Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:51:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era5  (Posjeta: 10353 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Kolovoz 16, 2014, 08:15:53 »

o polip na šta si ti spa kad ti se hors ruga...omfg
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Kolovoz 16, 2014, 11:06:50 »

Javila se postenjacina koja igra sa jednim acauntom.... Tongue.....pa nitko neigra sa jednim acauntom....a nama je bas ljepo u cro2 Tongue Tongue Tongue
da , ja igram s jednim acauntom vec 5 godina, jedno ime , jedan acaunt , mjenjaju se samo verzije IOa  Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #17 na: Kolovoz 16, 2014, 11:23:20 »

o polip na šta si ti spa kad ti se hors ruga...omfg
vidi cuca je ispuzla ispod kamena nakon dugo vremena, a vidim i plivadon memnom je poceo oko djuboksa pjevati. jos da "cistoca" istovari iduci kamion, pa ispadnu mrki,klaun, mandjo i kompanija i evo ti veselja na forumu. ne znam samo dal ce tiger plakat ili ce se smijat. jer ovako ce mu forum opet ozivjeti, a s druge strane bit ce to tekstovi od kojih ce mu se kosa dizati na glavi  Tongue Tongue
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #18 na: Kolovoz 16, 2014, 11:38:56 »

da , ja igram s jednim acauntom vec 5 godina, jedno ime , jedan acaunt , mjenjaju se samo verzije IOa  Smiley
Lažeš jer u graničarima nema Horusa  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #19 na: Kolovoz 16, 2014, 11:40:43 »

 Grin Grin Grin....ova ti dobra... Cheesy...a fakat di se mandjo zavuko.....
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 18, 2014, 10:19:59 »

vidi cuca je ispuzla ispod kamena nakon dugo vremena, a vidim i plivadon memnom je poceo oko djuboksa pjevati. jos da "cistoca" istovari iduci kamion, pa ispadnu mrki,klaun, mandjo i kompanija i evo ti veselja na forumu. ne znam samo dal ce tiger plakat ili ce se smijat. jer ovako ce mu forum opet ozivjeti, a s druge strane bit ce to tekstovi od kojih ce mu se kosa dizati na glavi  Tongue Tongue

oooo gdje si horuse,dobro sam raspolozen,pa predem preko tvojih neukusnih izjava,....uglavnom forum umire,treba jedan dobar,zestok realm da  razdrma forum,...napisem i ja koju temu za vikend,..
mozes me potrazit u cs5  pod drugim nickom,dok ne rijesim problem s starim,pa izvedi vojsku na megdan ako imas sta,..hehe....na jesen cs1 trebao bi bit jedan od boljih realmova,...
i sto se tice starog cro realma ,pozdrav za sve koji imaju volju da ga igraju,mada je ipak njegovo vrijem proslo odavno,...
jos jedna interesantna stvar vezana za forum i cro verzije realma,...na forumu mozete naci 50 clanaka najmanje o v5 verziji cs1 realma,bitkama o cs 3,..cs4 ,.pa nova era u cs1 ,.pa cs 5 ,.itd itd,.posjecenost ovih clanaka je nezapamcena,..ljudi to citaju i prate,ali sta je s  v6 verzijom,..tek kratka recenica taj i taj savez je osvojio tu i tu eru,..cao,..ni bitki ni prepucavanja,ni nadmetanja,.nista,.bas lose,.u cemu je stvar,...?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Kolovoz 18, 2014, 10:59:49 »

oooo gdje si horuse,dobro sam raspolozen,pa predem preko tvojih neukusnih izjava,....uglavnom forum umire,treba jedan dobar,zestok realm da  razdrma forum,...napisem i ja koju temu za vikend,..
mozes me potrazit u cs5  pod drugim nickom,dok ne rijesim problem s starim,pa izvedi vojsku na megdan ako imas sta,..hehe....na jesen cs1 trebao bi bit jedan od boljih realmova,...
i sto se tice starog cro realma ,pozdrav za sve koji imaju volju da ga igraju,mada je ipak njegovo vrijem proslo odavno,...
jos jedna interesantna stvar vezana za forum i cro verzije realma,...na forumu mozete naci 50 clanaka najmanje o v5 verziji cs1 realma,bitkama o cs 3,..cs4 ,.pa nova era u cs1 ,.pa cs 5 ,.itd itd,.posjecenost ovih clanaka je nezapamcena,..ljudi to citaju i prate,ali sta je s  v6 verzijom,..tek kratka recenica taj i taj savez je osvojio tu i tu eru,..cao,..ni bitki ni prepucavanja,ni nadmetanja,.nista,.bas lose,.u cemu je stvar,...?
zao mi je, ali ne smijem pisati po forumu, ima tu jedan lik koji nije majci odnio cvijece od cetvrtog mjeseca, pa je zaboravio sto se onda desi, pa kad ga podsjetim na to onda cemo normalno pisati.
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 19, 2014, 10:00:23 »

zao mi je, ali ne smijem pisati po forumu, ima tu jedan lik koji nije majci odnio cvijece od cetvrtog mjeseca, pa je zaboravio sto se onda desi, pa kad ga podsjetim na to onda cemo normalno pisati.
ne kontam sto se moraju uzmati u usta drugi neduzni ljudi kao porodica itd itd ovo je igrica da se zabavis i uzivas  Smiley Smiley a ne da uzmas roditelje i djec neciju u usta a ni krivi ni duzni...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #23 na: Kolovoz 19, 2014, 01:19:15 »

ne kontam sto se moraju uzmati u usta drugi neduzni ljudi kao porodica itd itd ovo je igrica da se zabavis i uzivas  Smiley Smiley a ne da uzmas roditelje i djec neciju u usta a ni krivi ni duzni...
istina je junf slazem se potpuno s tobom kad je igra u pitanju, ali ovo nema bas nikakve veze s igrom.zamisli ovu situaciju: ti si cistac ulica i to je tvoj itelektni maximum, i netko ti omoguci, i ti to prihvatis, da budes kirurg u bolnici. i krenes raditi svoj posao, i zbog tvoje nestrucnosti napravis stetu pacijentu.  ili jos bolje nemoj se staviti u ulogu tog kirurga, stavi se u ulogu pacijenta. pa ce ti mozda biti jasnije. i sada ti kao pacijentu preostaje da tom kirurgu smijes jedino u 4 oka reci sto ga ide, jer ako objavis pred svima, operirat ce ti i jezik da ne mozes pricati, tj. u ovom nasem slucaju dat ce ti ban.
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #24 na: Kolovoz 21, 2014, 08:41:40 »

pozz društvo... HORuSE, ti si konj.. nađi si život...
Pozz
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #25 na: Kolovoz 21, 2014, 11:38:33 »

 *hahaha*
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #26 na: Kolovoz 22, 2014, 12:11:05 »

pozz društvo... HORuSE, ti si konj.. nađi si život...
Pozz
nije on konj on je konjina sam sebi je dao takvo ime
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 22, 2014, 08:06:11 »

Držite se teme i razgovarajte o cro2 svijetu, ako neželite imam ja riješenje za to.  Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #28 na: Kolovoz 24, 2014, 06:01:23 »

 
pozz društvo... HORuSE, ti si konj.. nađi si život...
Pozz
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #29 na: Kolovoz 24, 2014, 11:41:32 »

Proxy nediraj mi temu ;D....izbaci take ko horus iz foruma i imperije..sta je trazio to je i dobio... Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!