Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 11:14:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: HOĆU ZNATI ZAŠTO SAM KAŽNJEN OD ADMINISTRATORA  (Posjeta: 2179 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Studeni 11, 2009, 06:35:17 »

Upravo sam dobio poruku da sam kažnjen od administratora zbog slanja nemoralne poruke. Volio bih vidjeti tu poruku !
Ovo je vrhunac bezobrazluka. Jedan bezobrazni balavac meni psuje i onda mene prijavi što sam mu rekao da je glupi magarac.
Svašta i od administratora
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 06:39:21 od zipe » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 11, 2009, 06:48:16 »

imaš odg. u osobnoj poruci.
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #2 na: Studeni 11, 2009, 06:54:30 »

Molim da se objavi kompletna konverzacija. Tigre mislio sam da si korektan. Zar sam mu se trebao zahvaliti što psuje. Moj stav o bezobraštinama u porukama imaš u prethodnom postu na tu temu. A o tom malom Ivan mislim da je bahati bezobrazni tovar jer da nije ne bi tako komunicirao s ljudima. Ako nemate prave kriterije za ovakvo postupanje onda ove rasprave nemaju smisla.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 11, 2009, 06:57:08 »

Molim da se objavi kompletna konverzacija. Tigre mislio sam da si korektan. Zar sam mu se trebao zahvaliti što psuje. Moj stav o bezobraštinama u porukama imaš u prethodnom postu na tu temu. A o tom malom Ivan mislim da je bahati bezobrazni tovar jer da nije ne bi tako komunicirao s ljudima. Ako nemate prave kriterije za ovakvo postupanje onda ove rasprave nemaju smisla.
neznam tocno sto se dogodilo ali mogao bi predpostavit taj neki je tebi nesto krivo rekao i ti si mu naravno odgovorio i takoder bio nepristojan.... ubuduce da ti kazem odg na pitanje sta sam trebao... jednostavno mu neodgovorit nista i prijavit uvredljivu poruku ako je on tebi nju poslao i to je to....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #4 na: Studeni 11, 2009, 07:04:29 »

Pa dokle bismo došli kad bismo svaku psovku prijavljivali. Pola igrača bi imalo zabrane slanja poruka. Ljudi moji pa ja vam svima mogu biti otac i najviše me smetaju bezobrazluci u konverzaciji. (Pogledaj moje mišljenje na tu temu u postu KRITERIJI ZA KAŽNJAVANJE...) I nakon takve psovke jedino mu mogu reći da je tovar jer se ne zna ponašati. A o Vašim kriterijima za kažnjavanje.... Svaka čast ! Sad sam razočaran jer sam mislio da administratori znaju zašto su ovdje. Pozdrav svima. Meni ovo više nije potrebno.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 11, 2009, 07:09:37 »

Kakva kompletna konverzacija? Znači ja u alatu za provjeru poruka vidim samo poruke koje se prijave kao uvredljive. Kud bi došli svi admini da čitaju sve poruke od par milijuna igrača u IO. Tvoja poruka je bila prijavljena, ne možeš ljudima govoriti da su glupi kao tovari. niti sam vidio da te je on vrijeđao, niti bi to utjecalo na odluku.
Nakon toga si prijavio njegovu poruku, on je dobio flaster i riješen problem.
Kad vas neko uvrijedi, prijavite uvredljivu poruku, odgovorite mu kulturno, i on je kažnjen i nakon 3 prekršaja ne može više slati poruke. Ili nakon prve loše ga prijavite i stavite na ignoriraj i nikad više nećete dobiti njegovu poruku. To bi vam trebalo biti veće zadovoljstvo nego da vi njemu vratite pa dobijete flaster. to mu je i bio cilj. Ako se ne možete suzdržati, nije moj problem. Kud bi ja došao da sam tako odgovarao na sve "lijepe" poruke kojim su me ljudi častili u R71?
Tko se voli svađati, vrijeđati, neka izvoli. Ali ako vas tada ta osoba prijavi, biti ćete kažnjeni. Pa pazite s kim to radite.
Admini iz ureda daju 10000h kazne za "f..k off" doslovce. kud bi onda tek došli da oni kažnjavaju pošto je očito nama Hrvatima odj..i milije nego dobro jutro.
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 07:14:16 od Tiger » Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #6 na: Studeni 11, 2009, 08:17:39 »

Tiger, nisam više želio raspravljati o ovome, no tvoje obrazloženje me niukom slučaju ne može zadovoljiti. Niti sam nekome psovao niti se nedolično ponašao, a to kako sam reagirao je najblaža moguća reakcija na bezobrazluk. Ovdje izgleda važi tko koga prvi tužaka taj je u pravu. Uostalom bezobraznika sam upravo naučio pameti i pristojnosti na bojnom polju. S obzirom da je on prije sat vremena izbačen iz jednog saveza i odmah dobio utočište za bezobrazluk u drugom savezu mogu jedino očekivati da ću sada biti napadnut od puno moćnijeg igrača. Ali i za to ima lijeka. Pozdrav svima a posebno Ivan111111 i nadam se da se sada barem malo upristojio.
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 11, 2009, 08:42:44 »

hmmm zasto mi se ime Ivan11111111 cini ko multi-acc napravljen samo za iznudivanje prekrsajnih poruka koje se kaznjavaju banom  Grin Grin
Evidentirano

artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 11, 2009, 08:44:54 »

nek nam Bugari srede servere pa nećemo više psovat, svi ćemo si biti dobri Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Studeni 11, 2009, 11:40:24 »

Pa dokle bismo došli kad bismo svaku psovku prijavljivali. Pola igrača bi imalo zabrane slanja poruka. Ljudi moji pa ja vam svima mogu biti otac i najviše me smetaju bezobrazluci u konverzaciji. (Pogledaj moje mišljenje na tu temu u postu KRITERIJI ZA KAŽNJAVANJE...) I nakon takve psovke jedino mu mogu reći da je tovar jer se ne zna ponašati. A o Vašim kriterijima za kažnjavanje.... Svaka čast ! Sad sam razočaran jer sam mislio da administratori znaju zašto su ovdje. Pozdrav svima. Meni ovo više nije potrebno.
meni ne mozes biti otac, mozda ja tebi ;D. pogledajmo sto si to napisao."NAKON SVEGA ŠTO SAM PROČITAO NA OVU TEMU !
Tiger iako te osobno ne znam, uz tebe sam i mislim da si super korektan. Stoga sam protiv bilo kakvih prostakluka u ovoj igri pa bili oni prikriveni zvjezdicama. Onaj tko se ne zna kulturno ponašati i s dostojanstvom podnijeti poraz nije zaslužio niti da igra ovu igru. To što se neki ne znaju ponašati i što su im psovke i uvrede standard u komuniciranju najviše govori o njima.
Pozdrav "
dok je tiger druge gazio zbog zvjezdica onda je bio super korektan, a kad tebe kaznjava sto vrijeđaš ljude (ili magarce), onda je to bezobrazluk. istina je da on ima cudne kriterije i necu o njegovim procjenama. ovdje bih da ti ukazem koliko si licemjeran i kako lako sudis drugima.rekao bih ti jos nesto ali necu,samo ponovno procitaj sto si sam napisao,jer si tu sve ljepo objasnio. ;D *freak* *freak* *freak*
Evidentirano

Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 11, 2009, 11:47:12 »

slusaj hokija, on zaraduje na takvima ko sta si ti i ja i svi koji igraju imperiju (totalni ludaci)  Grin Grin mislim da bi tiger trebo hokija zaposliti ko internacionalnog operatorskog/adminskog psihijatra da nam pomaze u dilemama  Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Studeni 11, 2009, 11:55:12 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

crowar230
Gost
« Odgovor #12 na: Studeni 11, 2009, 11:58:52 »

Horus majstore pa zar ti nisi imao isto problema sa **** koliko se ja sjecam???
Bio je i natjecaj o tvojoj poruci sa zvjezdicama??? Tongue Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Studeni 12, 2009, 12:11:34 »

imao sam, ovdje ne raspravljamo o tome,nego o zipovoj dvolicnosti.( ono gore je zipov citat, koji je on napisao u mojoj temi. Smiley. a ono nije bio natjecaj, nego anketa koju sam ja napravio da vidim misljenje ljudi.od 30 000 ih je glasalo 30. i vecina ih je bila za tigera. uvlace mu se u .... ,a kad ih oplete onda su ogorceni njegovim radom.
Evidentirano

crowar230
Gost
« Odgovor #14 na: Studeni 12, 2009, 12:30:21 »

Pa dokle bismo došli kad bismo svaku psovku prijavljivali. Pola igrača bi imalo zabrane slanja poruka. Ljudi moji pa ja vam svima mogu biti otac i najviše me smetaju bezobrazluci u konverzaciji. (Pogledaj moje mišljenje na tu temu u postu KRITERIJI ZA KAŽNJAVANJE...) I nakon takve psovke jedino mu mogu reći da je tovar jer se ne zna ponašati. A o Vašim kriterijima za kažnjavanje.... Svaka čast ! Sad sam razočaran jer sam mislio da administratori znaju zašto su ovdje. Pozdrav svima. Meni ovo više nije potrebno.
Prijatelju malo se visoko postavljas za oca!!!
Sta ti mislis da imperiju igraju samo balavci???
Ima tu puno starijih ljudi iznenadio bih se kada bih znao koliko ih ima ;D
A sto se tice poruka ako si ti sto kazes nasjeo na poruku od balavca pa mu napisao da je magarac onda si ti gori od njega,,,,
Dobio sam sam i ja par poruka pa jednostavno odem spavati i zaboravim za to a ne se odmah prepirati TATA Lips Sealed
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!