Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 06:26:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: HOĆU ZNATI ZAŠTO SAM KAŽNJEN OD ADMINISTRATORA  (Posjeta: 2180 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #15 na: Studeni 12, 2009, 09:14:17 »

Vidim da mi još uvijek nije skinuta zabrana slanja poruka. Kako ovu zabranu smatram osobnom uvredom jer me se svrstava među one u ovoj igri koji ne znaju smisliti rečenicu bez psovke ili zvijezdica moram ovako reagirati. Mislio sam da će mi se administrator ispričati osobnom porukom ako već nema hrabrosti javno priznati grešku. No kako sam očito previše očekivao reći ću ovo javno u najboljoj namjeri . Simptomatično je da od tolikog broja igrača na ovaj forum dolazi tek nekolicina koji se tu zabavljaju na račun novih igrača i ismijavaju ih. Očito su ostali igrači već shvatili čija ovdje mora biti zadnja i tko je uvijek u pravu. Stoga administratorima predlažem da se pod hitno kandidiraju za predsjednika Sabora jer bi tamo svakodnevno imali stotine uvredljivih poruka koje bi po svojim kriterijima mogli kažnjavati. Ubrzo bismo imali "demokraciju na Staljinov način". Smatram da je posjet ovom forumu onda beskoristan i čisto gubljenje vremena. Nadam se da su me administratori razumjeli. A ako nisu..
I can say to them, perhaps more comprehensible way. I will be very sorry if on any international forum I had to explain the reasons for not coming to the Croatian forum. Owners of this game certainly will not be pleased because they make big money on it. Wise people know how to use the power and not abuse it. Greetings to administrators. Enjoy your power
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #16 na: Studeni 12, 2009, 09:29:19 »

Slobodno se izvoli žaliti na int forumu. Samo nemoj slučajno meni poslati poruku tamo. Smiley Pošalji chegewari ili fragmasteru, oni su trenutno osim mene najčešće tamo. ili si napravi topic a ja ću poslati link glavnom za forume(krumu) pa nek ti odgovori.
Pošto si me tražio poruku zbog koje si kažnjen da je staviš na forum a nisi je stavio, evo budem ja:
"S obzirom da sada nemam vremena sjediti pored kompa i prepirati se s mulastim balavcem nadam se da ćeš doći k mozgu, a ako ne vidjet ćemo se još ...Stvarno si glup ko tovar !" i dalje stojim da ne možeš ljude nazivat glupim ko tovarima i da je to uvredljivo.
a evo ivine11111 poruke zbog koje si ti morao vratiti jer te je ludo izvrijeđao: "a sto pa sad ces tek na Lips Sealed .at"
Pa nek bude da moja mora uvijek biti zadnja. Ako me već tako doživljavate. Inače, zato i jesam CM da održavam red na forumu, odgovaram na pitanja pa je i u redu da je moja većinom zadnja.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #17 na: Studeni 12, 2009, 02:29:53 »

tigeru, stvarno si nepopravljiv. pa sto je tu jadni ivo1111 rekao bezobrazno. cak nije ni * stavio. i ti ga ides kaznjavati.stvarno si  *crazy*. a to sto si zipe-a kaznio to je ok. "ne možeš ljude nazivat glupim ko tovarima i da je to uvredljivo". tu se potpuno slazem s tobom. magarci (tovari) su vrijedne zivotinje koje rade koristan posao cijeli dan.a mi ovdje dangubimo po cijele dane za nikakvu korist, i stvarno je uvreda usporediti jednog magarca i igraca imperije ;D ;D :rant: :hooray: :rant:
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 12, 2009, 02:58:11 »

tu raspravljamo o kazni igrača zipe i zbog čega je on išao vraćati. ivanova poruka je samo da prikaže što je isprovociralo igrača zipe. ivan je imao par poruka pa je kažnjen za jednu sa skupnom kaznom. Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Studeni 12, 2009, 03:10:59 »

pa naravno, jer ti vidis kakav je. ide vrijeđat jadne magarce.a mozda on nije ni mislio na magarce. kad je napisao tovar, mozda je mislio na kakvu posiljku. rijec tovar u raznim krajevima ima razlicito znacenje Grin.no ja zaboravio da ti znas sto drugi misle, pa si tako sigurno znao na sto je mislio zipe kad je napisao rijec tovar *bravo*
zipe *shutup*
Evidentirano

Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 12, 2009, 04:32:09 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
a jesi horuse XDDDDDD jadni magarciiiii XD
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #21 na: Studeni 12, 2009, 07:16:38 »

Tigre, nisam rekao da ću se žaliti na int.forumu.
Citat:
I will be very sorry if on any international forum I had to explain the reasons for not coming to the Croatian forum.

Prijevod: Bilo bi mi žao ako bih na nekom internacionalnom forumu MORAO objašnjavati razloge zašto ne idem na Hrvatski forum.
Ne želim sumnjati u tvoje znanje engleskog pa jedino mogu zaključiti da si ovo krivo preveo namjerno ili nenamjerno da bi ponovo istaknuo svoju važnost i moć i u internacionalnim okvirima. Ne čini li ti se to malo bljak ! Neću koristiti izraze narcisoidan, samodopadan.....
A što se tiće tovara i magaraca JAVNO SE ISPRIČAVAM što sam ove krasne životinje usporedio s jednim neodgojenim derištem.
Znam da je moderatorima teško procijeniti što je za nekoga uvreda. Kada bih naprimjer napisao da je Andrea lijep, pametan i duhovit igrač tko kaže da se čovjek neće uvrijediti. Zato se odmah ispričavam što sam to rekao.
I još nešto:
Ako ste meni skinuli zabranu molim Vas skinite i ivan111111 da mi može kukati u porukama što ga pretvaram u zombija !
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 12, 2009, 07:55:35 »

Ja se ispričavam za taj dio i ako si to shvatio kao demonstraciju moći. možda moj engleski i razumijevanje istog nije savršeno. 
ali ja sam shvatio tvoju poruku da se želiš žaliti na int forumu na moje "nepravedno" kažnjavanje. Pa sam se trudio ti pojasniti kako i kome se možeš žaliti jer tvoja rečenica + nastavak + pisanje na engleskom, sam definitivno shvatio kao želju da pokažeš da znaš engleski i da ćeš otići na int forum i žaliti se. Mislim, tko voli, nek izvoli. Nije mi bila namjera da ti pokažem da i tamo imam moć, niti ikom demonstriram moć niti tu niti tamo.
jer i will be sory = biti će mi žao...
i would be sorry = meni bi bilo žao ili bilo bi mi žao...
i will na neki način pokazuje namjeru. koju prema ovoj zadnjoj poruci očito nisi imao, ali u tom trenutku nije bilo ove tvoje poruke.
Sve u svemu, tebi je kazna skinuta automatski jer je isteklo 24 h za prvi prekršaj. a ivanu će isteći za 6 dana. tako da ti neće moći slati poruke zahvale za pretvaranje u zombija.
i to je to što imah za reći. Više neću pisati tu ako neće biti potrebe za tim.  da moja ne bude zadnja.  Grin Grin

Evidentirano

Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 12, 2009, 08:26:22 »

moja je uvek zadnja  Shocked Shocked Shocked XDDDD.... a stas moran ja, a zipe, car si XDDDD idi za animatora dobijat ces ogromne pare jer odkad sam rpocito kaj si napiso, crkavam od smjeha,a ta usporedba sa tovarom je the ebst XDDDD
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Studeni 12, 2009, 10:22:15 »

Tigre, nisam rekao da ću se žaliti na int.forumu.  
Prijevod: Bilo bi mi žao ako bih na nekom internacionalnom forumu MORAO objašnjavati razloge zašto ne idem na Hrvatski forum.
Ne želim sumnjati u tvoje znanje engleskog pa jedino mogu zaključiti da si ovo krivo preveo namjerno ili nenamjerno da bi ponovo istaknuo svoju važnost i moć i u internacionalnim okvirima. Ne čini li ti se to malo bljak ! Neću koristiti izraze narcisoidan, samodopadan.....
A što se tiće tovara i magaraca JAVNO SE ISPRIČAVAM što sam ove krasne životinje usporedio s jednim neodgojenim derištem.
Znam da je moderatorima teško procijeniti što je za nekoga uvreda. Kada bih naprimjer napisao da je Andrea lijep, pametan i duhovit igrač tko kaže da se čovjek neće uvrijediti. Zato se odmah ispričavam što sam to rekao.
I još nešto:
Ako ste meni skinuli zabranu molim Vas skinite i ivan111111 da mi može kukati u porukama što ga pretvaram u zombija !

nisu ti skinuli zabranu, nego ti je istekla, kao najvjerojatnije i ivanu. ako ponovis druga ce ti trajati 7 dana, a treca 10 000 sati. i niko ti nikad nece skinuti ni jednu, vec ce ti morati isteci.pa ti zovi ljude posiljkama ili im  *WRITE* *.
a krumu ti se badava zaliti, tiger je mala beba kako ovaj cepa kazne :evil4: :evil4:
*shutup* zipe*shutup*
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!