Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 03:30:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nesto nije u redu  (Posjeta: 1513 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« na: Travanj 06, 2014, 01:40:22 »

vrijeme servera nesto stalno steka i kad posaljem spijune na misiju posaljem ih sve zajedno jedni stignu 2sekunde prije od drugih a trebali bi svi isto stici ili kad napadam nekog hvatam ga na kontru refreso sam i stranicu i sve napravio i onda prodje napad ja mu ne uhvatim vojsku a on mi poslo sliku da ga hvatam u 4 sekunde..jel to nekakav bug ili sta je to Huh?  Angry   
Evidentirano
medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 06, 2014, 08:16:05 »

ma matas to je do tebe nesto  Tongue
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 06, 2014, 12:48:21 »

ma nije do mene kad nesto ne valja net mi je dobar... Tongue Tongue
Evidentirano
medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 06, 2014, 02:10:21 »

nije se odnosilo na tvoj net, nego na tvoje kontre Tongue *hihi*
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 06, 2014, 02:52:07 »

a  Lips Sealed  vidio sam jucer cim je covijek dobio kontru odmah ste mu dali izlaznu kartu iz saveza Tongue Tongue a i nemamo svi te glupe alarme kao vi pa da smo uvijek tu kad nas netko napada
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 06, 2014, 11:18:29 »

a  Lips Sealed  vidio sam jucer cim je covijek dobio kontru odmah ste mu dali izlaznu kartu iz saveza Tongue Tongue a i nemamo svi te glupe alarme kao vi pa da smo uvijek tu kad nas netko napada

ja kako sam vidio vase kontre znali ste po 12 sec kasniti ili brzati  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

ili stvarno nesto nije uredu ili stvarno nemate pojma  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano

matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 06, 2014, 11:31:20 »

ahhahahahahah  Lips Sealed  mi da nemamo pojma nebi bili sad di smo a sa serverom nesto ne stima jer sat ili kasni ili neznam sta..a pitaj medicinarku mozda ona nesto...  Angry Angry
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 12, 2014, 09:46:26 »

ahhahahahahah  Lips Sealed  mi da nemamo pojma nebi bili sad di smo a sa serverom nesto ne stima jer sat ili kasni ili neznam sta..a pitaj medicinarku mozda ona nesto...  Angry Angry

ahahaha vidio sam gdje ste.. vodja vam se u kafani nije pojavio 2 godine  Lips Sealed o ga dijamanti..  cujem sipa u savez dije samo da stigne kojeen -a.  mozes mu slobodno reci da nema sta trazit u tom svijetu dok kojeen igra tu.. moze otvarati skrinje i od 2 mil dija ako hoce tesko ce tog igraca stici u bilo cemuu..
za medicinarku nemas ti sta reci kad budes igrao kao sto ona zna mozes ali samo mozda mozes se pohvaliti da znas bilo sta
Evidentirano

teemo007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #8 na: Travanj 12, 2014, 10:01:21 »

Kad sm vec kod toga i meni nekad spijuni kasne jedni dođu 2 sec prije jedni 2 poslje jedni 3 dana nakon sto ih posaljem i tako pomalo Grin

a ako je croatianblod racuno kontru onda tu nema sta da se kaze covjek racuna ko da ima digitron u glavi Grin
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 12, 2014, 11:24:16 »

Kad sm vec kod toga i meni nekad spijuni kasne jedni dođu 2 sec prije jedni 2 poslje jedni 3 dana nakon sto ih posaljem i tako pomalo Grin

a ako je croatianblod racuno kontru onda tu nema sta da se kaze covjek racuna ko da ima digitron u glavi Grin

kad je napad od 20 min u pitanju mozda  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 14, 2014, 02:47:27 »

vidim kako medicinarka igra saveznici je izdali a ona na odmoru kojeen stoji sa bodovima a normani polagano gore jedan po jedan a tebe nisam uopce pitao za misljenje vec sam postavio pitanje da saznam sta sa serverom nije u redu..a ti pokazi svoj pravi nick tamo pa da vidis kako neznamo igrat i svatko za svoj novac kupuje sta hoce pa tako i osvetnik dijamante nisi mu ih sigurno ti poklonio to je stvar vas ljubomornih sto niste puni para i dijamanata pa samo znate prigovarat i srat  Tongue Tongue
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 16, 2014, 09:10:12 »

vidim kako medicinarka igra saveznici je izdali a ona na odmoru kojeen stoji sa bodovima a normani polagano gore jedan po jedan a tebe nisam uopce pitao za misljenje vec sam postavio pitanje da saznam sta sa serverom nije u redu..a ti pokazi svoj pravi nick tamo pa da vidis kako neznamo igrat i svatko za svoj novac kupuje sta hoce pa tako i osvetnik dijamante nisi mu ih sigurno ti poklonio to je stvar vas ljubomornih sto niste puni para i dijamanata pa samo znate prigovarat i srat  Tongue Tongue
sto se tice love elhamdulila imam vise od ovog Dobroslav Dimitrov mnogo vise sto sam stekao legalno Smiley

a sto se tice vas tamo mnogo ste mi nasmijanih noci donijeli vasim kontrama koje kasne po 12 sec nemoj da ruznim rijecima kvarim ta sjecanja na nasmijane noci Grin
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!