Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 12:07:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: da li je nešto sumnjivo ili nije
od smrada nemrem disat - 5 (25%)
pa...smrducka - 5 (25%)
pola-pola - 3 (15%)
pa...mislim da je to o.k. - 1 (5%)
sve čisto, ruže mirišu - 6 (30%)
Ukupno glasača: 17

 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: feudals - zamolba  (Posjeta: 2084 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 08, 2009, 01:59:15 »

Ovi igrači mogu biti često online, slati si masovne poruke kad uhvate nečijeg špijuna, slati si poruke na mob... to su sve legalne stvari. Mogu raditi i neke ilegalne kao što je babysitanje. Koja od tih je u pitanju, neću ulaziti u raspravu.

ovo su pravila prijave ako sumnjate da netko vara.
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=802.0
pa ako sumnjate da varaju, prijavite ih za provjeru. Nikakve optužbe na forumu nisu dozvoljene i ako tema krene u tom tonu još malo više, onda će biti automatski obrisana.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #16 na: Studeni 08, 2009, 02:03:56 »

znam tiger vec sam si kopirao link od pravila prijavljvanja za sumljanje u varanje pa ga ja sam zalijepio tu.... ali nisam bio siguran svaka njegova poruka ostavljala je trag sumljanja u varanja ali istovremeno i trag znatizelje pa sam zato napisao da bude direktan da mu mogu pomoc gdje se treba obratit ako misli da varamo..... eto za mene tiger mozes temu zakljucat....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
King_vorda
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 08, 2009, 02:46:50 »

Nema smila prepucavati se.....

Dakle, administratori trebaju preispitati samo IP adrese.....Ja ne sumnjam da su svi članovi Saveza TvrdaKora budni online. Išle su optužbe da mi (FEUDALSI) bejbisitamo accounte preko proxya, što je vrlo teško. Ako itko razumije problematiku proxya (nije uvijek tako), vidjelo bi se da je pola saveza smješteno izvan države nam Hrvatske. Dakle dovoljno je vidjeti koliki broj članova Saveza TvrdKora su frequent flyeri, te se časkom nalaze izvan mile nam države i koliko je IP adresa upotrebljavano  u danim trenucima.....

Dakle, jedino sumnjivo je da bi čovjek očekivao da kada se pošalje poruka na chat da jedan od članova ima špijune, da će se špijuni barem kod dva igrača biti ubijeni ubiti u roku od 5 sekundi kada su svi budni. Međutim ovdje se vidi da postoji latencija od 1-2 minute...i tako noć za noć....

Isto tako ako bosanac ima bilo kavke pritužbe na naš epostenje neka ih iznese. I dalje stojim iza mojih riječi da smo kažnjeni previše....jer dio Savze nije znao što se događa. Ali eto od tada je prošlo mnogo vode ispod savskog mosta a mi smo po našim istraživanjim eto skočili vrlo brzo - vrlo visoko.
Evidentirano
bstard
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 08, 2009, 02:51:07 »

paranoja, paranoja. evo jednog trika da otkrijem, određeni browser(neću imenovati) ima opciju da se sam refresha stranicu svakih cca 5, 10 sekundi, minutu koliko namjestitie. kada ste na stranici za uhvaćene špije ostavite broser a vi odite spavati, van, plesati na aerodreomu i on će svakih 5 min recimo zarobiti sam špije a vas nema. nikakvo varanje, samo korištenje naprednih mogućnosti browsera.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 08, 2009, 02:53:57 »

ja vas nerazumijem jer vi vidite da vi u svakom ratu imate neke prituzbe i iznosite ih na forumu..... gore vam je link prijavite nas i tocka nemora niko nista znat ovako je sigurno da ce te prijavit i da necete dobit nista to vam je jos veca sramota..... ja necu nikoga prijavljivat ako varate i tako dobivate to je vasa sramota.... i nema se o cem raspravljat.... tiger molim te zakljucaj temu ove nebuloze mi se neda citat....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 08, 2009, 02:58:36 »

paranoja, paranoja. evo jednog trika da otkrijem, određeni browser(neću imenovati) ima opciju da se sam refresha stranicu svakih cca 5, 10 sekundi, minutu koliko namjestitie. kada ste na stranici za uhvaćene špije ostavite broser a vi odite spavati, van, plesati na aerodreomu i on će svakih 5 min recimo zarobiti sam špije a vas nema. nikakvo varanje, samo korištenje naprednih mogućnosti browsera.
ne. koliko ja znam, browser ima auto refresh funkciju ali nema mogučnosti da sam ubije špijune jer on zbilja radi samo autorefresh. samo obnavlja stranicu a ne radi nikakve akcije na njoj. za akciju moraš kliknuti na gumb Uhvati što autorefresh browsera ne može.
ali inače i to je varanje. Smiley korištenje bilo kakvih programa koji automatski održavaju korisnika online je zabranjeno. Smiley
Evidentirano

Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 08, 2009, 03:32:46 »

stvarno je tema za smijati se  Grin Grin tako i ja mogu nagadati da tiger ima dva kompjutera i da usred noci ide na jedan a po danu na drugi XD nema nikakvog smisla, boss je dobro rekao ako sta sumljate prijavite nema potrebe za ovakvim javnim raspravama....
a sta se tice infiltriranja i ubijanja spijuna, to se tako radi, mi u hoplitima smo stalno skupljali nove podatke ubijali spijune i ako nas je neko napadao automatski (barem ja) kopirali sadrzaj napada (vojsku) i postavili je u operacije saveza da se tocno zna ko ima koju vojsku  *freak* tako se to radi u pravim savezima i ja cvrsto podrzavam tvrdukoru jer su pokazali da su stvarno pravi i jaki savez....i da mislim da bi mogo tiger temu zakljucati Wink
Evidentirano

King_vorda
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 08, 2009, 04:15:56 »

Apokalipso,

čitam tvoje postove i u svakom postu ne iznosiš nikakve konstruktivne primjedbe.

Primjedbe tipa ovo je stvarno smješno ili nevjerorojatno kakve optužbe - nisu za forum.......

Na cijelom forumu nemaš gotovo nikakvih konstruktivnih primjedbi, a cjelokupna tvoja korespondencija je afirmativnog tipa prema Tigeru....Nadam se da znaš što znači riječ supozitori Lips Sealed ...
Ako već postaš, ugledaj se na Tigera (ostale članove), pa ćeš vidjet da čovjek kada posta barem uvijek da/ima neku informaciju u svom postu.
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 08, 2009, 05:18:44 »

sama je tema bez nekog odredenog smisla posto se samo nagada to kao 1. kao 2. ovo je slobodan forum na kojem svi mogu sve postat (ako je u skladu sa pravilima) 3. ja neznam sta se svi zale IO timu za gluposti tj na nagadanja, ljepo je receno u vise navrata da ako se ima sta za prijaviti salje se tigeru na pp a ne da se forum spama sa temama koje nikom ne sluze

EDIT: ja niti NE iznosim PRIMJEDBE ja sam zadovoljan igricom kakva je i nemam se sta zaliti, ja samo pokusavam pomoc u raspravi a tebe niko ne tjera da moje postove citas  Wink
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2009, 05:21:07 od Apokalipso » Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!