Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:53:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: vrijeđanje !!  (Posjeta: 773 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« na: Veljača 12, 2014, 11:01:52 »

moželi mi neko od vas moderatora ili igrača reći kaj moram napraviti da bugarski pfofiteri nekom začepe usta. 2  lika sam zgazio i ( oprostite na izrazu , ali je doslovno tako )  Lips Sealed u mi sve po spisku , a mene su banali i za puno puno manje stvari ?? naravno da ću ih opet zgazit ćim se malo oporave , ali nema smisla psovanje . unaprijed hvala na odgovorima .  ( i neću se obratiti tigeru u privatnoj poruci ).
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 12, 2014, 11:23:54 »

moželi mi neko od vas moderatora ili igrača reći kaj moram napraviti da bugarski pfofiteri nekom začepe usta. 2  lika sam zgazio i ( oprostite na izrazu , ali je doslovno tako )  Lips Sealed u mi sve po spisku , a mene su banali i za puno puno manje stvari ?? naravno da ću ih opet zgazit ćim se malo oporave , ali nema smisla psovanje . unaprijed hvala na odgovorima .  ( i neću se obratiti tigeru u privatnoj poruci ).

U privatnoj poruci klikneš na zupčasti kotačić i zatim na 'prijavi'. Ako te vrijeđa na vlastitom profilu onda klikni na uskličnik da prijaviš uvredljivu poruku.
Evidentirano

mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 12, 2014, 11:26:54 »

ma bravo, misliš da nisam to učinio ? taj lik je  Lips Sealed eni bugar, znači zaštićena vrsta.
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 12, 2014, 11:57:56 »

ma bravo, misliš da nisam to učinio ? taj lik je  Lips Sealed eni bugar, znači zaštićena vrsta.

Zaštičena vrsta? Priče za malu djecu...
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 13, 2014, 09:32:28 »

Ako navedete korisnička i svijet u poruci, mogu provjeriti što je prijavljeno od njihovih poruka. Također uzmite u obzir da se poruke ne provjeravaju svake sekunde, već unutar 2 radna dana. Pa igrači neće biti kažnjeni odmah, već za neko vrijeme, koej može biti par min do maksimalno 4 dana(ako prijavite poruku u petak popodne, a provjera je u pon ili utorak, ovisno o drugim poslovima).
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!