Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:01:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Koliko vas koristi skriptu za Alarm?
koristim ju svakodnevno - 11 (23.9%)
nisam ju nikad koristio al znam da ju drugi koriste - 18 (39.1%)
neznam sta je to - 9 (19.6%)
ne koristim - 8 (17.4%)
Ukupno glasača: 43

 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Skripta alarm koja ubija smisao ratovanja  (Posjeta: 7598 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
avdijica
Gost
« Odgovor #30 na: Ožujak 21, 2014, 01:18:27 »

kako je to ljepo kad postoje stovatelji mog lika i djela kao ti .mozda i nije, jer mi takve stvari dizu ego, a to nije dobro. potsjetio si me na edimedija. bio je svojevremeno jedan od najjacih igraca kakav ti nikad neces biti. imao je stotine pobjeda i osvojio hrpu medalja na najjacim bugarima. ali sve to mu nista nije znacilo u usporedbi s time da me je u 3 ujutro pobjedio jer me je za Lips Sealed ao 6h off. naci ces tu bitku barem na deset mjesta na ovom forumu.najvise mu je znacila u zivotu. steta sto vise ne igra. ali tu je zato avdo. oteo mi je vazala. HORUSU JE USPIO OTETI VAZALAk koji mi  je udaljen 700IM  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
svala cast avdo, to je vijest za forum. ipak nije isto tamo nekim igracima pobiti vojsku i uzeti medalje na njima ili horusu oteti vazala. to je svakako jedno od najvecih postignuca u tvojoj visegodisnjoj igri i drago mi da si sretan zbog toga i sto se hvalis time na forumu.  Grin Grin Grin Grin  e sad, kad bi ti imao muda pa odigrao barem 2 ere s istim imenom mozda bih dio svog vremena posvetio tebi, ali medalja na tebi sigurno ne bi bio razlog da to objavim ovdje.

PS: isprika poweru i svim citateljima foruma zbog skretanja s teme. ali stegne me oko srca kad naidjem na obozavatelja, i ne mogu ga ignorirati. probajte zamislit tu srecu ako mi opet otme vazala drugi put.sigurno ce nas sve izvjestiti o tome Grin Grin Grin
drago mi je da si skonto ko sam znaci ipak da me pratis i bojis me se,,,,a taj vazal je toliko bitan jer si na tim vazalima izgubio rat i zavalio svoj savez a i teleportaciju vojske si naucio od mene i zalio se tigeru kako je to moguce uci se jos farmeru
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #31 na: Ožujak 21, 2014, 11:54:37 »

drago mi je da si skonto ko sam znaci ipak da me pratis i bojis me se,,,,a taj vazal je toliko bitan jer si na tim vazalima izgubio rat i zavalio svoj savez a i teleportaciju vojske si naucio od mene i zalio se tigeru kako je to moguce uci se jos farmeru
vidim da vise nisi bolan, pa mozes pisati. Grin Grin ili ti je  bilo potrebno 4 dana da procitas , razumijes , promislis i odgovoris na post. no dobro ovo razumijes bas i ne stoji , jer vidim da nisi razumio sto sam napisao.
 da pratim tvoja laprdanja po forumu, pratim. da te se bojim ne bojim, nikad se nisam bojao klauna koji su me uveseljavali Tongue
a kad napises neki extra biser cak ti se udostojim i odgovoriti kao sada Cheesy
Evidentirano

cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #32 na: Ožujak 21, 2014, 03:26:30 »

E da samo ima sripta za napade vec ima ih puno puno vise i jos nesto admini nemogu nista oko toga jer to nema veze sa igrom to je samo dodatak google chome
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #33 na: Ožujak 21, 2014, 03:31:22 »

do veceras cu vam dati nacin kako da instalirate alarm
a poslije idu i druge stvarcice
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #34 na: Ožujak 21, 2014, 03:45:55 »

Ja ne razumijem sto toliko pljujete po CM-ovima i programerima u "uredu", kao prvo, sama alarm skripta se bazira na osvjezavanju stranice i prateci sta se dogadja, admini jedino to mogu ukloniti tako da ce auto ban davati svima koji refreshuju stranicu par puta u sekundi ili slicno, a time ce banirati i igrace poput mene jer kad se radi o kontri ja reload radim sto brze mogu pa bi i ja dobio ban, uglv. skripta se tesko moze ukloniti, i to morate razumiti, a ako vam neko kvari planove jer ima skriptu, fino jednu noc ostanes budan citavu noc i saljes napade na lika i tako moze i par dana se raditi, pa ce je on sam ugasiti kad ne mogne spavati radi skripte.

Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #35 na: Ožujak 21, 2014, 03:49:58 »

nema pomoci protiv alarma a niti protiv skripte za simulaciju napada pa ono sto jontra kaze salji 400 vojnika nepije vodu jer ako skripta kaze pobjedu u simu alarm se nece upaliti jedino ako kaze poraz zato stavis malo strela u svaki fort i moze samunj da salje 400 vojnika do sudnjeg dana alarm nece da se oglasi
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #36 na: Ožujak 21, 2014, 06:28:29 »

nema pomoci protiv alarma a niti protiv skripte za simulaciju napada pa ono sto jontra kaze salji 400 vojnika nepije vodu jer ako skripta kaze pobjedu u simu alarm se nece upaliti jedino ako kaze poraz zato stavis malo strela u svaki fort i moze samunj da salje 400 vojnika do sudnjeg dana alarm nece da se oglasi

http://prntscr.com/32sut3 
Možeš ovo objasniti?
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #37 na: Ožujak 21, 2014, 06:36:49 »

vidim da vise nisi bolan, pa mozes pisati. Grin Grin ili ti je  bilo potrebno 4 dana da procitas , razumijes , promislis i odgovoris na post. no dobro ovo razumijes bas i ne stoji , jer vidim da nisi razumio sto sam napisao.
 da pratim tvoja laprdanja po forumu, pratim. da te se bojim ne bojim, nikad se nisam bojao klauna koji su me uveseljavali Tongue
a kad napises neki extra biser cak ti se udostojim i odgovoriti kao sada Cheesy

farmeru drzi gace dolazim te gazit robit rusit ubijat u kojem god svijetu stignem    FARMERU
Evidentirano
juksi
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #38 na: Ožujak 21, 2014, 06:52:27 »

lol
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #39 na: Ožujak 22, 2014, 12:56:45 »

http://prntscr.com/32sut3 
Možeš ovo objasniti?
tesko da ko moze to objasniti Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #40 na: Ožujak 22, 2014, 11:51:08 »

Ja ne razumijem sto toliko pljujete po CM-ovima i programerima u "uredu", kao prvo, sama alarm skripta se bazira na osvjezavanju stranice i prateci sta se dogadja, admini jedino to mogu ukloniti tako da ce auto ban davati svima koji refreshuju stranicu par puta u sekundi ili slicno, a time ce banirati i igrace poput mene jer kad se radi o kontri ja reload radim sto brze mogu pa bi i ja dobio ban, uglv. skripta se tesko moze ukloniti, i to morate razumiti, a ako vam neko kvari planove jer ima skriptu, fino jednu noc ostanes budan citavu noc i saljes napade na lika i tako moze i par dana se raditi, pa ce je on sam ugasiti kad ne mogne spavati radi skripte.
pljuju po njima iz krivih razloga. uglavnom po CMovima bi trebalo pljuvati sto preslabo sprecavaju igrace u varanju. da rade svoj posao, istra bi vec 2.eru bila na 90% igraca BAN  i bio bi mir. po programerima pak treba pljuvati jer presporo rijesavaju BUGove u igri. dalje nisi u pravu da ce tebe banirati ako radis refresh rucno. jer proglami koji to rade , a i oni koji ih love prepoznaju ravnomjerno refresanje. a ti sigurno ne bi mogao napraviti 10 refresa s potpuno istim razmakom.
a osobno ne bih ni sata ostao budan zbog takvih gluposti
Evidentirano

alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #41 na: Ožujak 22, 2014, 12:23:26 »

pljuju po njima iz krivih razloga. uglavnom po CMovima bi trebalo pljuvati sto preslabo sprecavaju igrace u varanju. da rade svoj posao, istra bi vec 2.eru bila na 90% igraca BAN  i bio bi mir. po programerima pak treba pljuvati jer presporo rijesavaju BUGove u igri. dalje nisi u pravu da ce tebe banirati ako radis refresh rucno. jer proglami koji to rade , a i oni koji ih love prepoznaju ravnomjerno refresanje. a ti sigurno ne bi mogao napraviti 10 refresa s potpuno istim razmakom.
a osobno ne bih ni sata ostao budan zbog takvih gluposti

svaki dan citam kriv ovaj kriv onaj.. kao sto stari kazu prvo pogledaj u svoje dlanove pa komentarisi tudje.. daj kakva anketa i  Lips Sealed  de mi nadji jednog ovdje koji bar nije pokusao nesta smuljati.. jest da ovo  Lips Sealed  ubija smisao igre i nije kao prije kad si samo imao sliku carstva ispred sebe i ukucavao brojeve nit znas sta kucas nit koji...  krivi su igraci za sve sta se desava boli njih k.. sto vec 2 mjeseca se o istim bugovima prica koa da se njeg to tice kad svi kao budale udaraju po dijama da budu prvi.. mnogi dizu bojkote revolucije sami sebe lazu opet prvi se vrate na acc i kupuju ko ludi ili muljaju da dobiju dije besplatno od svakoraznih skupina..  lahko je kriviti druge ajmo pogledajte malo sad svi kod sebe koliko pomagala koristite pa se vratite na forum i dalje bacajte
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #42 na: Ožujak 22, 2014, 09:30:15 »

vidim da vise nisi bolan, pa mozes pisati. Grin Grin ili ti je  bilo potrebno 4 dana da procitas , razumijes , promislis i odgovoris na post. no dobro ovo razumijes bas i ne stoji , jer vidim da nisi razumio sto sam napisao.
 da pratim tvoja laprdanja po forumu, pratim. da te se bojim ne bojim, nikad se nisam bojao klauna koji su me uveseljavali Tongue
a kad napises neki extra biser cak ti se udostojim i odgovoriti kao sada Cheesy

opet ono klaunove spominje,klaun je jedna vesela razdragana i dobra osoba koja uveseljava druge ljude  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #43 na: Ožujak 22, 2014, 10:50:38 »

opet ono klaunove spominje,klaun je jedna vesela razdragana i dobra osoba koja uveseljava druge ljude  Grin Grin Grin
a dobro jel citas ti sto pisem. pa upravo to sam napisao, da klaun uveseljava ljude, a sad koliko je avdo veseo i razdragan , prosudi sam Grin
Evidentirano

kattja01
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #44 na: Ožujak 23, 2014, 10:25:27 »

amaterova kugla vam je objasnjena na njegovom profilu ako to nije obrisano vec dobio ju je jer je napisao iz zezanja u djelu o cemu razmislja ali stvarna istina smetao je dijamant igracima a i CM jer nije htjeo da suti vise nikome za nista  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!