Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:02:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: sve se smrzlo..??  (Posjeta: 1442 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
malistef
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« na: Ožujak 02, 2014, 07:06:21 »


pozz Ekipa!

Napao me jedan igrac. Bio sam on line. Sa igracima iz tog saveza u zadnje vrijeme igram "macke i misa"  Wink jer su puuuuuuno jaci od mene i nema nikakve sanse da se obranim, tako da ja bjezim sa vojskom i micem resurse i tako se lovimo Smiley
No danas se sve zablokiralo. Huh?  *crazy* Niti sam mogao maknuti vojsku iz dvorca niti sam mogao maknuti resurse, niti sa zlatom kupiti resurse.. sto sam obicno radio Smiley NISTA! Program, igra me jednostavno nije dozivljavala??  *xxx* Poslije napada je sve bilo OKe. Huh? Mogu micat resurse, mogu slat vojsku..
U cemu je kvaka??

Ekipa, da li je sigurno ova igra PROSLA beta verziju?? Ozbiljno pitam.. Citam poruke u forumu i vidim da je igra prepuna BUGova.. Huh?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Ožujak 02, 2014, 07:27:51 »

pozz Ekipa!

Napao me jedan igrac. Bio sam on line. Sa igracima iz tog saveza u zadnje vrijeme igram "macke i misa"  Wink jer su puuuuuuno jaci od mene i nema nikakve sanse da se obranim, tako da ja bjezim sa vojskom i micem resurse i tako se lovimo Smiley
No danas se sve zablokiralo. Huh?  *crazy* Niti sam mogao maknuti vojsku iz dvorca niti sam mogao maknuti resurse, niti sa zlatom kupiti resurse.. sto sam obicno radio Smiley NISTA! Program, igra me jednostavno nije dozivljavala??  *xxx* Poslije napada je sve bilo OKe. Huh? Mogu micat resurse, mogu slat vojsku..
U cemu je kvaka??

Ekipa, da li je sigurno ova igra PROSLA beta verziju?? Ozbiljno pitam.. Citam poruke u forumu i vidim da je igra prepuna BUGova.. Huh?
Lips Sealed  stef, svi pomalo odustaju od ovoga, sto zbog traljavo napravljene igre koja se stalno popravlja , sto zbog pohlepe bugara koji bi bezobrazno zaradjivali na ovome. ako nisi zadovoljan nadji nesto drugo jer ovo nece jos godinu dana raditi kako treba, a pohlepa je gadna stvar kad jednom krene , nema kraja , a ovo svakako ide kraju
Evidentirano

malistef
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 02, 2014, 07:51:48 »

Pozz!

EVO OPET! Imam napad i ne mogu opet nista! ni maknut vojsku ni resurse  Shocked Shocked *crazy* *crazy* *xxx* *xxx*

Definitivno prestajem igrat Sad( Pa nema nikakave sanse da se razvijem ako ne mogu pobjeci sa resursima i vojskom. Zalosno da je pohlepa ljudi unistila jednu dobru igru. Pozdrav svima, ja odustajem. Previse BUGova za moj ukus
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Ožujak 02, 2014, 07:58:00 »

Pozz!

EVO OPET! Imam napad i ne mogu opet nista! ni maknut vojsku ni resurse  Shocked Shocked *crazy* *crazy* *xxx* *xxx*

Definitivno prestajem igrat Sad( Pa nema nikakave sanse da se razvijem ako ne mogu pobjeci sa resursima i vojskom. Zalosno da je pohlepa ljudi unistila jednu dobru igru. Pozdrav svima, ja odustajem. Previse BUGova za moj ukus

http://prntscr.com/2x8tkr

http://prntscr.com/2x8vcw

http://prntscr.com/2x8wn7

i da se netko ne bi zahebo pa slucajno trosio dije na skrinje. namjestene su da se nista ne dobiva u  njima  Angry
« Zadnja izmjena: Ožujak 02, 2014, 08:04:48 od Horus » Evidentirano

cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 06, 2014, 07:41:04 »

ma to ti je sve ok.......a ništa skini si onaj hax.....vjerovatno su ga bolje napravili nego igru *WASSUP*
prijatelju moj dobro si zaključio.....prestani igrat Cool....ja isto odigram mega blic još ovu eru prvih tjedan....samo još da ove varalice kojima se podilazi malo kršim za kraj
ma svi prestanite igrat
Evidentirano
cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 06, 2014, 07:42:14 »

ovu igru koda je linić napravio Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #6 na: Ožujak 06, 2014, 09:21:58 »

 Grin žalosno ali 100% istinito ...trebali bi plakat a ne se smijat
Evidentirano

ŠtaIdeTu
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #7 na: Travanj 14, 2014, 11:50:02 »

hahahhahhah  da linić napravio  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!