Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:19:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ovnovi neće u utvrdu?!  (Posjeta: 1222 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« na: Ožujak 17, 2014, 02:41:29 »

U utvrdu mi stane 6400 vojnika, a ovan je kako piše tamo *7. Dakle trebalo bi stati ohoho ovnova, ali ne, meni ih stane niti 200?!
I tako u svakoj bila utvrda 6, 7 ili 8. Održavanje je otišlo u nebesa.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 17, 2014, 03:29:56 »

Bile su vijesti u igri. Ovnovi zauzimaju 35 mjesta u utvrdi. I ostale opsadne također zauzimaju više (jer se broj seljaka potrebnih za trening više ne dijeli sa 5,).
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Ožujak 17, 2014, 05:04:33 »

pa jesu li oni normalni, umjesto da popravljaju igru, oni se bave takvim glupostima  ;D ;D ;D ;D

najbolja mi je ova recenica u novostima :"1. Broj ljudi za obuku po jednoj opsadnoj spravi biti će uzet u obzir na ispravan način, što znači sljedeće"

sto to znaci, da se svih ovih 8 godina uzimao na neispravan Huh? Huh? *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #3 na: Ožujak 17, 2014, 09:15:06 »

pa jesu li oni normalni, umjesto da popravljaju igru, oni se bave takvim glupostima  ;D ;D ;D ;D

najbolja mi je ova recenica u novostima :"1. Broj ljudi za obuku po jednoj opsadnoj spravi biti će uzet u obzir na ispravan način, što znači sljedeće"

sto to znaci, da se svih ovih 8 godina uzimao na neispravan Huh? Huh? *hahaha* *hahaha* *hahaha*


opet ti pametujes de bolan zar nisi reko da si odusto od igre sta pametujes farmeru kad te svi deru ko macku,,,,jesili se ikada zapito sto te svi napadaju,,,sto si izbacen iz nacionalnog tima ,,,kad ces svatit da moras da prestanes pametovat
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Ožujak 17, 2014, 11:31:10 »

opet ti pametujes de bolan zar nisi reko da si odusto od igre sta pametujes farmeru kad te svi deru ko macku,,,,jesili se ikada zapito sto te svi napadaju,,,sto si izbacen iz nacionalnog tima ,,,kad ces svatit da moras da prestanes pametovat
ja nisam bolan, a ako tebe nesto boli onda se odi ljeci  Cool
Evidentirano

alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 18, 2014, 09:30:21 »

ja nisam bolan, a ako tebe nesto boli onda se odi ljeci  Cool

jasambolan    dobar igrac
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #6 na: Ožujak 18, 2014, 09:55:02 »

ja nisam bolan, a ako tebe nesto boli onda se odi ljeci  Cool
e stvarno si prevelik pametnjakovic cestitam mandzi i travolti i ostalim sto su te izbvacili iz nacionalnog tima
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!