Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:11:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Link za cs5 ???  (Posjeta: 6537 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 17, 2014, 11:18:38 »

vidis kad pises o necemo sto ne znas. nazalost izrada arhitekture i okolisa je propala pa je po tom pitanju v6 isti kao v5 i nema cvjetica Grin Grin isto si krivo cuo da nema kolonija . ima ih i sve je isto kao u v5 jedino kad u koloniji sagradis utvrdu 8 i drzis je tjedan dana , ona postaje neunistiva, tj kao provincija, i po meni je to realno.

a sto se tice spajanja cs svjetova , o tome sam pisao prije godinu dana i onda bi to imalo smisla. danas je prekasno. bili su hvale vrijedni pokusaji nekih igraca da nas sve okupe u jednom svijetu , ali ni to nije sazivjelo.
probaj zaigrati taj v6 i vidjet ces da nije sve kako pises i mozda ti se svidi Grin
ma daj gdje ti je realno da kad ispucas 7 dana da ne mozes nista da postane kao provincije to jeste dobro za vas ekonomsite naravno hahaha ali meni se taj stil igre ne svidja ako se roka daj da se roka a ne da je neunistivo :O glupost totalna vidjeo sam ja na pocetku cvjetice cim je izasao v6 pa su sklonili to smjesno mislim nismo cvjecari nego ratnici a isto tako i sa time poslje 7 dana da ti postaje ko prova kolonija hahah pa tu si onda zasticen ko polarni medvjed :S:S ali dobro savko ima svoje i neka igra gdi hoce Wink Smiley
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #16 na: Lipanj 18, 2014, 08:17:00 »

ja cu mozda igrati tzu verziju6 ako imam zivaca ali moram je nauciti jer ta obitelj koju trebas graditi to nerazumijem i za Lips Sealed ano je Wink
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 18, 2014, 08:51:25 »


Za one koji ne znaju sta znaci "SB"

SB= Stormi + Istra + Lavovi + FORBIDEN....  [:-}

Ljudi, imate dovoljno kvalitetnih igraca (igracki kvalitetnih, sto znaci MOZAK)  imate igraca koji ce sve to lovom da podrzi i imate za izvoz igraca koji znaju sve moguce prljave radnje na IO ( to sto ne znaju koliko maca treba da se srusi fort 3 nema veze) da osvojite neki inter realm... a vi se jos uvek sirite po cs realmima i prosipate se glupostima.... Ovo ce neko shvatiti kao provokaciju ili uvredu ( a taj moze da mi se sagne)... ali u biti hocu reci da komotno mozete odraditi internacionalni sa vise uzitka, da ne kukate kako svi beze na odmore, kako nema dovoljno vojnih i meta i sto sta slicno...

Ili je pak uzitak da se prosipa znanje o igri na realmu gde igra 100 igraca, od toga 10 aktivnih i drze po 3-4 naloga u savom savezu i 3+ u drugim savezima... vrlo dobro znate o cemu pricam...  Wink
... pa nama se ne ide nigdje drugdje već sam rekao na forumu da oćemo biti NO1 u selu (čitaj CS-reamovi) ... i niko ne kuka da nema igrača ... ko kuka uvijek može napraviti mali acc i rokati do mile volje ... kao što i ja radim neki put ili se kasnije nak 10 tak ratova priključiti SB-u ... ne znam u čemu je problem ... osim da "SVIJET VOLI POBJEDNIKE"  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 18, 2014, 08:52:28 »

https://www.youtube.com/watch?v=R-XGOL4kBM0
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2014, 08:54:33 od DeeRaa » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Lipanj 18, 2014, 11:22:22 »

ja cu mozda igrati tzu verziju6 ako imam zivaca ali moram je nauciti jer ta obitelj koju trebas graditi to nerazumijem i za Lips Sealed ano je Wink
ma za prosjecnog igraca nije problem, brzo naucis dodavati vjestine. ali ako hoces vrhunskog vladara onda se moras dobro pozabaviti genetikom i krizanjem dobiti dobre talente. i onda uz malo srece i puno znanja u 3 generaciji mozes sloziti jakog velikana. meni npr ovaj s istim talentom i vjestinom prosiri utvrdu 9 za 15 000 vojnika , za sto bi mi trebalo skoro 10 nivoa vojne arhitekture i stotine milijuna resa , pa izracunaj samo koliko to vrijedi a gdje su jos ostale vjestine

http://prntscr.com/3u6fc1
Evidentirano

pijanac
Gost
« Odgovor #20 na: Lipanj 19, 2014, 08:37:08 »

... pa nama se ne ide nigdje drugdje već sam rekao na forumu da oćemo biti NO1 u selu (čitaj CS-reamovi) ... i niko ne kuka da nema igrača ... ko kuka uvijek može napraviti mali acc i rokati do mile volje ... kao što i ja radim neki put ili se kasnije nak 10 tak ratova priključiti SB-u ... ne znam u čemu je problem ... osim da "SVIJET VOLI POBJEDNIKE"  Cheesy  Cheesy  Cheesy
tako je deera prvo u čemu se slazem s tobom svi dođite na cs5 i kada ga stormi ne osvoje morat će i *xxx*grat opet isto
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 19, 2014, 12:26:15 »

Kiss  Cheesy   Grin
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #22 na: Lipanj 19, 2014, 02:09:33 »

ti si KURAVA DERA MEDA Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #23 na: Lipanj 19, 2014, 07:23:45 »

ti si KURAVA DERA MEDA Grin Grin Grin Grin Grin

*YAHOO* *YAHOO*  *YAHOO*
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #24 na: Lipanj 20, 2014, 05:30:19 »

ratnici vas ocekuju na cs5 bit ce zanimljivo iducu eru  Grin Grin Grin
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #25 na: Lipanj 25, 2014, 02:21:18 »

... pa nama se ne ide nigdje drugdje već sam rekao na forumu da oćemo biti NO1 u selu (čitaj CS-reamovi) ... i niko ne kuka da nema igrača ... ko kuka uvijek može napraviti mali acc i rokati do mile volje ... kao što i ja radim neki put ili se kasnije nak 10 tak ratova priključiti SB-u ... ne znam u čemu je problem ... osim da "SVIJET VOLI POBJEDNIKE"  Cheesy  Cheesy  Cheesy

Bas o tome i pricam... to selo je postalo toliko malo da morate praviti jos koji acc da bi imali koga udarit... okines napad onda se izlogiras i uglogiras na drugi acc da postavis obranu...  Grin Grin Grin i kad sve to odradis dodjes na forum i pises textove o silini i moci... daj ne za Lips Sealed aji srece ti... a kad sam napisao "kukanje" to su bas vasi igraci iz saveza piskarali po forumu i kukali kako su svi otisli i nema vise meta a sto je najgore pojedinci moraju namjestat bitke kako bi dosli do 300k+ vojnih bodova...
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #26 na: Lipanj 25, 2014, 12:34:30 »

Trkeljaš gluposti  *tired* ... svaki igrač STORMA u svakoj eri je zaslužio vojne bodove i medalje ... na kraju vam smeta što uvijek ali uvijek SB pojedinačno ima najviše medalja i vojnih bodova ... al već sam rekao u par navrata i krivom *crazy* dlačica smeta iliti ko gubi ima se pravo ljutiti ... od kada je nastao SB u c3 u njemu su uvijek igrali igrači koji su prvenstveno gledali svoja posla i savez ... kasnije u cs realmovima pošto nikada niko nije mogao parirati SB-u (osim jedne ere cs3 ali o njoj više ne bih trošio riječi) morali smo igrati kako i naši protivnici igraju ... osim toga naši protivnici su se služili sa svime i svačime ... samo jedan primjer da mi je rekao da postoji nekakav napad kroz tunel , ne bih mu vjerovao ali sam to vidio na svoje oči Grin dakle, nekakav "crni ratnik" nick koji uopće ne postoji napada kroz nekakav tunel itd ... bilo je svakakvih namještanja, daleko daleko više kod naših protivnika ... i bez obzira na sve uvijek svakoga oderemo ... ali razlog tome se nalazi u sasvim drugoj stvari ... niti u dijama niti u parama niti u nečemu sličnom ... nego u tome da se stormi poznaju već duži niz godina "glavni kostur" i osobno ... takve veze su neraskidive mogu samo reći da se radi o velikom prijateljstvu bez obzira što je došlo na umjetni način ... KOGA SMETA ... Grin
« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2014, 02:20:28 od Proxy » Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #27 na: Lipanj 25, 2014, 03:34:58 »

Trkeljaš gluposti  *tired* ... svaki igrač STORMA u svakoj eri je zaslužio vojne bodove i medalje ... na kraju vam smeta što uvijek ali uvijek SB pojedinačno ima najviše medalja i vojnih bodova ... al već sam rekao u par navrata i krivom *crazy* dlačica smeta iliti ko gubi ima se pravo ljutiti ... od kada je nastao SB u c3 u njemu su uvijek igrali igrači koji su prvenstveno gledali svoja posla i savez ... kasnije u cs realmovima pošto nikada niko nije mogao parirati SB-u (osim jedne ere cs3 ali o njoj više ne bih trošio riječi) morali smo igrati kako i naši protivnici igraju ... osim toga naši protivnici su se služili sa svime i svačime ... samo jedan primjer da mi je rekao da postoji nekakav napad kroz tunel , ne bih mu vjerovao ali sam to vidio na svoje oči Grin dakle, nekakav "crni ratnik" nick koji uopće ne postoji napada kroz nekakav tunel itd ... bilo je svakakvih namještanja, daleko daleko više kod naših protivnika ... i bez obzira na sve uvijek svakoga oderemo ... ali razlog tome se nalazi u sasvim drugoj stvari ... niti u dijama niti u parama niti u nečemu sličnom ... nego u tome da se stormi poznaju već duži niz godina "glavni kostur" i osobno ... takve veze su neraskidive mogu samo reći da se radi o velikom prijateljstvu bez obzira što je došlo na umjetni način ... KOGA SMETA ... Grin
Cry od govora hahaha ma sefe do dodje jednom u SB vise nikad ne ide Wink i to je tako Grin Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #28 na: Lipanj 25, 2014, 11:12:05 »

Trkeljaš gluposti  *tired* ... svaki igrač STORMA u svakoj eri je zaslužio vojne bodove i medalje ... na kraju vam smeta što uvijek ali uvijek SB pojedinačno ima najviše medalja i vojnih bodova ... al već sam rekao u par navrata i krivom *crazy* dlačica smeta iliti ko gubi ima se pravo ljutiti ... od kada je nastao SB u c3 u njemu su uvijek igrali igrači koji su prvenstveno gledali svoja posla i savez ... kasnije u cs realmovima pošto nikada niko nije mogao parirati SB-u (osim jedne ere cs3 ali o njoj više ne bih trošio riječi) morali smo igrati kako i naši protivnici igraju ... osim toga naši protivnici su se služili sa svime i svačime ... samo jedan primjer da mi je rekao da postoji nekakav napad kroz tunel , ne bih mu vjerovao ali sam to vidio na svoje oči Grin dakle, nekakav "crni ratnik" nick koji uopće ne postoji napada kroz nekakav tunel itd ... bilo je svakakvih namještanja, daleko daleko više kod naših protivnika ... i bez obzira na sve uvijek svakoga oderemo ... ali razlog tome se nalazi u sasvim drugoj stvari ... niti u dijama niti u parama niti u nečemu sličnom ... nego u tome da se stormi poznaju već duži niz godina "glavni kostur" i osobno ... takve veze su neraskidive mogu samo reći da se radi o velikom prijateljstvu bez obzira što je došlo na umjetni način ... KOGA SMETA ... Grin

Mislis na onu eru kad vas je DreamTeam razgulio Grin (oduzeli vam sve krcate dvorce u pol sata i dodijelili 4. mjesto)

Junf ne bi se slozio s tobom, ja imam 4-5 vaših bivših igraca koji ce uvijek prije stat uz mene nego uz vas.
Evidentirano

Vrapche
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #29 na: Lipanj 25, 2014, 11:35:42 »

Mislis na onu eru kad vas je DreamTeam razgulio Grin (oduzeli vam sve krcate dvorce u pol sata i dodijelili 4. mjesto)

Junf ne bi se slozio s tobom, ja imam 4-5 vaših bivših igraca koji ce uvijek prije stat uz mene nego uz vas.
ajde ti sta se javljas ti postis ima 2 god od kad ja znam kad god sam igrao u SB nisi uzeo nista samo si dobio BANANU Grin Grin aaa to za 4 mijesto nisam znao ni tebe ni SB iskreno govoreci tako da to necu da komentarisem Wink Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!