Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:27:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Koliko vas koristi skriptu za Alarm?
koristim ju svakodnevno - 11 (23.9%)
nisam ju nikad koristio al znam da ju drugi koriste - 18 (39.1%)
neznam sta je to - 9 (19.6%)
ne koristim - 8 (17.4%)
Ukupno glasača: 43

 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Skripta alarm koja ubija smisao ratovanja  (Posjeta: 7600 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Al-che
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 16, 2014, 03:44:12 »

Jel moze taj alarm slat mailove, da odma s mobitelom mogu maknut vojsku. Jel imam kakav programer da to isprogramira, usput isprogramirat da ne zvoni ako se salje manje od 1000 vojnika Grin
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #16 na: Ožujak 16, 2014, 05:05:38 »

opet si se drogirao ciglom,  ha. sva sreca droga kod vas u bosni besplatna. imas cigli na svakom cosku Tongue Tongue Tongue
govorim o vremenu kad sam aktivno igrao u jednom od najjacih int. realma i bio 2. igrac tamo. ti mi tad nisi mogao biti ni u x10 a kamo li me napadati Grin
a to sto ti mene sad u cro2 napadas i robis sam s 4 racuna, znas dodjem 2x tjedno i smijem se kako njoberi kao ti trose vrijeme napadajuci neaktivan racun. ali ipak dodjem da ne postane napusteno, jer  ces onda cak i ti shvatiti da me nema  [:-} [:-}
moj horus cro 2 neigram vec duze otkad si ti poco mi stavljat gace na stap taj svijet neigram igram samo one svijetove gdije mogu tuc farmere kosto su ko ti koji sebi muda jedu od muke i onda kazu neigram aktivno ja sam onaj koji ti je prosle ere rokno 8 punu strijela kad si bio siguran i onaj koji ti je uzo vazale na 700 km u koje si bio siguran da ti nemogu uzeti ja sam onaj koji ti ni u jednom svijetu neda mira a ti znas dobro ko sam
Evidentirano
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #17 na: Ožujak 16, 2014, 06:09:14 »

radi se na tome da se alarm ukloni cekam odgovor bugara  Cool
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #18 na: Ožujak 16, 2014, 07:45:03 »

radi se na tome da se alarm ukloni cekam odgovor bugara  Cool
nacekat ces se,kome su oni ikad ista odgovorili Grin
Evidentirano

buuu
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #19 na: Ožujak 17, 2014, 01:32:23 »

bugari to ukloniti neće jer su tupi i glupi i uvjeren san da nemaju pojma kako ... jedini lik je kontinuirano slati male napade po cile noći na sve igrače u realmu koji su ti u x2 i tako svakih uru vrimena napad od 5 minuta ... garantiran da će nakon 5 dana svi to  Lips Sealed  micati sa računala
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #20 na: Ožujak 17, 2014, 01:50:19 »

bugari to ukloniti neće jer su tupi i glupi i uvjeren san da nemaju pojma kako ... jedini lik je kontinuirano slati male napade po cile noći na sve igrače u realmu koji su ti u x2 i tako svakih uru vrimena napad od 5 minuta ... garantiran da će nakon 5 dana svi to  Lips Sealed  micati sa računala

nek samo paze kakva ce im se skirpta pojavit za par dana Grin
ne samo da će zvonit ljudima na mobitel nego će i napade kalkulirat  Wink

sami su krivi
Evidentirano

Vrapche
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Ožujak 17, 2014, 08:10:37 »

pa dobro citate li vi forum  Huh? ,igra se raspada i propada , a vi ocekujete da ce se netko baviti nekim skriptama.  *crazy* *crazy* *crazy* 100 programera ne moze 4 mjeseca popraviti jedno postignuce koje ne radi, a ne da ce se zahebavati sktriptama. i ako se ne varam alat za otkrivanje tog softvera u IO imaju vec godinama nekad su ga cak i koristili. jer nije tesko otkriti tko ga koristi zbog ravnomjernog refresanja, zato su u ono vrijeme neki pametniji igraci programirali dodatke koji nisu refresali ravnomjerno. ali ponavljam to su bila davna vremena kad, ako si htio igrati s 2 racuna morao imati 2 kompa i 2 providera. ili za svaku prijavu resetirati modem da promjenis IP. danas mozes s jednim mobitelom bez greske igrati 3 racuna i koristiti ove skripte bez straha da ces dobiti ban. jest, pravila su ista, ali je pristup IOtima drugaciji. danas im vise nije bitna kvaliteta igre i ocuvanje postivanaja pravila koja su sami napisali, vec sto  veci broj igraca, tj. racuna i da se na tim racunima potrosi sto vise dija. a ja se cudim power sto to pises, ti si tu barem stari igrac i trebao bi poznavati situaciju Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Ožujak 17, 2014, 08:33:52 »

moj horus cro 2 neigram vec duze otkad si ti poco mi stavljat gace na stap taj svijet neigram igram samo one svijetove gdije mogu tuc farmere kosto su ko ti koji sebi muda jedu od muke i onda kazu neigram aktivno ja sam onaj koji ti je prosle ere rokno 8 punu strijela kad si bio siguran i onaj koji ti je uzo vazale na 700 km u koje si bio siguran da ti nemogu uzeti ja sam onaj koji ti ni u jednom svijetu neda mira a ti znas dobro ko sam
kako je to ljepo kad postoje stovatelji mog lika i djela kao ti .mozda i nije, jer mi takve stvari dizu ego, a to nije dobro. potsjetio si me na edimedija. bio je svojevremeno jedan od najjacih igraca kakav ti nikad neces biti. imao je stotine pobjeda i osvojio hrpu medalja na najjacim bugarima. ali sve to mu nista nije znacilo u usporedbi s time da me je u 3 ujutro pobjedio jer me je za Lips Sealed ao 6h off. naci ces tu bitku barem na deset mjesta na ovom forumu.najvise mu je znacila u zivotu. steta sto vise ne igra. ali tu je zato avdo. oteo mi je vazala. HORUSU JE USPIO OTETI VAZALAk koji mi  je udaljen 700IM  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
svala cast avdo, to je vijest za forum. ipak nije isto tamo nekim igracima pobiti vojsku i uzeti medalje na njima ili horusu oteti vazala. to je svakako jedno od najvecih postignuca u tvojoj visegodisnjoj igri i drago mi da si sretan zbog toga i sto se hvalis time na forumu.  Grin Grin Grin Grin  e sad, kad bi ti imao muda pa odigrao barem 2 ere s istim imenom mozda bih dio svog vremena posvetio tebi, ali medalja na tebi sigurno ne bi bio razlog da to objavim ovdje.

PS: isprika poweru i svim citateljima foruma zbog skretanja s teme. ali stegne me oko srca kad naidjem na obozavatelja, i ne mogu ga ignorirati. probajte zamislit tu srecu ako mi opet otme vazala drugi put.sigurno ce nas sve izvjestiti o tome Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2014, 08:40:23 od Horus » Evidentirano

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #23 na: Ožujak 17, 2014, 03:20:39 »

vrabac ko ti pise skripte te? Grin
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #24 na: Ožujak 17, 2014, 09:52:36 »

vrabac ko ti pise skripte te? Grin

ej daj ba ucini dobro dijelo i podjeli s nama te kako se zovu skulpture ili kako vec Grin
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #25 na: Ožujak 19, 2014, 12:55:49 »

Reko mi je prijatelj da 90% igrača u mega blitzu koristi taj alarm i da se nikom vojska ne može uhvatit. Definitivno bi trebali nesto poduzet oko toga sto prije a do tad kako je samunj napisao drzite ih pod napadima pa nek im zvoni cijelu noc i nek im probudi cijelu kucu pa da vidimo dokle ce ga koristit.
nije istina da se ne moze nikom vojska uloviti u megi Grin Grin
http://prntscr.com/325zvr
dva rata u dva dana jedan za drugim  Wink
dije su zakon
Evidentirano
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #26 na: Ožujak 19, 2014, 08:53:00 »

http://prntscr.com/329pq2
Dva rata isti dan bez dija  Cool mega naravno  Tongue  *freak*
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #27 na: Ožujak 19, 2014, 09:42:37 »

ankketa je stvarno realna Grin
Evidentirano
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #28 na: Ožujak 20, 2014, 09:12:06 »

kad se uzmi svi igraci u obzir pa i jest relana Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #29 na: Ožujak 20, 2014, 11:44:35 »

vrabac ko ti pise skripte te? Grin

ja cu je lako napisat da je nece 10 bugarskih stručnjaka debugirat  Grin

osim što se bave, tj.  ne bave popravljanjem bugova, ni misteriozni nestanci love im nisu nepoznanica.

al o tome uskoro u posebnoj temi
Evidentirano

Vrapche
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!