Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:43:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ZAKLJUCAVANJEM TEMA NACIN DA SE BAS NISTA NE MOZE PROMJENITI U OVOJ IGRI.,,  (Posjeta: 5703 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmin koso
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #15 na: Svibanj 10, 2014, 08:40:00 »

sta stalno ponavljate vec napisano (Duznost CM-a na svim mogucim igricama jeste da prijavljuje u glavni ured bugove i vase prijave te iste vama proslijedjuje nazad) mislim da je to fino objasnjeno u pravilima  a sto kaze gospon TIGAR da nama igracima nista ne znaci to javno prestavljanje tih igraca tu smatramo da nije u pravu i da ne ponavljam  to bi bas dobro bilo jer svi znamo vec sta se desava  toliki dupli racuni da covjek ne povjeruje a desi se i adminima daa pogrijese da kazne covjeka  koji nis nije kriv a za tebe kojeen da kazem jel ti mislis da je ne znam kako si ti pljuvo po adminima  sta sad ti doslo iz guzice u glavu i ne lijepi ta tvoja  Lips Sealed ovdje
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #16 na: Svibanj 10, 2014, 09:22:26 »

sta stalno ponavljate vec napisano (Duznost CM-a na svim mogucim igricama jeste da prijavljuje u glavni ured bugove i vase prijave te iste vama proslijedjuje nazad) mislim da je to fino objasnjeno u pravilima  a sto kaze gospon TIGAR da nama igracima nista ne znaci to javno prestavljanje tih igraca tu smatramo da nije u pravu i da ne ponavljam  to bi bas dobro bilo jer svi znamo vec sta se desava  toliki dupli racuni da covjek ne povjeruje a desi se i adminima daa pogrijese da kazne covjeka  koji nis nije kriv a za tebe kojeen da kazem jel ti mislis da je ne znam kako si ti pljuvo po adminima  sta sad ti doslo iz guzice u glavu i ne lijepi ta tvoja  Lips Sealed  ovdje


O cemu pricamo gospodine?

Kontradiktoran si samom sebi, prvo pricas kako ti CMovi ne rade ono sto bi trebali pa na kraju sam napises da to zapravo i nije opis njihovog posla, i daj molim te napisi mi gdje sam ja to pljuvao po nasim CMovima?? Ja kad pljujem po nekome to je s razlogom, a nijednom to nisam prema CMovima, nego izricito prema uredu u bugarskoj i programerima..

Sve u svemu, prethodni postovi su dokaz tvoje nekulture, nadam se samo da nemas iznad 18 godina jer bi to bila stvarno sramota da si odgojen tako.
A ako ti mislis da neko postize nesto sa duplim racunima, igraj i ti dupli racun ako vec mozes Smiley Ja skidam kapu onima koji igraju 2 racuna i oba odrzavaju.

Uostalom, za CMove kao i za vecinu igraca, takvi kao ti su samo mala tockica na mapi na koju nitko ne obraca paznju, ne bih se ni umjesao u razgovor da nisam vidio kolike nebuloze pises i koliko si zapravo nekulturan, cudno da nisi vec popio ban...
« Zadnja izmjena: Svibanj 10, 2014, 09:24:08 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #17 na: Svibanj 11, 2014, 05:31:52 »

sta stalno ponavljate vec napisano (Duznost CM-a na svim mogucim igricama jeste da prijavljuje u glavni ured bugove i vase prijave te iste vama proslijedjuje nazad) mislim da je to fino objasnjeno u pravilima  a sto kaze gospon TIGAR da nama igracima nista ne znaci to javno prestavljanje tih igraca tu smatramo da nije u pravu i da ne ponavljam  to bi bas dobro bilo jer svi znamo vec sta se desava  toliki dupli racuni da covjek ne povjeruje a desi se i adminima daa pogrijese da kazne covjeka  koji nis nije kriv a za tebe kojeen da kazem jel ti mislis da je ne znam kako si ti pljuvo po adminima  sta sad ti doslo iz guzice u glavu i ne lijepi ta tvoja  Lips Sealed  ovdje


Zašto bi ti htio linčovanje i javno prozivanje igrača koji koriste duple račune ili igrače koji su dobili kaznu? Osim razloga - to bi baš dobro bilo!

Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #18 na: Svibanj 11, 2014, 11:13:54 »

prije je postojala " soba srama " tako nekako  Smiley
Evidentirano

jasmin koso
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #19 na: Svibanj 11, 2014, 08:38:28 »

koojen ti uzmi pa procitaj sve ponovo jer nesto si prespavo i gdje si ti vidio kontradiktornost bogati izvuci mi to u sledecem odgovoru samo sam rekao da znam ja sta je duznost admina i nadzi gdje sam ja uvrijedio gospon TIGRA osim one kopirane poruke od ja saam taj i ne pricaj mi bogati kako ti nisi pljuvo po nekom pa svi znaju kako ti pljujes i ne prozivaj boga ti godine i kulturu tvoju san vec vidio dosta puta
Evidentirano
ricapelima
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #20 na: Siječanj 06, 2015, 10:41:32 »

pozdrav ljudi! logiran sam na igru preko facebooka.. e sada, da li netko zna da bih se ulogirao preko linka stranice a da ne idem log in preko fb, koje ime i sifru da ukucam? probao sam svoje korisnicko ime koje mi je u igri i sifru od fb, al nece? da li netko zna kako da se prijavi a da se ne ide preko fb..lijep pozdrav
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 06, 2015, 10:38:39 »

pozdrav ljudi! logiran sam na igru preko facebooka.. e sada, da li netko zna da bih se ulogirao preko linka stranice a da ne idem log in preko fb, koje ime i sifru da ukucam? probao sam svoje korisnicko ime koje mi je u igri i sifru od fb, al nece? da li netko zna kako da se prijavi a da se ne ide preko fb..lijep pozdrav
Na dnu stranice se nalazi "link"   http://prntscr.com/5paqp3 . Meni radi preko toga normalno
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!