Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 01:12:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era5  (Posjeta: 10406 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #45 na: Listopad 06, 2014, 01:55:25 »

ja mogu bez lažne samodopadnosti reći....
JA SAM PRVAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a vi miševi? još kopate rupicee po kroser provincijama?
kopat cete vi sada u V6 rupice na svjetskom,.... Grin Grin Grin
vidjecemo sada prvake na djelu,..sada se dokazite Grin Grin istresite i zadnju kunu iz novcanika i dokazite da niste misevi
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #46 na: Listopad 06, 2014, 02:09:55 »

ja mogu bez lažne samodopadnosti reći....
JA SAM PRVAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a vi miševi? još kopate rupicee po kroser provincijama?

imam frenda koji se htio dokazat na igrici,prosjecni radnik,zivio skromno,radio je ,imao sve kartice,provukao ih je maximalno,
svaka cast,bio je medju najboljima a ja sam bio prosjecni igrac a on se doma nije imo gdje okupat dolazio se kod mene kupat, *crazy* *crazy*..nakon par godina posudjivao sam mu za kruh i pljuge... *suicide* *suicide*
,..sta mogu rec ima vas takvih puno,..ovdje ste bogati decki doma ste puka sirotinja,..a stvarni zivot vam nula,..jednom kada se imperia ugasi mozda shvatite nesto,..do tada uzivajte,..sta mogu rec nego zao mi vas,...
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #47 na: Listopad 06, 2014, 02:22:38 »

imam frenda koji se htio dokazat na igrici,prosjecni radnik,zivio skromno,radio je ,imao sve kartice,provukao ih je maximalno,
svaka cast,bio je medju najboljima a ja sam bio prosjecni igrac a on se doma nije imo gdje okupat dolazio se kod mene kupat, *crazy* *crazy*..nakon par godina posudjivao sam mu za kruh i pljuge... *suicide* *suicide*
,..sta mogu rec ima vas takvih puno,..ovdje ste bogati decki doma ste puka sirotinja,..a stvarni zivot vam nula,..jednom kada se imperia ugasi mozda shvatite nesto,..do tada uzivajte,..sta mogu rec nego zao mi vas,...

hehehe... ne rise, momak.. Tongue.. vidiš, umjesto da si pomogao tom frendu i uputio ga na razgovor sa nekom zgodnom, a opet pametnom tetom u bijeloj kuti, možda bi sad bio izliječen od ovisnosti od online igrica, to bi ti bilo pametnije nego što si mu dao da se okupa, možda i ledja oprao koji put.. Tongue
vidiš, mi smo se skupili kao ekipa onda, i rekli sami sebi idemo nešto napravit, barem broncu za rvacku osvojit... i uspjeli smo više od toga.. ZLATO!!... po računu je potrošeno cca 100 eura, neko više, neko manje.. a to nam je svima jedan dobar vikend u birtiji... pošto nismo tih mjesec dana tako reći izlazili iz kuće, računaj da smo uštedjeli više nego potrošili... Tongue
i varaš se, njesra mali... nisu svi idioti ko taj tvoj frend.. neki imaju granicu, a većina se povukla nakon svetckog, i sad uživa u igri, bilo ovoj, bilo nekoj drugoj.. ali sa rezultatom koji će se u IO krugovima pamtit.. Wink.. dok si ti bio i bit ćeš prosječni njesra u nekom zabitom svijetu, nakon sati i sati provedenih na igri čuditi se kako ti je netko kontrirao napad u sekundu... Tongue...
aj poklopi se po ušima i odi pomozi frendu oprat ledja.. aj bok.. :*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #48 na: Listopad 06, 2014, 02:32:42 »

hehehe... ne rise, momak.. Tongue.. vidiš, umjesto da si pomogao tom frendu i uputio ga na razgovor sa nekom zgodnom, a opet pametnom tetom u bijeloj kuti, možda bi sad bio izliječen od ovisnosti od online igrica, to bi ti bilo pametnije nego što si mu dao da se okupa, možda i ledja oprao koji put.. Tongue
vidiš, mi smo se skupili kao ekipa onda, i rekli sami sebi idemo nešto napravit, barem broncu za rvacku osvojit... i uspjeli smo više od toga.. ZLATO!!... po računu je potrošeno cca 100 eura, neko više, neko manje.. a to nam je svima jedan dobar vikend u birtiji... pošto nismo tih mjesec dana tako reći izlazili iz kuće, računaj da smo uštedjeli više nego potrošili... Tongue
i varaš se, njesra mali... nisu svi idioti ko taj tvoj frend.. neki imaju granicu, a većina se povukla nakon svetckog, i sad uživa u igri, bilo ovoj, bilo nekoj drugoj.. ali sa rezultatom koji će se u IO krugovima pamtit.. Wink.. dok si ti bio i bit ćeš prosječni njesra u nekom zabitom svijetu, nakon sati i sati provedenih na igri čuditi se kako ti je netko kontrirao napad u sekundu... Tongue...
aj poklopi se po ušima i odi pomozi frendu oprat ledja.. aj bok.. :*

hahaha kako istina boli,jesam vas pogodio,samo se tjesi sa eurima napuhanko,ja da hocu igrat nemozes mi nista a kamoli kontrirat napad te svoje fore prodavaj drugima,idi se umi operi i malo prosetaj duga ti je bila noc a i dani provedeni na imperiji sigurno su ti oci krvave i vrat ukocen a pepeljara puna cikova i prazne flase oko tebe,tezak vam zivot
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #49 na: Listopad 06, 2014, 02:36:16 »

hehehe... ne rise, momak.. Tongue.. vidiš, umjesto da si pomogao tom frendu i uputio ga na razgovor sa nekom zgodnom, a opet pametnom tetom u bijeloj kuti, možda bi sad bio izliječen od ovisnosti od online igrica, to bi ti bilo pametnije nego što si mu dao da se okupa, možda i ledja oprao koji put.. Tongue
vidiš, mi smo se skupili kao ekipa onda, i rekli sami sebi idemo nešto napravit, barem broncu za rvacku osvojit... i uspjeli smo više od toga.. ZLATO!!... po računu je potrošeno cca 100 eura, neko više, neko manje.. a to nam je svima jedan dobar vikend u birtiji... pošto nismo tih mjesec dana tako reći izlazili iz kuće, računaj da smo uštedjeli više nego potrošili... Tongue
i varaš se, njesra mali... nisu svi idioti ko taj tvoj frend.. neki imaju granicu, a većina se povukla nakon svetckog, i sad uživa u igri, bilo ovoj, bilo nekoj drugoj.. ali sa rezultatom koji će se u IO krugovima pamtit.. Wink.. dok si ti bio i bit ćeš prosječni njesra u nekom zabitom svijetu, nakon sati i sati provedenih na igri čuditi se kako ti je netko kontrirao napad u sekundu... Tongue...
aj poklopi se po ušima i odi pomozi frendu oprat ledja.. aj bok.. :*

jesam te pogodio,samo se tjesio sa eurima,idi prosetaj i protegni noge sav si ukocen od provedenih dana i noci  za kompom sigurno su ti oci krvave i vrat ukocen a pepeljare pune cikova i oko tebe prazne flase i kuhnja ti se preselila za komp osvrni se oko sebe i pogledaj gdje zivis malo si to poredi oko sebe
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #50 na: Listopad 06, 2014, 02:48:20 »

jesi, pogodio si me.. evo uništio si me...  Cry stvarno, di ja to živim... isusek, gle nereda oko moene... Sad.. i novčanik mi je prazan... što se to dogodilo?!?!?!?! *crazy* *crazy*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #51 na: Listopad 06, 2014, 04:10:41 »

Skrenuli ste s teme, smirite se malo...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #52 na: Listopad 06, 2014, 04:50:11 »

Mrki koje svjetsko.....kej u V6....koja glupost...500 igraca prijavljenih.....kej to nije sramota za v6...i jos pise da si svatko moze prijavit vise racuna....idealno za horusa moze imat svoju repku...svaki drugi dupli...samo vi igrajte peglajte kartice i trosite pare.... *suicide* *suicide*
je, u pravu si. ulazim s 4 racuna i sve cu ih kvalificirati. nakon 2 dana troje cu podjeliti ovim skakavcima sto su izmilili po forumu, jer nisam siguran da ce im ovih 6000 dija bila dovoljna da se kvalificiraju. ipak su to veliki ratnici, a tu je potrebno sadit cvijece i drvece, uzgajati velikane i sl. a oni nisu vicni tome
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #53 na: Listopad 06, 2014, 06:50:24 »

je, u pravu si. ulazim s 4 racuna i sve cu ih kvalificirati. nakon 2 dana troje cu podjeliti ovim skakavcima sto su izmilili po forumu, jer nisam siguran da ce im ovih 6000 dija bila dovoljna da se kvalificiraju. ipak su to veliki ratnici, a tu je potrebno sadit cvijece i drvece, uzgajati velikane i sl. a oni nisu vicni tome
bravo, Horuse.. to je volja!!.. jedan skakavac neće igrati sigurno, a tebi želim svu sreću... nadam se da ćeš  ti kao vjerovatno najiskusniji član repke (ako se uspiješ kvalificirat) imati dobar tim, te pokušati obraniti naš prošlogodišnji uspjeh... Smiley sretno svim kvalifikantima!!!
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #54 na: Listopad 06, 2014, 09:58:55 »

Ne znam što bi vam rekao igra je odlicna dok ne pretjeram draga mi je ako je igram 1 sat na dan ali ako igram čitav dan onda mi postane loša jer te boli glava i totalno nerazgovorljiv i uljijenjen zato savjetujem igrajte od 21-24 sata i jutro od 7,30 do 9 ostalo radite posao koji ili idite u prirodu razbistrit glavu na čisti zrak a plan mi je odigrati još do 2 mjeseca iduce godine ovu igru i prestati zauvjek ovo igrati čisto zato jer ne želim imati ovu igru i igrati je čitav zivot
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #55 na: Listopad 06, 2014, 10:01:37 »

Krivo sam napisao 3-4 sata na dan sa pauzima to znači igram od 7,30 do 9 i pojedem u to vrijeme što to znaci smanji pola vremena tada i od 21-24 navečer malo ulazis ali drugo čitaš umjesto toga ili ides malo na facebook tako da ispadne da igraš 1 sat na dan igru
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #56 na: Listopad 06, 2014, 10:15:06 »

kopat cete vi sada u V6 rupice na svjetskom,.... Grin Grin Grin
vidjecemo sada prvake na djelu,..sada se dokazite Grin Grin istresite i zadnju kunu iz novcanika i dokazite da niste misevi
ja neću igrat...odnosno kvalificirat ću se samo da mogu opet horusa izbacit...a što se tiče novčanika i te tvoje priče,jedna činjenica stoji...a to je da si ili ljubomoran ili ovo drugo a to je da nisi nikad postigao ništa a vjerojatno igraš već godinama i s dijama i bez njih...znači  NE ZNAŠ IGRAT
ja sam većinom igrao bez dija,odnosno premium sam većinom imao,a škrinje sam otimao od drugih Grin
za prošle kvalifikacije sam potrošio 20 eura i bio treći u poredku s time da sam zadnji ili predzadnji dan otišao van pit,drogirat i povalit  i spušio 4 najjača napada,da nisam otišao van vjerojatno bih prestigao horusa koji je samo u kvalama potrošio čini mi se oko 500 eura(takvog tipa bih odmah strpao u ludnicu) i koji je na moju radost u prvih 5 minuta svjetskog prvenstva bio izbačen iz repke....
tolko o vama dvojici...mislim da vam pridajem previše pažnje što svakako niste zaslužili ni ti pepsikoala a ni onaj kopitar dementni...
hvala
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #57 na: Listopad 08, 2014, 11:34:53 »

Bolesnici....ako nekome smeta sta se igramo u cro2 njegova stvar....svatko neka igra kako zeli i gdje zeli   njegova stvar.....ono sta pisete za V6 pisite tamo di treba jer ovo je cro2 i V5....tako isto i za to svjetsko...pozzz
Evidentirano
TorcaPrelog:P
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 24


https://youtu.be/oojf0tQm3Ak


Profil
« Odgovor #58 na: Listopad 13, 2014, 09:15:53 »

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
postoji li slabiji svijet od cro2 Huh? mozda slovenci imaju svoj svijet ili crnogorci Grin Grin Grin
kad je svijet tako slab za tebe zasto si palio odmor i bjezao ko kukavica imao si skoro duplo vise bodova od mene a opet sam te rusio i svaki dan robio Tongue Tongue
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #59 na: Listopad 14, 2014, 09:09:13 »

kad je svijet tako slab za tebe zasto si palio odmor i bjezao ko kukavica imao si skoro duplo vise bodova od mene a opet sam te rusio i svaki dan robio Tongue Tongue
Sve su ti to Torca to junaci koji pljuju u cro2 ali ništa nisu u njemu postigli...... Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!