Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:01:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ZAKLJUCAVANJEM TEMA NACIN DA SE BAS NISTA NE MOZE PROMJENITI U OVOJ IGRI.,,  (Posjeta: 5701 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmin koso
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« na: Svibanj 08, 2014, 07:57:07 »


Pa zar vi gospodine TIGAR mislite ds ćete samim tim zakljucavanjem tema i brisanjem komentara da se rijesite svih nezadovoljnih ljudi???
Pitanje je konkretno i od normalnih ljudi (a što nas vi gospon TIGAR i takvi ko vi pravite nenormalnil druga je prica ) zasto se javno ne moze dobiti objasnjenje za sto je igrac blokiran (odnosno mozemo dobiti ali samo ono vase poznato IMAMO DOKAZE ili sto cemo dobiti sad na ovu temu:TAKVA SU PRAVILA IGRE) jer ako je neko napravio povredu igre I zbog toga kaznjen,kakav utjecaj informacija o razlogu njegovog kaznjavanja moze imati na igru po mom misljenju I misljenju drugih nikakav , ali bi nama samim igracima odnosno savezima kao jednoj cjelini uveliko pomoglo to javno predstavljavljanje igraca kao varalica, spijuna  I sta ti ja znam vise. I da se vratim gore na navedeno gospon TIGAR  forum I jeste  napravljen da se iz razgovora I sugestija izvuce nacin da se igra svakim danom usavrsava  a ne kao sto vi radite zakljucavanjem tema I brisanjem komentara . eto jos jednom da probamo na fin I kulturan nacin.Nadam se da necete zakljucati ovu temu  jer bas kao I mi imacete sankcije
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 08, 2014, 08:10:19 »

Jasmine jako ljepo sročeno ali ne znam oće li to oni znat pročitat i shvatit što si tia reć  Cheesy....da se nadovežem, u ovoj njihovoj podršci je više povrede pravilnika nego što i jedan igrač je napravio ili će napravit, igra je došla do tog stadija da jednostavno nesmiš kliknut ni jedan klik a da ne odeš na forum ili onu najsmješniju "obrati se podršci za pomoć" Grin Grin Grin i pitaš za dozvolu  Grin i onda umjesto odgovora dobiš kaznu  Undecided,,,a kad pitaš zašto sad to e onda dobiđš onaj odgovor koji si gore stavi "mi imamo dokaze"  Cheesy ....a kad mi igrači i uopće nije bitno kako dođemo do dokaza i prijavimo igraće i pošaljemo ali pazi POŠALJEMO njima dokaz oni dođu sa odgovorom "igrač je provjeren od strane admina i nema nepravilnosti ili nema povrede pravilnika" ...i sad ja pitan sam sebe onako  Shocked ko je ovdi  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*....
JA ZNAM DA NISAN hahahahahahahahah
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 08, 2014, 08:24:30 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ocekujem odgovor na ovo:  " muuuuu ne rvaj se sa rogatim"   *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 08, 2014, 10:25:33 »

ja sam isto prijavljivo par igraca i sto posto znam da koriste alarme i imam dokaze ali kad je alarm ugasen ne mogu im ih otkrit zato nikad ne nadju nista i nikad im nece uspijet naci..a ako znate da imaju zezajte ih malo tokom noci saljite im po 400 kopljanika na utvrde pa neka im alarmi piste neka ne spavaju pa ce ih ugasit  Grin Grin
Evidentirano
xman11
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 08, 2014, 10:37:10 »

Ljudi moji kako vi neshvaćate da je Tiger izmislio pravilnik za cro-srb svjetove i stalno nešto novo izmisli da neki igrači prođu nekažnjeno. Danas je pravilo jedno a kad treba kaznit igrače s kuglom jer smo dostavili dokaze za dobivanje kugle naš Tiger izmisli novi pravilnik po kojem to nije prekršaj. Grin nadam se da će Tiger dobit kuglu kad tad nije bitno gdje :d
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Svibanj 08, 2014, 11:01:51 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ocekujem odgovor na ovo:  " muuuuu ne rvaj se sa rogatim"   *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
puno ocekujes  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

najbolji odgovor na to je broj igraca koji su ovo igrali prije 4 godine i danas. dok u drugim zemljama regije broj igraca raste, kod nas pada i stagnira. ali nije tiger kriv za to. u stvari je, jer nije htio primiti podrsku sposobnih igraca , vec se okruzio nesposobnjakovicima koji su otjerali masu ljudi iz ove igre, ali o tome uskoro u posebnoj temi  Cool
Evidentirano

ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 09, 2014, 10:04:53 »

al zamisli koji je to  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*

hahaha ja napišen komentar i on izbriš , pa jesi DEBIL.......ČINA kakva majka još nije rodila,,,,pa bolje da ti se stari na kamik izdrka nego što je takog debila napravia  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 09, 2014, 11:51:02 »

puno ocekujes  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

najbolji odgovor na to je broj igraca koji su ovo igrali prije 4 godine i danas. dok u drugim zemljama regije broj igraca raste, kod nas pada i stagnira. ali nije tiger kriv za to. u stvari je, jer nije htio primiti podrsku sposobnih igraca , vec se okruzio nesposobnjakovicima koji su otjerali masu ljudi iz ove igre, ali o tome uskoro u posebnoj temi  Cool

Sve se ovo radi da bi se cs realmi ugasili  Cheesy  Sto i treba da se uradi, podrzavam, ali bar neka se prizna a ne da se igraci vuku za nos  [:-}
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #8 na: Svibanj 09, 2014, 12:28:16 »

ma Bloody najbolje bi bilo da nam daju adresu di im je ured, to bi bilo najbolje pa da dođemo i na miru razgovaramo ka ljudi i rješimo stvar   :hmmm: :hmmm: :hmmm: >Grin

al kad sjednemo za stol molim lipo bez  *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos*

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Svibanj 09, 2014, 02:00:00 »

Ako ništa drugo, barem znam zadržati kulturnu komunikaciju, bez obzira tko je i kakva osoba je na drugoj strani.  Ako se netko osjeća prozvanim, to je bio i cilj, ako se ne osjeća, onda poruka nije za njega.
Javno pojašnjenje se ne može dobiti zato jer je odluka ureda da ne dajemo javno pojašnjenje, da ne primamo prijave na forumima javno, da dajemo razloge kazne samo vlasnicima računa... I to nije moja odluka, nego odluka vlasnika igara. I kao što se je pridržavam, isto tako se i slažem sa njom. Iznošenje razloga kazne javno na forumu nema smisla. Iznosili bi se za 10 ljudi koji su možda tu, a što je sa drugima. Što je sa svađama, vrijeđanjima... za koej očito nekima i ne treba baš neki valjani razlog, dosta im je tipkovnica i malo slobodnog vremena.
Što se tiče razlog akazne, vlasnik je na upit uvijek dobije. I kazna je uvijek na temelju dokaza, nikad bezveze. Ali vama ti dokazi ne znače ništa, a vlasniku poprilično malo ako nij eiskren, već tvrdi jedno a radi drugi. Ne shvaćam što vama znači ip adresa sa koje ste nešto počinili, a ond avi kažete, ne... ja tu ip adresu nisam u životu vidio. Pa naravno --- 99% ljudi nije u životu vidjelo ip adresu, a kamoli neke druge načina na koje se prate tko što radi. Ja sam informatičar po struci, pa me ne dira trenutno koja mi je ip adresa trenutno. Naravno da mogu u 2 sec saznati, ali ju nikad ne znam napamet, niti znam sa kojih sam se ip adresa spajao nekud napamet.
Baš me zanima kako bi neki od ovdje prisutnih reagirali da se njihove kazne iznesu javno na forumu?
Ako nekome ne odgovara i misli da ja radim nešto krivo, imate engleski support mail, imate Kiku... pa se možete žaliti na moj rad.
Moj posao je sljedeći... proslijediti stvari u ured na engleskom i prevesti natrag odgovor igraču(dio koji mogu reći), ako znam odg. onda odgovorim bez ureda, provjere rade admini u uredu, vrlo, vrlo,vrlo rijetko ja jer mi je to jednostavnije i na taj način nemam ništa sa provjerama, već isključivo ih proslijeđujem. Tako da ako mislite da su pravila foruma moja, provjere moje, kazne moje, da uzrokujem bugove, rušim Internet... tu se nažalost varate.
Ako možete zadržati kulturu konverzacije u ovoj temi, slobodno nastavite, ako ne možete tema će biti zaključana.
Lijepi pozdrav
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Svibanj 09, 2014, 03:05:33 »

Ako ništa drugo, barem znam zadržati kulturnu komunikaciju, bez obzira tko je i kakva osoba je na drugoj strani.  Ako se netko osjeća prozvanim, to je bio i cilj, ako se ne osjeća, onda poruka nije za njega.
Javno pojašnjenje se ne može dobiti zato jer je odluka ureda da ne dajemo javno pojašnjenje, da ne primamo prijave na forumima javno, da dajemo razloge kazne samo vlasnicima računa... I to nije moja odluka, nego odluka vlasnika igara. I kao što se je pridržavam, isto tako se i slažem sa njom. Iznošenje razloga kazne javno na forumu nema smisla. Iznosili bi se za 10 ljudi koji su možda tu, a što je sa drugima. Što je sa svađama, vrijeđanjima... za koej očito nekima i ne treba baš neki valjani razlog, dosta im je tipkovnica i malo slobodnog vremena.
Što se tiče razlog akazne, vlasnik je na upit uvijek dobije. I kazna je uvijek na temelju dokaza, nikad bezveze. Ali vama ti dokazi ne znače ništa, a vlasniku poprilično malo ako nij eiskren, već tvrdi jedno a radi drugi. Ne shvaćam što vama znači ip adresa sa koje ste nešto počinili, a ond avi kažete, ne... ja tu ip adresu nisam u životu vidio. Pa naravno --- 99% ljudi nije u životu vidjelo ip adresu, a kamoli neke druge načina na koje se prate tko što radi. Ja sam informatičar po struci, pa me ne dira trenutno koja mi je ip adresa trenutno. Naravno da mogu u 2 sec saznati, ali ju nikad ne znam napamet, niti znam sa kojih sam se ip adresa spajao nekud napamet.
Baš me zanima kako bi neki od ovdje prisutnih reagirali da se njihove kazne iznesu javno na forumu?
Ako nekome ne odgovara i misli da ja radim nešto krivo, imate engleski support mail, imate Kiku... pa se možete žaliti na moj rad.
Moj posao je sljedeći... proslijediti stvari u ured na engleskom i prevesti natrag odgovor igraču(dio koji mogu reći), ako znam odg. onda odgovorim bez ureda, provjere rade admini u uredu, vrlo, vrlo,vrlo rijetko ja jer mi je to jednostavnije i na taj način nemam ništa sa provjerama, već isključivo ih proslijeđujem. Tako da ako mislite da su pravila foruma moja, provjere moje, kazne moje, da uzrokujem bugove, rušim Internet... tu se nažalost varate.
Ako možete zadržati kulturu konverzacije u ovoj temi, slobodno nastavite, ako ne možete tema će biti zaključana.
Lijepi pozdrav
he he. ovako j apisem kad mi dingu zivac Grin Grin
Evidentirano

jasmin koso
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #11 na: Svibanj 09, 2014, 05:34:17 »

"Nažalost ja sam taj, zabranjeno vam je pisanje postova i slanje privatnoh poruka na ovoj rubrici."

 ja sam taj bi ti odgovorio al na žalost počeo si redom da skidaš ljude sa foruma koji nemaju dlake na jeziku pa te istina boli  hahahahaha ;D ;D ;D ;D
Evidentirano
jasmin koso
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #12 na: Svibanj 09, 2014, 06:06:24 »

TIGAR kome da te prijavim pa vi ste po pravilima zasticeni kao medvjedi procitaj malo pravila gospon Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Svibanj 09, 2014, 06:27:07 »

Napisao sam u postu gdje se možeš žaliti. Ali prvo si pročitaj što si napisao, zatim pročitaj pravila foruma, pa zaključi otkuda kazna.
Evidentirano

kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #14 na: Svibanj 09, 2014, 06:43:42 »

"Nažalost ja sam taj, zabranjeno vam je pisanje postova i slanje privatnoh poruka na ovoj rubrici."

 ja sam taj bi ti odgovorio al na žalost počeo si redom da skidaš ljude sa foruma koji nemaju dlake na jeziku pa te istina boli  hahahahaha ;D ;D ;D ;D

Koliko bi zapravo jednog CM-a zabolila bilo kakva istina od igraca poput tebe?

Duznost CM-a na svim mogucim igricama jeste da prijavljuje u glavni ured bugove i vase prijave te iste vama proslijedjuje nazad, a to sto tiger vama izlazi u susret
manje vise svima u cs svijetovima koji imaju imalo kulture to je drugo, i umjesto da cijenite to, vi jos idete protiv toga, pa se onda cudite zbog cega vam se nesto ne provjeri iste sekunde kad to i prijavite.

A sto se tice foruma, postoji pravilnik ponasanja na forumu iz kojeg bi vas 99% dobilo permanent ban da se ide sve po pravilima, i svejedno covjek nece da vas banuje nego vam izbrise postove i threadove sto bi vam trebalo laskat da vas ne banuje, vi napravite drugi post i jos ste nekulturniji, imate srece da je tiger preblag prema 99% prekrsaja jer da je ovo bilo koja druga igra i drugi CM, dosta vam ne bi ni igralo a ni postovalo vise.
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!