Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:41:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: NE VJERUJTE SIMULATORU !  (Posjeta: 5638 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tomislav98
Lieutenant
***

Karma: +29/-18
Offline Offline

Postova: 101


ZNA SE TKO JE NAJBOLJI

190 TOMISALV98@NET.HR
Profil WWW
« Odgovor #30 na: Siječanj 03, 2010, 06:48:27 »

MENI SIMULATOR UVIJEK DOBRO RADI mozda si krivo unijo neke podatke sve ti je važno
Evidentirano
rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #31 na: Siječanj 05, 2010, 03:59:18 »

 Cheesy
Evidentirano
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 05, 2010, 05:19:01 »

 Shocked
Evidentirano

made by:superbrain bug
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #33 na: Siječanj 06, 2010, 12:18:18 »

 *suicide* *bravo* *WALL* *suicide* *drunk*
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #34 na: Travanj 04, 2012, 10:02:08 »

Isti na je simulator laže evo upravo danas.Simuliro sam na utvrdu 7 imo je 10 000 strijelaca u njoj
A ja 20 000 konjice i 10 000 mačeva 370 katapulta i 10 balista.
Uneso sam sve puno veče utvrđivanje obranu itd od sebe i izračuno mi je pobjedu dok sam napo spušio sam...4 puta sam računo i svaki put pobjeda i sad ovo.  Cry  Cry
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #35 na: Travanj 04, 2012, 11:13:35 »

Jedno piatnje nevezano za ovo,  zašto saljete konje u napad na utvrdu nikada mi jasno nije bilo ,pretostavljam da je igrač na offu..
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #36 na: Travanj 04, 2012, 11:16:05 »

Isti na je simulator laže evo upravo danas.Simuliro sam na utvrdu 7 imo je 10 000 strijelaca u njoj
A ja 20 000 konjice i 10 000 mačeva 370 katapulta i 10 balista.
Uneso sam sve puno veče utvrđivanje obranu itd od sebe i izračuno mi je pobjedu dok sam napo spušio sam...4 puta sam računo i svaki put pobjeda i sad ovo.  Cry  Cry
Pao si ispod 50 i vojska ti je pobjegla.
Evidentirano

Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #37 na: Travanj 04, 2012, 01:32:15 »

Jedno piatnje nevezano za ovo,  zašto saljete konje u napad na utvrdu nikada mi jasno nije bilo ,pretostavljam da je igrač na offu..

nosivost
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #38 na: Travanj 04, 2012, 02:13:47 »

A koje po vama snage se treba slat na utvrdu?S time da ima vojske i na polju.
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #39 na: Travanj 04, 2012, 02:25:07 »

1. za fortove lake i teske vojske (od 1 do 6) potrebna je superiornost vojske na polju recimo 3:1 .A onda kad pocne opsada,potrebno je imati potpuno opterecenje zida Forta koji se napada - i taj broj macheva iznosi:
za nomade
 1(L)     2(L)     3(L)          4(T)        5(T)       6(T)         7(E)       8(E)      9(E)
--------------------------------------------------------------------------
300     600        1200      2400        4800        9600      19200    38400     76800

za imperijane - 2x manje

L - fort lake vojske ,nema bonus zivotne bodove
T - fort teske vojske,ima bonus zivotne bodove x1.5 u odnosu na lake
E - fort elitne vojske,ima bonus zivotne bodove x2 u odnosu na teske,a x3 u odnosu na lake.
Pored svega toga svaki sledeci fort ima 2x vise zivotnih bodova,ali i 2x vise mesta za pesadiju.

Najopasniji su fortovi koji su i E i na planini ,oni uvek zahtevaju opsadne masine zbog ogromne kolicine HP-a

Ukoliko ima strelaca u tvrdjavi,Treba imati dodatnih 20-30% maceva jer oni ginu,i potrebno je imati rezervnih da popune zid.

Ubacite to sve u kalkulator.

Pogledate koji deo bitke vise skripi - ako je opsada ,dodati katapulte,ako je bitka na polju ,vojske za polje.

Opsada je najtezi napad,jer ako onaj kojeg napadate zna sta radi,ima jak Fort,ima boksovanu glavnu provinciju ,dobre zidove,napad moze biti rizican,i ukoliko imate mnogo poena u ekonomiji,moguce je da mu ne mozete nista,jer dok napravite svu vojsku koja vam treba,izadjete mu iz 2x.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #40 na: Travanj 04, 2012, 02:34:14 »

nosivost

 *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #41 na: Travanj 04, 2012, 02:37:53 »

A koje po vama snage se treba slat na utvrdu?S time da ima vojske i na polju.

 E pa miki onda napisi da je imao na polju vojku i koliko vojske svasta sam vidjao i usput najvise igrača koji su se zabijali na utvrdu zbog nedostataka mačeva ili opsadnih ali zato konjice im nije pofalilo kao da idu u konjički juriš i da jahači imaju zadužena lasa i konope da se veru po fortovima i naprtjače da nose veći teret hahahahaha
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #42 na: Travanj 04, 2012, 10:13:31 »


 E pa miki onda napisi da je imao na polju vojku i koliko vojske svasta sam vidjao i usput najvise igrača koji su se zabijali na utvrdu zbog nedostataka mačeva ili opsadnih ali zato konjice im nije pofalilo kao da idu u konjički juriš i da jahači imaju zadužena lasa i konope da se veru po fortovima i naprtjače da nose veći teret hahahahaha



hahahahaha a kralja. Grin  Grin  Grin
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #43 na: Travanj 06, 2012, 05:42:56 »

Hehe zanimljiva tema i to jako ! Samo nekuzim kako vam digitron(kalkulator) moze pogrijesiti . Pa nije to kineski  Grin
Evo ja otkako sam poceo igrati ovu eru , kalkulator mi nije niti jednom napravio gresku , to sto sam ja mozda zaboravio unjeti svoj ili protivnicki moral ... ili pak u slucaju napada izvan x2 minus u snazi napada ili nivo utvrdjenja ... To je nesta sasvim drugo . Naravno to sto tigar prica o napadima gdje dolazi do pada morala ispod 50 % to je igranje na srecu .
Moze se dogoditi da ti npr strijelci ostanu do 38 morala , a moze se dogoditi da se na npr. 48 razbjeze hehe .
Igra je sama po sebi jednostavna , samo sto je vi kemijanjem previse zakomplicirate hehe Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #44 na: Travanj 07, 2012, 08:34:45 »

Hehe zanimljiva tema i to jako ! Samo nekuzim kako vam digitron(kalkulator) moze pogrijesiti . Pa nije to kineski  Grin
Evo ja otkako sam poceo igrati ovu eru , kalkulator mi nije niti jednom napravio gresku , to sto sam ja mozda zaboravio unjeti svoj ili protivnicki moral ... ili pak u slucaju napada izvan x2 minus u snazi napada ili nivo utvrdjenja ... To je nesta sasvim drugo . Naravno to sto tigar prica o napadima gdje dolazi do pada morala ispod 50 % to je igranje na srecu .
Moze se dogoditi da ti npr strijelci ostanu do 38 morala , a moze se dogoditi da se na npr. 48 razbjeze hehe .
Igra je sama po sebi jednostavna , samo sto je vi kemijanjem previse zakomplicirate hehe Smiley

 *beer*
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!