Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 10:03:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PITANJE ZA PODRŠKU ILI SERVIS ODRŽAVANJA ILI NEZNAN KOME VEĆ....  (Posjeta: 1558 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« na: Ožujak 27, 2014, 10:22:04 »

ZAŠTO SERVER SATOVI NISU USKLAĐENI Huh?Huh??

npr. JUČER SMO RUŠILI KOLONIJU NAS 6 IGRAČA, USKLADIMO UDARE U SEKUNDU TOČNO ZA SVIH 6 UDARA.
NAKON DVIJE MINUTE PROVJERAVAM KAD ĆE SE DESIT UDARI I SVE JE UŠTIMANO U SEKUNDU, NAKON 10 MINUTA IDEM OPET KONTROLIRAT STANJE I POJAVLJUJE SE RAZLIKA OD +/- 3-4 SEKUNDE, NAKON 15 MINUTA OPET IDEM RADIT PROVJERU I POJAVLJUJE SE JOŠ VEĆA RAZLIKA.

ZAŠTO SERVER SATOVI NE ODBROJAVAJU VRIJEME KAKO TREBA I ISTO , AKO JE SAT ONDA JE SAT A NE IZMIŠLJENI SAT NEZNAM PO KOJEM VREMENU ON OTKUCAV.
SLJEDEĆE ZAŠTO SERVER SAT NE OTKUCAVA TOČNO VRIJEME PO NORMALNOM SVJETSKOM SATU VEĆ NA SERVERU MINUTA TRAJE 58 SEK Huh?Huh?

MOLIM VAS NE ODGOVARAJTE MI SA KULTURNIM ODGOVOROM DA SAM GLUP I DA NEMAM POJMA !!!

BOLJE NEMOJTE NIŠTA ODGOVORIT AKO NEZNATE NEGO DA MI GA KULTURNO SPUSTITE KO ŠTO RADITE NA SVAKI MOJ UPIT A I PODOSTA OSTALIH ČLANOVA !!!
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 27, 2014, 10:36:19 »

Prije slanja napada svi morate osvježit stranicu zato što postoji kašnjenje i to je normalno na svim serverima i svim igricama na ovom našem svijetu Smiley. Sve ti ovisi o kvaliteti veze s internetom.
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 27, 2014, 10:44:40 »

SVE JE TO NAPRAVLJENO KOLEGA, IGRAMO VEĆ 6 ERA ZA REDOM SAMO NA OVOM cro/srb SERVERU, ZNAČI NISMO NOVACI A UJEDNO AKO KONTROLIRAŠ ODBROJAVANJE SEKUNDI NA NORMALNOM BILO KOJEM SVJETSKOM SATU 1 MINUTA TRAJE KOLIKO JA ZNAM 60 SEK JEDINO OVDJE NA IMPERIJI NEKAD TRAJE 58 SEK NEKAD 62 SEKUNDE A NEKAD 56 SEKUNDI !!!

I KAKO DA SE ONDA USKLADE NAPADI , RADI TOGA SAM SE I SVAĐAO PRED DVIJE ERE KAD SAN IMA SLUČAJ DA NAPADAČ DOLAZI 1 SEKUNDU PRIJE MOJE VOJSKE NA MOJU PROVU I NJEMU SE PRIZNA BORBA ITD. ITD.

MISLIM DA BAR OTKUCAJ SATA MOŽETE USKLADIT DA SVIMA OTKUCAVA ISTO VRIJEME.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 27, 2014, 11:20:25 »

To se ne bi smjelo dešavati. Napadi ostaju isto razmaknuti, ne može se pojaviti razlika. Javite mi se u privatnoj poruci, pa ću zatražiti podatke o računima od vas,, pa ćemo provjeriti.
Evidentirano

lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 27, 2014, 02:06:00 »

da ali to se dogadja vec neko vrijeme,da nakon refresh se pokaze drugo vrijeme,jer server kasni redovito....
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 27, 2014, 02:10:26 »

tko je kasni sta i to je 100%...nije mi jasno kako u imperiji ima nekakvo drugo računanje sekundi...odnosno minute...jednom minuta traje 62 sekunde..drugi puta 58 kao što je rečeno...i nemojte mi te nebuloze o refrešanju...to je normalno da se radi.....ne znam čime da ju refrešam ili ti osvježim....da račun možda na more ili u planine odvedem...da se riješi stresa....
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 27, 2014, 02:18:42 »

Da razjasnim 2 stvari...  Ako neko vrijeme ne osvježite stranu sa aktivnim napadima, vrijeme nije točno jer se čita vrijeme na vašem kompu i ovisno o azuzetosti vađšeg procesora, vrijeme može odudarati. Ali kad osvježite stranu - ponovno otvorite napade, vrijeme je usklađeno sa serverima. Znači ako često gledate, vrijeme neće odudarati jer se čita sa servera.
Ovo što oni pričaju je da su svi napadi bili poslani, da su osvježili stranu i da je vrijeme bil jedno, nakon 2 min da je bilo drugo. Za to provjeriti sam zatražio podatke i provjeriti će u uredu kad ja dobijem podatke...
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 27, 2014, 04:02:16 »

Udaris refres 20sec pred udar i sracunas vrijeme da ce udar biti u 23:52:18, bitka prodje, otvoris bitke i pogredas vrijeme kad ono pise 23:52:20  *crazy* *crazy* Pusti ti te price o osvjezavanju, sto je dacmih reka treba li stvarno racun odvest na odmor malo  Huh?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Ožujak 27, 2014, 11:14:43 »

Da razjasnim 2 stvari...  Ako neko vrijeme ne osvježite stranu sa aktivnim napadima, vrijeme nije točno jer se čita vrijeme na vašem kompu i ovisno o azuzetosti vađšeg procesora, vrijeme može odudarati. Ali kad osvježite stranu - ponovno otvorite napade, vrijeme je usklađeno sa serverima. Znači ako često gledate, vrijeme neće odudarati jer se čita sa servera.
Ovo što oni pričaju je da su svi napadi bili poslani, da su osvježili stranu i da je vrijeme bil jedno, nakon 2 min da je bilo drugo. Za to provjeriti sam zatražio podatke i provjeriti će u uredu kad ja dobijem podatke...
iskreno sve ove godine nije mi jasan smisao refresanja. istina , ako ne obnovim stranicu vrijeme pocinje zaostajati. sto je razlog tome. imam 4jezgreni CPU i ne vjerujem da on zna koliko traje sekunda. razumio bih da ga ne refresam 6 mjeseci, pa da bude neko malo odstupanje  od sec. dvije. ali da nakon pola sata ima odstupanje od par sec. tu nesto debelo ne stima. ali kako ne stimaju druge stvari, ovo je najmanji problem.
Evidentirano

lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 28, 2014, 11:02:31 »

evo najbolji primjer debilnog sata na serveru,sinoc sam slao vojsku iz kolonije,i poslao sam vojsku u sve prove u carstvu,naravno da sam to poslao u isto vrijeme
i kako je moguce da mi neka vojska sjeda u neke prove sek kasnije,kad sam ih u isto vrijeme poslao hahahahahahah  *crazy* *crazy*
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 31, 2014, 10:12:25 »

Tiger , hvala za pokušaj provjere , al nebi ti da račun na provjeru nikad više, te vaše provjere završe na potpuno drugoj temi,,,zato od mene više nit ne dobivaš prijave za ništa, jer kad god san ja nešto prijavio dobija bi po nosu tako da zaboravimo i ovo , samo me zanimalo mišljenje i drugih igrača što san naravno sad i vidio  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 07, 2014, 02:25:33 »

Da razjasnim 2 stvari...  Ako neko vrijeme ne osvježite stranu sa aktivnim napadima, vrijeme nije točno jer se čita vrijeme na vašem kompu i ovisno o azuzetosti vađšeg procesora, vrijeme može odudarati. Ali kad osvježite stranu - ponovno otvorite napade, vrijeme je usklađeno sa serverima. Znači ako često gledate, vrijeme neće odudarati jer se čita sa servera.
Ovo što oni pričaju je da su svi napadi bili poslani, da su osvježili stranu i da je vrijeme bil jedno, nakon 2 min da je bilo drugo. Za to provjeriti sam zatražio podatke i provjeriti će u uredu kad ja dobijem podatke...

O cemu ti Tiger pricas? nakon 2 min? Care evo ti print di spije putuju... poslate su u ISTOM TRENUTKU a ti meni reci kako je moguce da neke spije u jednu provu stizu za 4sec a u neku za 3sec ista prica je i sa napadima....

http://prntscr.com/37oy7b
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #12 na: Travanj 07, 2014, 03:24:21 »

ma sve je ovo postalo veliko  Lips Sealed  niti ima igraca server preskace odbrojava kako u se digne nebito jesi refreso ili ne a i ovi koji igraju koriste one glupe alarme kad ih napadnes odmah se ukljuce i tako to ali ima rijesenja i za to tko god ima alarm ili mislite da ima saljite mu po noci napade od 400 vojnika pa neka se bude i gledaju tko napada  Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!