Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:05:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Koliko vas koristi skriptu za Alarm?
koristim ju svakodnevno - 11 (23.9%)
nisam ju nikad koristio al znam da ju drugi koriste - 18 (39.1%)
neznam sta je to - 9 (19.6%)
ne koristim - 8 (17.4%)
Ukupno glasača: 43

 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Skripta alarm koja ubija smisao ratovanja  (Posjeta: 7602 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« na: Ožujak 15, 2014, 05:12:26 »

Dakle masovno se prosirila skripta zvana alaram koja kada na vas ide napad pocne zvonit odnosno dojvaljuje da vas netko napada.
Sto se pokazalo kako vrlo uspjesno tj vrlo irritatno jer na kraju ispada da se sada borimo sa vjetrenjacama(citaj racunalima). ukratko zelite napasti neciju vojsku i pratite igraca neko vrijeme uocite navike i kada nije tu i saljete napad njemu zvoni alaram i igrac je online i pomakne vojsku. vrlo frustirajuce i ubija svaku draz ratovanja u ovoj igrici i jednostavno osnovnu car igre unistava. svi kojima je ova tema poznata i slazu se sa time neka u komentarima izraze sovje nezadovljstvo kako bi nas se sto vise skupilo kako bi natjerali vlasnike igre da poduzmu nesto oko toga i da se to rijesi jer nema smisla ovako igrati. :S hvala svima lijep pozdrav.
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 15, 2014, 06:15:46 »

da taj alarm je spas za ove koji vole spavati ali zato će samunj od noćas odabrati 50 - 60 igrača na realmu pa pošaljen 400 mačeva na nekoliko njih na minutu vratin ih nazad pa druga grupa i tako redom ... naravno da ću i angažirati par ljudi iz saveza koji će raditi isto ... nećemo s time ništa dobiti ali boga mi neće niko spavati  Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 15, 2014, 07:45:52 »

da taj alarm je spas za ove koji vole spavati ali zato će samunj od noćas odabrati 50 - 60 igrača na realmu pa pošaljen 400 mačeva na nekoliko njih na minutu vratin ih nazad pa druga grupa i tako redom ... naravno da ću i angažirati par ljudi iz saveza koji će raditi isto ... nećemo s time ništa dobiti ali boga mi neće niko spavati  Grin
dace tebi junfic dobru robu Grin Grin pa da mozes da letis po mapi Grin Grin
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 15, 2014, 10:13:10 »

 ;D
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #4 na: Ožujak 15, 2014, 10:19:35 »

kakav alarm jeli to nova opcija ili cit  ja sam danas imo minimalno 5 napada na sebe i nijednom mi se nije upalio taj alarm nekontam o cemu govorite
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 15, 2014, 10:29:37 »

kakav alarm jeli to nova opcija ili cit  ja sam danas imo minimalno 5 napada na sebe i nijednom mi se nije upalio taj alarm nekontam o cemu govorite
imaš malo rama care moj Grin
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #6 na: Ožujak 15, 2014, 10:40:30 »

ma imam ja rama ali nemam jarana da me upute u to
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 16, 2014, 04:50:35 »

da taj alarm je spas za ove koji vole spavati ali zato će samunj od noćas odabrati 50 - 60 igrača na realmu pa pošaljen 400 mačeva na nekoliko njih na minutu vratin ih nazad pa druga grupa i tako redom ... naravno da ću i angažirati par ljudi iz saveza koji će raditi isto ... nećemo s time ništa dobiti ali boga mi neće niko spavati  Grin
gdi je ta akcija daj gdi treba podpisati da se ucestvuje Grin
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 16, 2014, 08:36:18 »

 Reko mi je prijatelj da 90% igrača u mega blitzu koristi taj alarm i da se nikom vojska ne može uhvatit. Definitivno bi trebali nesto poduzet oko toga sto prije a do tad kako je samunj napisao drzite ih pod napadima pa nek im zvoni cijelu noc i nek im probudi cijelu kucu pa da vidimo dokle ce ga koristit.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Ožujak 16, 2014, 08:49:41 »

to cemu se vi danas cudite nije nikakva novost vec jako stara stvar. bilo je vec par tema o tome ovdje na forumu u zadnjih 6 godina. to je dodatak na firefox preglednik koji refresa stranicu na dijelu koji je naznacen , ako se desi promjena javlja se zvucni signal ili salje poruka na sms. ja sam to koristio u r95 2011 g. jer kraj babameca i manekana sigurno ne bih zavrsio na drugom mjestu bez tog dodatka posto su ga tada svi bugari koristili. ne znam dali danas ima nesto bolje ali taj program nebi imao nikakvu svrhu u mega blitzu gdje napad dolazi za manje od 10 minuta
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #10 na: Ožujak 16, 2014, 10:47:34 »

pa kako smo  onda pobili ti vojsku i opljackali te u ratu porazili zbog tvojih greski ako si imo taj dodatak ,,,,ma mora da ti je taj dodatak javljo kad ti se farma zavrsi a ne kad ti se pojave macevi
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 16, 2014, 12:06:44 »

 Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Ožujak 16, 2014, 01:44:36 »

pa kako smo  onda pobili ti vojsku i opljackali te u ratu porazili zbog tvojih greski ako si imo taj dodatak ,,,,ma mora da ti je taj dodatak javljo kad ti se farma zavrsi a ne kad ti se pojave macevi
opet si se drogirao ciglom,  ha. sva sreca droga kod vas u bosni besplatna. imas cigli na svakom cosku Tongue Tongue Tongue
govorim o vremenu kad sam aktivno igrao u jednom od najjacih int. realma i bio 2. igrac tamo. ti mi tad nisi mogao biti ni u x10 a kamo li me napadati Grin
a to sto ti mene sad u cro2 napadas i robis sam s 4 racuna, znas dodjem 2x tjedno i smijem se kako njoberi kao ti trose vrijeme napadajuci neaktivan racun. ali ipak dodjem da ne postane napusteno, jer  ces onda cak i ti shvatiti da me nema  [:-} [:-}
Evidentirano

Al-che
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 16, 2014, 03:08:54 »

Tko ima taj alarm neka prosljedi Grin Grin Grin Grin Grin
Podržavam sve oblike varanja i stjecanja prednosti nad drugim igračima
Evidentirano
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 16, 2014, 03:18:56 »

to cemu se vi danas cudite nije nikakva novost vec jako stara stvar. bilo je vec par tema o tome ovdje na forumu u zadnjih 6 godina. to je dodatak na firefox preglednik koji refresa stranicu na dijelu koji je naznacen , ako se desi promjena javlja se zvucni signal ili salje poruka na sms. ja sam to koristio u r95 2011 g. jer kraj babameca i manekana sigurno ne bih zavrsio na drugom mjestu bez tog dodatka posto su ga tada svi bugari koristili. ne znam dali danas ima nesto bolje ali taj program nebi imao nikakvu svrhu u mega blitzu gdje napad dolazi za manje od 10 minuta
sad je na chrome
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!