako dobro
 ;D
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2014, 01:10:06 od DeeRaa » Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #36 na: Lipanj 26, 2014, 01:12:02 »

Da cijela postava DT-a zaigra (orginalna) istra i SB bi se mogli pokrit po ušima  Grin

to je jos bilo vrijeme kad nije bilo ovih ekstra kutija, pa igrači kao dada i barestony nisu mogli prec 2.5 mil bodova ni sa bozicno-uskrsnjim poklonima i raznoraznim namještanjima Grin

Da je moja baba muško ... da sam prije krenuo u eru ... da barem živimo u Švicarskoj  Cheesy
Vrapčić priča o trošenju dija  *YAHOO*
Vrapčić otišo u Armagedon po brončanu medalju  Cry
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2014, 01:15:55 od DeeRaa » Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #37 na: Lipanj 26, 2014, 01:17:47 »

Panj si bio i ostao stvarno ja ima 2 god ti pokusavam da dovedes tu ekipu ali nista izgleda tebi je lakse metar u guzicu nego cenat u glavu ticurane Grin Grin dovedi na cs5 tu ekipu Wink Grin
ma covjek vise nezna gdje bi
na pocetku osnovao savez od 40 clanova raspali se pa otisao u klaonicu pa upalili odmore pa je otisao u maximuse opet popalili odmore i evo ga sad u armagedonu
gdje god ekipa nama konkurira on dode kod njih pa se svi raspadnu

njemu bi bilo najbolje sam da igra da barem ostali igraci ne odustaju
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #38 na: Lipanj 28, 2014, 01:33:07 »

Što je vrapche  Lips Sealed ru i lazljivcu ko je ono napisao na croser3 smrade jedan
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #39 na: Lipanj 29, 2014, 07:17:01 »

Što je vrapche  Lips Sealed ru i lazljivcu ko je ono napisao na croser3 smrade jedan

Kultura izražavanja ostala doma?  *crazy*
Evidentirano

hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #40 na: Lipanj 29, 2014, 09:53:21 »

Kultura izražavanja ostala doma?  *crazy*


Proxy nije on kriv što su ga roditelji napustili...
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #41 na: Lipanj 29, 2014, 11:41:19 »


Proxy nije on kriv što su ga roditelji napustili...


Neznam ja ništa  Grin
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #42 na: Lipanj 30, 2014, 11:14:50 »

OBAVIJEST   OBAVIJEST   OBAVIJEST  OBAVIJESTtraze se jos max 3 igraca iskljucivo za ratovanje iduce ere u cs5 Smiley ulaz u savez jedino preko neke dobre veze ili svjedoka da ste ratni tip igraca Grin
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #43 na: Lipanj 30, 2014, 10:12:59 »

imam ja pitanje su uspjeli armagedonci uopce dobit broncu ? Grin
Evidentirano

Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #44 na: Srpanj 17, 2014, 01:57:30 »

dakle tu ste,ceka vas jedan ratni savez na cs5 koji tu igra stalno,ko zna ,mozda bude prijatelj sa vama a mozda ne,mislim ipak da cemo se slagati,zadnji rat smo izgubili prije 3 ere pa eto,ganjamo vojne,nadam se samo fer i korektnoj borbi,a ne onoj kakvu sam dozivio na cs3 , prevara bruka i sramota igraca ademkramp...toliko,pozz i sretno (Diktator10)
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!