Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 04:37:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: trgovina  (Posjeta: 622 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dosada
Gost
« na: Studeni 04, 2009, 07:01:57 »

par puta sam primjetio kad izadje moja ponuda (npr. za kamen) medju prvih 5,da se nakon minut-dva pojavi nova ponuda sa potpuno istom cijenom a stane ispred moje tj.prije se proda,zašto? Huh? 
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 04, 2009, 07:11:44 »

pa.... zato ejr je stigla nakon tvoje, pa to tako radi, iams svoju ponudu npr na 5 i onda dodje nova ponuda na 5 i stane ispred tvoje... pa to s ene dogadja samo tebi  Lips Sealed e....  Tongue
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 04, 2009, 07:17:11 »

pitanje je bilo zasto... po meni jedino logicno objasnjenje je zato da se koliko toliko spasi trziste jer ako neko stavi npr 15m drveta po cijeni 1 ti opet mozes stavit nesto manje drveta po istoj cijeni a da nemoras cekat prvo da se kupi tih 15m.... iako to i nebi trebalo bit tako cija ponuda je prva na trzisu treba se prva prodavat to je moje misljenje.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
dosada
Gost
« Odgovor #3 na: Studeni 04, 2009, 07:33:42 »

ok hvala,meni je isto logično ako sam prije ponudio da prije i prodam bez obzira o kojoj je količini riječ.  andrea znam da brzo pišeš ali brate smanji malo, ćirilicu bi prije odgonetnuo
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 04, 2009, 09:31:19 »

ok hvala,meni je isto logično ako sam prije ponudio da prije i prodam bez obzira o kojoj je količini riječ.  andrea znam da brzo pišeš ali brate smanji malo, ćirilicu bi prije odgonetnuo
ahahaha svaka cast na ovome Cheesy to mu i ja govorim al nista, boli njega
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 04, 2009, 10:05:03 »

Grin jep Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!