Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:44:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era5  (Posjeta: 10393 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 01, 2014, 09:46:45 »

evo malo novosti iz cro2...
Top 15 igrača po ekonomskim bodovima: http://prntscr.com/4s5oqo
Top 15 igrača po vojnim bodovima: http://prntscr.com/4s5pbx
Top 5 saveza: http://prntscr.com/4s5poc
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 01, 2014, 10:10:11 »

 *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
keyser-soze1
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 14



Profil Email
« Odgovor #32 na: Listopad 02, 2014, 12:11:43 »

ajde poslat ću vam link s taktičkog 129 kad bude gotov, pa dođite, tamo još jedino ima igrača
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #33 na: Listopad 03, 2014, 06:20:50 »

*sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Nisi ništa uspio postićći u cro2, pa si prešao u neki drugi, slabiji svijet i sada pljuješ po cro2  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #34 na: Listopad 03, 2014, 09:31:02 »

Nisi ništa uspio postićći u cro2, pa si prešao u neki drugi, slabiji svijet i sada pljuješ po cro2  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
postoji li slabiji svijet od cro2 Huh? mozda slovenci imaju svoj svijet ili crnogorci Grin Grin Grin
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 03, 2014, 09:41:39 »

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
postoji li slabiji svijet od cro2 Huh? mozda slovenci imaju svoj svijet ili crnogorci Grin Grin Grin
I ti si se dokazao u cro2 Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Listopad 03, 2014, 10:16:53 »

I ti si se dokazao u cro2 Grin
Lips Sealed , u pravu si. nisam imao sanse tamo. ja igram uvijek s jednim racunom i nisam se mogao boriti s ekipom gdje svaki igrac ima 10 racuna. cijeli moj savez je bio pun duplica. ne znam samo jel ivana bila igrac ili samo neciji duplic. nije to bila igra za mene  ;D ;D ;D ;D ;D
Evidentirano

hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #37 na: Listopad 04, 2014, 09:04:31 »

Nisi ništa uspio postićći u cro2, pa si prešao u neki drugi, slabiji svijet i sada pljuješ po cro2  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue


ja sam tamo osvojio dvije bronce i kažeš da nisam ništa postigao  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* bio sam 10 po vojnima,.,..ali nisam ništa postigao.....prošlu eru nisam igrao ali sam vas opet guzio guzodajci stari Grin http://prntscr.com/4svv0r


a sad odi obiđi svojih 15 računa koje imaš u sg-u ...nezz smo kako to sve stigneš i imaš li ti uopće svoj život ?  Shocked Shocked *sos* *sos*
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #38 na: Listopad 04, 2014, 09:33:04 »


ja sam tamo osvojio dvije bronce i kažeš da nisam ništa postigao  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* bio sam 10 po vojnima,.,..ali nisam ništa postigao.....prošlu eru nisam igrao ali sam vas opet guzio guzodajci stari Grin http://prntscr.com/4svv0r


a sad odi obiđi svojih 15 računa koje imaš u sg-u ...nezz smo kako to sve stigneš i imaš li ti uopće svoj život ?  Shocked Shocked *sos* *sos*

U krivu si hunter....da obidjem svojih 30 racuna treba mi 20minuta....ako mi se igra igram dalje....ako ne neigram....i tsko ti je nama u cro 2...sretna mala zajednica koja ima privatni zivot i igra imperiu za razliku od vas koji visite dan i noc kao i mi nekad.....a ako netko misli da moze sa nama se igrat i protiv nas neka samo dojde.....a dotle nemojte vrijedjat.....a ti horus zapamti da nije bilo cro2 nebi bilo i tebe a sada se sprdas ipak je ovo cro2 svijet svih hrvata....hrvatski svijet koji zelite ugasit.....sramitese.... a o tvojem postenju prica se po svim serverima i svijetovima.....
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #39 na: Listopad 04, 2014, 05:04:43 »

U krivu si hunter....da obidjem svojih 30 racuna treba mi 20minuta....ako mi se igra igram dalje....ako ne neigram....i tsko ti je nama u cro 2...sretna mala zajednica koja ima privatni zivot i igra imperiu za razliku od vas koji visite dan i noc kao i mi nekad.....a ako netko misli da moze sa nama se igrat i protiv nas neka samo dojde.....a dotle nemojte vrijedjat.....a ti horus zapamti da nije bilo cro2 nebi bilo i tebe a sada se sprdas ipak je ovo cro2 svijet svih hrvata....hrvatski svijet koji zelite ugasit.....sramitese.... a o tvojem postenju prica se po svim serverima i svijetovima.....
lol... pa ko da vam dođe tamo? da probate vi malo igrat sa ljudima, za promjenu? neki međunarodni svijet? znaš, normalni ljudi gledaju u životu da napreduju u svemu vole raditi, tako su neki i odigrali cro2 jednu eru, i otišli "trbuhom za kruhom" u tuđi svijet.. Grin
e sad, koji je vaš problem što 5,6 godina visite tamo sami sa sobom... to ni oni u bijelim kutama neće otkrit...
volio bih vas vidjet, kad ste tako dobri i suvereno vladate cro2, svijetom "svih Hrvata"( Grin ), da se probate kvalificirat i branit boje naše rvacke države, pa da vidimo kakav to talent čuči u zabiti nekog malog cro2 svjeta...
ili bi više da svetcko dođe k vama, na vaš teritorij? Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #40 na: Listopad 05, 2014, 02:29:39 »

omfg brutalno   *guns* a dječki vama ne preostaje ništa drugo nego.... *suicide*
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #41 na: Listopad 05, 2014, 10:12:46 »

omfg brutalno   *guns* a dječki vama ne preostaje ništa drugo nego.... *suicide*
Odrastite....
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #42 na: Listopad 05, 2014, 10:26:22 »

lol... pa ko da vam dođe tamo? da probate vi malo igrat sa ljudima, za promjenu? neki međunarodni svijet? znaš, normalni ljudi gledaju u životu da napreduju u svemu vole raditi, tako su neki i odigrali cro2 jednu eru, i otišli "trbuhom za kruhom" u tuđi svijet.. Grin
e sad, koji je vaš problem što 5,6 godina visite tamo sami sa sobom... to ni oni u bijelim kutama neće otkrit...
volio bih vas vidjet, kad ste tako dobri i suvereno vladate cro2, svijetom "svih Hrvata"( Grin ), da se probate kvalificirat i branit boje naše rvacke države, pa da vidimo kakav to talent čuči u zabiti nekog malog cro2 svjeta...
ili bi više da svetcko dođe k vama, na vaš teritorij? Grin
Mrki koje svjetsko.....kej u V6....koja glupost...500 igraca prijavljenih.....kej to nije sramota za v6...i jos pise da si svatko moze prijavit vise racuna....idealno za horusa moze imat svoju repku...svaki drugi dupli...samo vi igrajte peglajte kartice i trosite pare.... *suicide* *suicide*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 05, 2014, 11:29:44 »

Mrki koje svjetsko.....kej u V6....koja glupost...500 igraca prijavljenih.....kej to nije sramota za v6...i jos pise da si svatko moze prijavit vise racuna....idealno za horusa moze imat svoju repku...svaki drugi dupli...samo vi igrajte peglajte kartice i trosite pare.... *suicide* *suicide*
mogli ste i prošlo svetcko igrat... bar se probat kvalificirat... ili ne možete pratiti x10 brzinu?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #44 na: Listopad 05, 2014, 11:10:59 »

ja mogu bez lažne samodopadnosti reći....
JA SAM PRVAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a vi miševi? još kopate rupicee po kroser provincijama?
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!