Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:18:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Link za cs5 ???  (Posjeta: 6534 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« na: Lipanj 15, 2014, 10:05:13 »

Dolazi SB tamo slijedecu eru Smiley
Evidentirano
pijanac
Gost
« Odgovor #1 na: Lipanj 16, 2014, 06:26:39 »

Dolazi SB tamo slijedecu eru Smiley
Brže ćete otić nego doć dođi mi ti u cs2 iduću eru da bacimo bitku međusobno
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 16, 2014, 10:00:55 »

Brže ćete otić nego doć dođi mi ti u cs2 iduću eru da bacimo bitku međusobno
ne dipri tamo sam igrao 80 dana i dojadilo mi Wink dodji na cs5 pa da bacamo bitke Grin
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #3 na: Lipanj 16, 2014, 09:24:05 »

http://www66.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=138&ipid=10796099&c=fcd1121f52fb73bc0d8a818f72517409
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #4 na: Lipanj 16, 2014, 09:24:27 »

link od croser5
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 16, 2014, 11:10:39 »

Dolazi SB tamo slijedecu eru Smiley


Za one koji ne znaju sta znaci "SB"

SB= Stormi + Istra + Lavovi + FORBIDEN....  [:-}

Ljudi, imate dovoljno kvalitetnih igraca (igracki kvalitetnih, sto znaci MOZAK)  imate igraca koji ce sve to lovom da podrzi i imate za izvoz igraca koji znaju sve moguce prljave radnje na IO ( to sto ne znaju koliko maca treba da se srusi fort 3 nema veze) da osvojite neki inter realm... a vi se jos uvek sirite po cs realmima i prosipate se glupostima.... Ovo ce neko shvatiti kao provokaciju ili uvredu ( a taj moze da mi se sagne)... ali u biti hocu reci da komotno mozete odraditi internacionalni sa vise uzitka, da ne kukate kako svi beze na odmore, kako nema dovoljno vojnih i meta i sto sta slicno...

Ili je pak uzitak da se prosipa znanje o igri na realmu gde igra 100 igraca, od toga 10 aktivnih i drze po 3-4 naloga u savom savezu i 3+ u drugim savezima... vrlo dobro znate o cemu pricam...  Wink
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 17, 2014, 01:12:51 »


Za one koji ne znaju sta znaci "SB"

SB= Stormi + Istra + Lavovi + FORBIDEN....  [:-}

Ljudi, imate dovoljno kvalitetnih igraca (igracki kvalitetnih, sto znaci MOZAK)  imate igraca koji ce sve to lovom da podrzi i imate za izvoz igraca koji znaju sve moguce prljave radnje na IO ( to sto ne znaju koliko maca treba da se srusi fort 3 nema veze) da osvojite neki inter realm... a vi se jos uvek sirite po cs realmima i prosipate se glupostima.... Ovo ce neko shvatiti kao provokaciju ili uvredu ( a taj moze da mi se sagne)... ali u biti hocu reci da komotno mozete odraditi internacionalni sa vise uzitka, da ne kukate kako svi beze na odmore, kako nema dovoljno vojnih i meta i sto sta slicno...

Ili je pak uzitak da se prosipa znanje o igri na realmu gde igra 100 igraca, od toga 10 aktivnih i drze po 3-4 naloga u savom savezu i 3+ u drugim savezima... vrlo dobro znate o cemu pricam...  Wink
svi ste bili pozvani na cs2 tako evo opet svi dodji te na cs5 kad pocnje Wink Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Lipanj 17, 2014, 10:00:38 »


Za one koji ne znaju sta znaci "SB"

SB= Stormi + Istra + Lavovi + FORBIDEN....  [:-}

Ljudi, imate dovoljno kvalitetnih igraca (igracki kvalitetnih, sto znaci MOZAK)  imate igraca koji ce sve to lovom da podrzi i imate za izvoz igraca koji znaju sve moguce prljave radnje na IO ( to sto ne znaju koliko maca treba da se srusi fort 3 nema veze) da osvojite neki inter realm... a vi se jos uvek sirite po cs realmima i prosipate se glupostima.... Ovo ce neko shvatiti kao provokaciju ili uvredu ( a taj moze da mi se sagne)... ali u biti hocu reci da komotno mozete odraditi internacionalni sa vise uzitka, da ne kukate kako svi beze na odmore, kako nema dovoljno vojnih i meta i sto sta slicno...

Ili je pak uzitak da se prosipa znanje o igri na realmu gde igra 100 igraca, od toga 10 aktivnih i drze po 3-4 naloga u savom savezu i 3+ u drugim savezima... vrlo dobro znate o cemu pricam...  Wink
a zasto bi se netko vozio u staroj fabiji kraj nove oktavije Huh?
tko ima vise zivaca pokrenuti racun u nekom v5 svijetu. istina, vrijeme ga je pregazilo, i vrijeme je da ih se pocne gasiti i pocne igrati v6
Evidentirano

podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 17, 2014, 11:04:49 »

Da to imaš pravo ali verziju5 znamo igrati averzija 6 je prekomplicirana
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 17, 2014, 11:16:30 »

a zasto bi se netko vozio u staroj fabiji kraj nove oktavije Huh?
tko ima vise zivaca pokrenuti racun u nekom v5 svijetu. istina, vrijeme ga je pregazilo, i vrijeme je da ih se pocne gasiti i pocne igrati v6
bas je simpa v6 jeli se jos sade cvjetici Huh? Grin Grin pa onda moras predvece da bi zalio ga xD :S :S
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #10 na: Lipanj 17, 2014, 11:20:13 »

bas je simpa v6 jeli se jos sade cvjetici Huh? Grin Grin pa onda moras predvece da bi zalio ga xD :S :S verzija 6 je glupa a verzija5 je dobra a na kraju će dobru ukinuti a da vas pitam zašto su tako svijetovi verzije5 propali zašto više nisu jaki kao nekad koji su uzroci
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Lipanj 17, 2014, 06:33:56 »

bas je simpa v6 jeli se jos sade cvjetici Huh? Grin Grin pa onda moras predvece da bi zalio ga xD :S :S  verzija 6 je glupa a verzija5 je dobra a na kraju će dobru ukinuti a da vas pitam zašto su tako svijetovi verzije5 propali zašto više nisu jaki kao nekad koji su uzroci
na zalost ne rade se, po tom pitanju ostala je jadna kao i v5 unatoc pompoznim najavama i cete programera koji su to trebali napraviti. verzija 6 jest kompliciranija i u njoj jos vise dolazi do izrazaja znanje pojedinaca. tako da mozes peglati karticu koliko hoces, ali ako nisi dobro naucio igrum, do paladina stici neces Grin s v5 nisu propali vec se gase jer ljudi prelaze na novije, tako je bilo i prije par godina kad se prelazilo s v4 na v5. neki igraci nikad nisu presli, i dan danas igraju onaj jedan clasic v4 svijet. i ja znam ponekad zaigrati v1 . ali u v6 svjetovima igra puno ljudi i igra ima smisla, a u v5 igras protiv par igraca koji ima po 10 naloga svaki, u cemu je tu onda ljepota igre  Huh?
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 17, 2014, 07:08:16 »

na zalost ne rade se, po tom pitanju ostala je jadna kao i v5 unatoc pompoznim najavama i cete programera koji su to trebali napraviti. verzija 6 jest kompliciranija i u njoj jos vise dolazi do izrazaja znanje pojedinaca. tako da mozes peglati karticu koliko hoces, ali ako nisi dobro naucio igrum, do paladina stici neces Grin s v5 nisu propali vec se gase jer ljudi prelaze na novije, tako je bilo i prije par godina kad se prelazilo s v4 na v5. neki igraci nikad nisu presli, i dan danas igraju onaj jedan clasic v4 svijet. i ja znam ponekad zaigrati v1 . ali u v6 svjetovima igra puno ljudi i igra ima smisla, a u v5 igras protiv par igraca koji ima po 10 naloga svaki, u cemu je tu onda ljepota igre  Huh?
aa horkane slazem se koliko je v5 sa tim duplim acc smjesan toliko je i v6 sa cvjeticima realno sta mi se svidja na v6 je da biras generale itd itd i to mi je sasvim dobro mislim nisam igrao v6 ali cuo sa da nema kolonija da su zamjenili sa nakim drugim i da se to ne moze rusiti igracu jeli to realno Huh?? :S :S nije naravno i v5 i v6 je prdina bara Grin Wink
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 17, 2014, 07:11:04 »

neka ljudi igraju sta vole v5 ili v6 a za v5 bolje bi im bilo da cs svjetove spoje u jedan svjet po meni jer ovako u svakom cs svjetu na v5 imas pleme koje vlada kao indijanc i sa poglavicom Grin Grin znam da je to nemoguce ali  Lips Sealed  ga ja bi volio da se spoje na v5 svjetovima cs svjetovi svi i tako bi dobili na jacini cs svjetova Wink Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Lipanj 17, 2014, 08:00:51 »

aa horkane slazem se koliko je v5 sa tim duplim acc smjesan toliko je i v6 sa cvjeticima realno sta mi se svidja na v6 je da biras generale itd itd i to mi je sasvim dobro mislim nisam igrao v6 ali cuo sa da nema kolonija da su zamjenili sa nakim drugim i da se to ne moze rusiti igracu jeli to realno Huh?? :S :S nije naravno i v5 i v6 je prdina bara Grin Wink
vidis kad pises o necemo sto ne znas. nazalost izrada arhitekture i okolisa je propala pa je po tom pitanju v6 isti kao v5 i nema cvjetica Grin Grin isto si krivo cuo da nema kolonija . ima ih i sve je isto kao u v5 jedino kad u koloniji sagradis utvrdu 8 i drzis je tjedan dana , ona postaje neunistiva, tj kao provincija, i po meni je to realno.

a sto se tice spajanja cs svjetova , o tome sam pisao prije godinu dana i onda bi to imalo smisla. danas je prekasno. bili su hvale vrijedni pokusaji nekih igraca da nas sve okupe u jednom svijetu , ali ni to nije sazivjelo.
probaj zaigrati taj v6 i vidjet ces da nije sve kako pises i mozda ti se svidi Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!