Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 11:50:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Da li ovo zasluzuje naknadu?  (Posjeta: 2621 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« na: Travanj 04, 2014, 06:15:08 »

Igram u blizu 53 i objavili smo rat savezu _LEGENDARIOS_ a nama su objavili _NomadTyrany_,protiv _LEGENDARIOS_ smo vodili par hiljada razlike a od _NomadTyrany_ smo gubili 500 vojnih razlike... Moj saveznik milosmracni danas posalje porob na igraca ARLEXMAYORGA  iz saveza _LEGENDARIOS_ a dobije kontru u sekundu od igraca AAASYSTEM koji se nalazi u savezu _NomadTyrany_ ....Prijavim ja to Kiki i naravno igrac ARLEXMAYORGA iz saveza _LEGENDARIOS_ je posle toga blokiran a savez _NomadTyrany_ je povecao razliku...Pa me zanima jel ovo nije za naknadu???Prvo ostecen je citav savez jer smo izgubili rat(koji smo mogli stici i dobiti uz porobe) a drugo ostecen je igrac milosmracni koji je izgubio vojsku
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 05, 2014, 03:47:34 »

Igram u blizu 53 i objavili smo rat savezu _LEGENDARIOS_ a nama su objavili _NomadTyrany_,protiv _LEGENDARIOS_ smo vodili par hiljada razlike a od _NomadTyrany_ smo gubili 500 vojnih razlike... Moj saveznik milosmracni danas posalje porob na igraca ARLEXMAYORGA  iz saveza _LEGENDARIOS_ a dobije kontru u sekundu od igraca AAASYSTEM koji se nalazi u savezu _NomadTyrany_ ....Prijavim ja to Kiki i naravno igrac ARLEXMAYORGA iz saveza _LEGENDARIOS_ je posle toga blokiran a savez _NomadTyrany_ je povecao razliku...Pa me zanima jel ovo nije za naknadu???Prvo ostecen je citav savez jer smo izgubili rat(koji smo mogli stici i dobiti uz porobe) a drugo ostecen je igrac milosmracni koji je izgubio vojsku
ban je vrlo vjerovatno zbog IP adrese isti igrac na oba racuna
a sto se tice kontre  zasto te ntko iz nekog drugog saveza nebi mogao kontrirati?  zar ne postoje programi za slikanje i postoje poruke  a o skypu da ne pricamo
a i ako je porob bio poslan ui 10 min nije bilo tesko izracunati Wink
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 06, 2014, 03:23:43 »

Koliko sam ja shvatio nije rec o kontri vec da je kontrirao isti igrac sa svog drugog naloga, dobio je ban a rat je izgubljen... normalno je ako je vec ustanovljeno da kriv i dobio ban da se i ta bitka baniranog racuna ponisti... ali prevelika je to mozgalica za nase programere  Grin Grin Grin
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 09, 2014, 09:59:38 »

Koliko sam ja shvatio nije rec o kontri vec da je kontrirao isti igrac sa svog drugog naloga, dobio je ban a rat je izgubljen... normalno je ako je vec ustanovljeno da kriv i dobio ban da se i ta bitka baniranog racuna ponisti... ali prevelika je to mozgalica za nase programere  Grin Grin Grin
Da bas tako jedan igeac je imao dva profila u dva razlicita saveza a sto se tice toga ponistavanja u ovih 4-5 god koliko igram nikada ja nisam bio u pravu uvjek su admini u pravu Grin
I jos nesto to za slikanje i hvatanje kontre ako ratujemo sa jednim savezom a drugi ti pukne kontru normalno da se to moze desiti ali da te pogodi u sekundu to su male sanse...To znaci ili da je taj koji ti je poslao kontru bio na tom profilu ili da je taj toliko srecan Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 09, 2014, 11:50:45 »

Da bas tako jedan igeac je imao dva profila u dva razlicita saveza a sto se tice toga ponistavanja u ovih 4-5 god koliko igram nikada ja nisam bio u pravu uvjek su admini u pravu Grin
I jos nesto to za slikanje i hvatanje kontre ako ratujemo sa jednim savezom a drugi ti pukne kontru normalno da se to moze desiti ali da te pogodi u sekundu to su male sanse...To znaci ili da je taj koji ti je poslao kontru bio na tom profilu ili da je taj toliko srecan Grin
ili su ta dva igraca bili na skype i odbrojavali jedan drugom kad da salje,pa ko vise slika napade i salje po slikama.napravi si skype i vidit ces koji je to napredak  Grin Grin pa ljudi putuju u svemir a ne da nemogu u sekundu napad pogodit  *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

buuu
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 09, 2014, 12:08:42 »

ili su ta dva igraca bili na skype i odbrojavali jedan drugom kad da salje,pa ko vise slika napade i salje po slikama.napravi si skype i vidit ces koji je to napredak  Grin Grin pa ljudi putuju u svemir a ne da nemogu u sekundu napad pogodit  *hahaha* *hahaha*
Tko putuje u svemir? Tongue
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 09, 2014, 12:45:24 »

Tko putuje u svemir? Tongue
Grin Grin
Evidentirano

buuu
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 10, 2014, 10:46:24 »

Tko putuje u svemir? Tongue
pa obicno austronauti putuju Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 10, 2014, 02:19:43 »

pa obicno austronauti putuju Grin Grin

baba sad i turisti putuju  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #9 na: Travanj 10, 2014, 04:52:27 »

ili su ta dva igraca bili na skype i odbrojavali jedan drugom kad da salje,pa ko vise slika napade i salje po slikama.napravi si skype i vidit ces koji je to napredak  Grin Grin pa ljudi putuju u svemir a ne da nemogu u sekundu napad pogodit  *hahaha* *hahaha*
Sta je to skype??Grin Prvo nisam pocetik a drugo blitz 53 igram vec par era i znam kako ko igra,a nemoras imati skype da bi nekog pogodio u sekundu moze i preko telefona Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 10, 2014, 05:21:04 »

Sta je to skype??Grin Prvo nisam pocetik a drugo blitz 53 igram vec par era i znam kako ko igra,a nemoras imati skype da bi nekog pogodio u sekundu moze i preko telefona Grin
pa kad sve znas sta se onda čudiš  Grin
Evidentirano

buuu
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 11, 2014, 10:41:34 »

pa kad sve znas sta se onda čudiš  Grin
ma ne cudi se on Smiley
on bi naknadu
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #12 na: Travanj 13, 2014, 09:14:48 »

ma ne cudi se on Smiley
on bi naknadu
NIsam dobio naknadu sto su zlatnu medalju pretvorili u srebrenu tako da znam da ni za ovo nebi dobio naknadu vec je u pitanju rat...Trazio sam da ga poniste ali  Lips Sealed a
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!