Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 08:15:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Osvetnici  (Posjeta: 2686 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
VelikiVezir
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« na: Veljača 14, 2014, 01:07:24 »

Pozz raja, ovako inace nije mi praksa pisati po ovim forumima ali doslo je vrijeme i za to.Situacija je sljedeca, naime savez osvetnici i njihov vođa iz "podrske" Dankan, gospodin si je nakucao resa milione kao i jos pojedini igraci oko njega i ufatio lik napadat igrace 5x slabije od sebe. Pa gdje tu moral gdje tu logika, znaci njemu ne trebaju resi ima ih po 3oo miliona samo zlata... on znaci ide svjesno da unisti igrace pa gospodine Dankan najbolje je igraj/te sami ti i ti tvoji osvetnici mi ostali igraci cemo se povuci jer ovo stvarno nema nikakvog smisla,i da taj isti Dankan koji sad ima masu vojske i koja pravi ogroman minus njemu se samo gomilaju resi, on je u prosloj eri na 10k bodova imao po 100M resursa svih, i normala kad imas toliko resa i kad te niko za to ne provjerava mozes da radis sto ti je volja. Gospoda iz Osvetnika ubija volju za igrom nama malim igracima ova igra postaje s**** i vecina nas nece igrati ovo vise radi ovakvih kakav je dankan i ostlali

Gospodine dankan ako je tebi to ceif ubijati manje igrace nama nije i da u napadu na igraca koji je slbiji od tbe 5x cak nemas ni penala nit ti moral pada presmjesno...da nije smijesno bilo bi zalosno mozda se koriste i sifre jer postoji Imperia Online Hack jer nema tog normalnog igranja da bi ti mogao imat toliko resursa da napadas 24/7....lp svima
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 14, 2014, 10:56:06 »

Pozz raja, ovako inace nije mi praksa pisati po ovim forumima ali doslo je vrijeme i za to.Situacija je sljedeca, naime savez osvetnici i njihov vođa iz "podrske" Dankan, gospodin si je nakucao resa milione kao i jos pojedini igraci oko njega i ufatio lik napadat igrace 5x slabije od sebe. Pa gdje tu moral gdje tu logika, znaci njemu ne trebaju resi ima ih po 3oo miliona samo zlata... on znaci ide svjesno da unisti igrace pa gospodine Dankan najbolje je igraj/te sami ti i ti tvoji osvetnici mi ostali igraci cemo se povuci jer ovo stvarno nema nikakvog smisla,i da taj isti Dankan koji sad ima masu vojske i koja pravi ogroman minus njemu se samo gomilaju resi, on je u prosloj eri na 10k bodova imao po 100M resursa svih, i normala kad imas toliko resa i kad te niko za to ne provjerava mozes da radis sto ti je volja. Gospoda iz Osvetnika ubija volju za igrom nama malim igracima ova igra postaje s**** i vecina nas nece igrati ovo vise radi ovakvih kakav je dankan i ostlali

Gospodine dankan ako je tebi to ceif ubijati manje igrace nama nije i da u napadu na igraca koji je slbiji od tbe 5x cak nemas ni penala nit ti moral pada presmjesno...da nije smijesno bilo bi zalosno mozda se koriste i sifre jer postoji Imperia Online Hack jer nema tog normalnog igranja da bi ti mogao imat toliko resursa da napadas 24/7....lp svima
Evo ovako da ti objasnim. Znam dunkana i to je jedan od najpoštenijih igrača na IO. Čujem se s njim svaki dan i pokazuje mi bitke i rese opljačkane, vi ostavljate po 15m rese u trgovačkim postajama i onda mislite ako napravite vojnu postaju da je neće niko moć srušit radi razlike u bodovima. Evo vam jedan info kad vojna brani trgovačku nema kazne za napad i može je napast bilo koji igrač a na trgovačku ovako i onako ne postoji kazna za napad. On ide na resu i vojne bodove to ste do sad mogli skužit. On i divljasvinja dnevno od "goldera" nakupe preko 50m rese, imam i bitke koje su mi poslali tako da ti mogu poslat na privat....
Evidentirano
VelikiVezir
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 15, 2014, 01:24:32 »

ne treba nista slati hvala...neka on samo napada samo se pitam koliko ce igraca ostati na ovoj igri radi njegove pohlepe, ako ti nazvias postenjem to sto rusi igrace koji imaju 10x manje od njega bodova i neda ima da se razvijaju onda nemam sta dalje da pricam...ako je toliko gladan za resursima evo dat cemo mi donacije nama ne trebaju.Lako se gospodi vratit sam milionskim resama a jedan mali igrac to ne moze kada izgubi vojsku i cemu svrha svega ovoga.Sto se mene tice ja cu ovu eru zavrsit pa makar ne imao nista a sljedecu defintivno necu igrati a i vecina mojih igraca iz sveza...
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2014, 01:28:33 od VelikiVezir » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Veljača 15, 2014, 10:03:12 »

Pozz raja, ovako inace nije mi praksa pisati po ovim forumima ali doslo je vrijeme i za to.Situacija je sljedeca, naime savez osvetnici i njihov vođa iz "podrske" Dankan, gospodin si je nakucao resa milione kao i jos pojedini igraci oko njega i ufatio lik napadat igrace 5x slabije od sebe. Pa gdje tu moral gdje tu logika, znaci njemu ne trebaju resi ima ih po 3oo miliona samo zlata... on znaci ide svjesno da unisti igrace pa gospodine Dankan najbolje je igraj/te sami ti i ti tvoji osvetnici mi ostali igraci cemo se povuci jer ovo stvarno nema nikakvog smisla,i da taj isti Dankan koji sad ima masu vojske i koja pravi ogroman minus njemu se samo gomilaju resi, on je u prosloj eri na 10k bodova imao po 100M resursa svih, i normala kad imas toliko resa i kad te niko za to ne provjerava mozes da radis sto ti je volja. Gospoda iz Osvetnika ubija volju za igrom nama malim igracima ova igra postaje s**** i vecina nas nece igrati ovo vise radi ovakvih kakav je dankan i ostlali

Gospodine dankan ako je tebi to ceif ubijati manje igrace nama nije i da u napadu na igraca koji je slbiji od tbe 5x cak nemas ni penala nit ti moral pada presmjesno...da nije smijesno bilo bi zalosno mozda se koriste i sifre jer postoji Imperia Online Hack jer nema tog normalnog igranja da bi ti mogao imat toliko resursa da napadas 24/7....lp svima

opet je mucko na tapeti Grin Grin jest , da zna igrati, zna , tu je medju najboljima, da je gladan, je. uzet ce sve sto moze, no igra je takva. da visi tamo 20 sati, visi ,to jest istina, je ne mozes ljudima odgovora  *WRITE* zbog njega  *hmm* no nemoj da ti takav bude uzor to je covjek koji je u godinama otkrio kompjutor i tu je nasao sebe i zaboravio da postoji realni svijet. ti si mlad, cak i ako imas vremena , nemoj dozvoliti da provedes vise od sat dva na dan tu , jer ces postati ovisan o tome, vremenom postati dobar igrac i na kraju biti kao on.zelis li biti kao on  Huh? zelis li takav zivot??
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 15, 2014, 10:23:41 »

opet je mucko na tapeti Grin Grin jest , da zna igrati, zna , tu je medju najboljima, da je gladan, je. uzet ce sve sto moze, no igra je takva. da visi tamo 20 sati, visi ,to jest istina, je ne mozes ljudima odgovora  *WRITE* zbog njega  *hmm* no nemoj da ti takav bude uzor to je covjek koji je u godinama otkrio kompjutor i tu je nasao sebe i zaboravio da postoji realni svijet. ti si mlad, cak i ako imas vremena , nemoj dozvoliti da provedes vise od sat dva na dan tu , jer ces postati ovisan o tome, vremenom postati dobar igrac i na kraju biti kao on.zelis li biti kao on  Huh? zelis li takav zivot??
to se ti dunkanu rugaš horuse,daj reci kolko ti imaš godina i za razliku od tebe on je igračina  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Veljača 15, 2014, 01:43:58 »

to se ti dunkanu rugaš horuse,daj reci kolko ti imaš godina i za razliku od tebe on je igračina  Grin Grin Grin
napisi u kojem djelu teksta mu se rugam. Huh?  napisao sam samo cinjenice koje su istina i ne vidim kakve to veze ima s mojim godinama. a kakav je igracina to mozes vidjeti ako mu odes na profil tamo gdje igra. barem 20ak igraca mu blago receno hebu mamu  Sad
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 15, 2014, 02:08:34 »

napisi u kojem djelu teksta mu se rugam. Huh?  napisao sam samo cinjenice koje su istina i ne vidim kakve to veze ima s mojim godinama. a kakav je igracina to mozes vidjeti ako mu odes na profil tamo gdje igra. barem 20ak igraca mu blago receno hebu mamu  Sad
sta je tebi "mucko" to neka uljepšanica  Grin ,a kad mu hebu mater znaci da je dobar,jer to zavist iz ljudi govori.nevisi po 20h nego covik ima čuvare i to je jako jednostavno.tako se zlato osvojilo,mislim svjetsko zlato horuse ono sta ti nikad neces imat  Cheesy Cheesy
Evidentirano

buuu
VelikiVezir
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 15, 2014, 02:29:58 »

Horuse ma ja sam rekao da ovo  Lips Sealed  vise necu igrat samo radi ovakvih likova...gospoda napada slabije igrace od sebe naka napadne sebi ravnog milim smijesno je sta se radi ovoj imperiji ovo mi je druga era i vec mi je  Lips Sealed  a prva je ionako bila beta...Klaun1 meni je kukavicki napasti nekog ko ima 10x manje bodova od mene to nije nikakva supermacija u igri, nego cisto preseravanje
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 15, 2014, 02:42:39 »

opet je mucko na tapeti Grin Grin jest , da zna igrati, zna , tu je medju najboljima, da je gladan, je. uzet ce sve sto moze, no igra je takva. da visi tamo 20 sati, visi ,to jest istina, je ne mozes ljudima odgovora  *WRITE* zbog njega  *hmm* no nemoj da ti takav bude uzor to je covjek koji je u godinama otkrio kompjutor i tu je nasao sebe i zaboravio da postoji realni svijet. ti si mlad, cak i ako imas vremena , nemoj dozvoliti da provedes vise od sat dva na dan tu , jer ces postati ovisan o tome, vremenom postati dobar igrac i na kraju biti kao on.zelis li biti kao on  Huh? zelis li takav zivot??

mali slusaj sta cika horus govori i mene je upozoravao davne 2009 godine da bjezim s io i vidi sta se desava 28 sati dnevno sam na io Tongue
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Veljača 15, 2014, 05:08:55 »

sta je tebi "mucko" to neka uljepšanica  Grin ,a kad mu hebu mater znaci da je dobar,jer to zavist iz ljudi govori.nevisi po 20h nego covik ima čuvare i to je jako jednostavno.tako se zlato osvojilo,mislim svjetsko zlato horuse ono sta ti nikad neces imat  Cheesy Cheesy
mucko ne znaci da muca. mucko ga zovem od milja jer se sam tako prozvao http://prntscr.com/2sp3lf  a da to napisem na forum , modovi bi mislili da ga vrijedjam, pa bi jos doslo do nesporazuma izmedju mene i njih. tek da se zna. da ima sina pa igraju skupa, kao i braca poljaci na istom racunu i to ih cini boljim od ostalih. svojevremeno su edimedi i kelso dobili ban zbog toga i to nazalost ne kad su bili prijavljeni vec tek kad je pola igraca iz top 20 otislo na odmor. ako je pravilo jedan igrac jedan racun onda se to mora ispostovati. jer ako i ima cuvara , ne zna taj cuvar odgovarati na pitanja. nego covjek nema realni zivot vec samo IO.
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 15, 2014, 06:36:54 »

mucko ne znaci da muca. mucko ga zovem od milja jer se sam tako prozvao http://prntscr.com/2sp3lf  a da to napisem na forum , modovi bi mislili da ga vrijedjam, pa bi jos doslo do nesporazuma izmedju mene i njih. tek da se zna. da ima sina pa igraju skupa, kao i braca poljaci na istom racunu i to ih cini boljim od ostalih. svojevremeno su edimedi i kelso dobili ban zbog toga i to nazalost ne kad su bili prijavljeni vec tek kad je pola igraca iz top 20 otislo na odmor. ako je pravilo jedan igrac jedan racun onda se to mora ispostovati. jer ako i ima cuvara , ne zna taj cuvar odgovarati na pitanja. nego covjek nema realni zivot vec samo IO.
Pa nek oni dokazu da brat i ja igramo na istom računu, baš me zanima kako bi to uspjeli dokazat. To bi znacilo da se smješ samo s jedne ip adrese spajat cijelu eru, pa ko bi igro na kraju svi bi dobili ban.... Nema covjek realni zivot? Kako znaš da ne radi po cijele dane i da ima mogucnos pristupa internetu? Mislim bezveze se raspravljat tako o nekom, bolji je onaj kome je racun najvise pokriven i ko može kupit vise dija. Nema smisla spominjat privatan zivot od nekog kad nisi ni malo informiran i samo nagadjas.....
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2014, 08:02:04 od djontravolta » Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 15, 2014, 10:27:25 »

Pa nek oni dokazu da brat i ja igramo na istom računu, baš me zanima kako bi to uspjeli dokazat. To bi znacilo da se smješ samo s jedne ip adrese spajat cijelu eru, pa ko bi igro na kraju svi bi dobili ban.... Nema covjek realni zivot? Kako znaš da ne radi po cijele dane i da ima mogucnos pristupa internetu? Mislim bezveze se raspravljat tako o nekom, bolji je onaj kome je racun najvise pokriven i ko može kupit vise dija. Nema smisla spominjat privatan zivot od nekog kad nisi ni malo informiran i samo nagadjas.....
djontra sa njim ti je uzalud raspravljat,jedino ako se zoves dacmih,mrki88 ili klaun to je nas paci.... ups prijatelj
Evidentirano

buuu
petar777
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #12 na: Veljača 15, 2014, 11:51:16 »

Na ove Horusove bombe necu pisati nista nema smisla...Vazir da te pitam jel ti znas koja je poanta igranje? Reci su ti ja zabaviti se i POBJEDITI...ali znas onu staru tko gubi ima se pravu ljutiti...svaki put da mi igrac sa 100 puta manje bodova ostavi rese ja bi ih uzeo. Mozda ti to ne kuzis ali tako se pobjeđuje,,raste, razvija itd...ako ti neodgovara pa imas playtoy pa igraj tamo belu,covjece ne ljuti se i šah...
Evidentirano
VelikiVezir
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 16, 2014, 01:24:04 »

hahah zabole mene igrajte vi samo ovim nacino unistavete igru nakrhate dija ili sta vec korisite sifre mozda briga me sta radite ...petar evo ti moji resi socijala brate da ti pomognem malo imas...pitam se kako su igrace na pocetku pozakljucavali a vas nisu jedino igrace osvetnika ostavili sve one neke nepoznatate zakljucase jer su imali vise bodova od vas...samo da ova era prodje sljedeca adio....
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 16, 2014, 01:41:11 »

velikiveziru sta vama smeta i ako netko koristi dije i gruva se njima to je njegov novac i njegova stvar...a Dankan da napada tako slabe igrace nebi imao onolike medlalje i vojne bodove jer cim igrac nije u x2 nema niti vojnih niti medalje imas lijepo knjigu ispod mape sela pa procitaj pravila a sto neki ostavljaju resurse i vojsku po kolonijama na posebnim resursima sami su si krivi i ja da mogu napado bi tako  Cool Cool
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!