Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:57:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS2  (Posjeta: 45781 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #240 na: Travanj 25, 2014, 11:21:48 »

Vrapche već 45 dana ne igra IO, a vi divljaci se samo palite   Grin Grin Grin

Koga zaboli Grin
Evidentirano
2K3iLl0eR1
Private
*

Karma: +7/-6
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #241 na: Travanj 25, 2014, 11:24:19 »

Moj kileru necu ni komentirat tvoj post.....jer ionako svi znaju kakav si igrac.....ja za razliku od tebe imam medalju na tebi a ti na meni nemas......i sve govori kakav si igrac cim si mi mikrofon stavio,toliko od mene.....sretno svima na imperiji.....vidimo se drugom prilikom  *heart*   Cool

by by... Grin  i tebi sretno.....imam bolju bitku na tebi nekoliko puta ali ne dijele 2 medalje u 1 danu za obranu...vrapchu je pripala čast..
Evidentirano
2K3iLl0eR1
Private
*

Karma: +7/-6
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #242 na: Travanj 25, 2014, 11:25:46 »

Koga zaboli Grin

 Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #243 na: Travanj 26, 2014, 06:44:18 »

vratija se šime di je bia  Grin nek je meni kiler,anubis,zabac ili kako vec se zove sritan.je svaka cast vidio sam odma bitke kako si docekao ekipu jer sam se dopisiva i ceka da te razvale steta pa nisu,al sta mozes takva je igra stalno se okrece a sta se tice kobilagija moram se samo nasmijat Grin:D srusili ste koloniju i opljackali sve prove i skupili MOŽDA 1m resa.cek kad ti alarm zasteka ko kileru pa ces vidit kako ja pljackam i robim Grin:D:D
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #244 na: Travanj 26, 2014, 06:47:48 »

e da,i to nebi opljackali da nije magije bilo a ne tebe kobilojagi  Grin Grin svaka casst magiji i kal-el njima treba priznat ljudi aktivni i nagrade se a ti mos samo gledat moju malu vojskicu trkeljalo  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
ličan
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #245 na: Travanj 26, 2014, 08:16:23 »

Grin Grin
Opet samo trzgeljas i lazes,cestitao sam ti i na imperiji na doceku  evo i ovdje cu.....al brate mili kako mos lagat....to ti je prva i zadnja bitka u kojoj si mi vojsku potukao u jednom sutu,da sam poslao sve kate sto sam imao onda bi mucao ko zaliven.....al nema veze moja greska i to svi znaju,cak i tvoji jer svi znaju koliko kata imam mogao sam te pojest za dorucak al sto cu kad sam nasjeo i za to ti svaka cast....s ovim zavrsavam i nastavi s rokanjem mozda pronades malo casti i postanes castan ratnik....pozdrav i nadam se da cemo se opet kojom prilikom gonit po imperiji  Grin  Kiss
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #246 na: Travanj 26, 2014, 08:20:08 »

Opet samo trzgeljas i lazes,cestitao sam ti i na imperiji na doceku  evo i ovdje cu.....al brate mili kako mos lagat....to ti je prva i zadnja bitka u kojoj si mi vojsku potukao u jednom sutu,da sam poslao sve kate sto sam imao onda bi mucao ko zaliven.....al nema veze moja greska i to svi znaju,cak i tvoji jer svi znaju koliko kata imam mogao sam te pojest za dorucak al sto cu kad sam nasjeo i za to ti svaka cast....s ovim zavrsavam i nastavi s rokanjem mozda pronades malo casti i postanes castan ratnik....pozdrav i nadam se da cemo se opet kojom prilikom gonit po imperiji  Grin  Kiss
znas ko odustaje,reka bi ti al nesmim ipak je ovo javni forum treba bit pristojan  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #247 na: Travanj 26, 2014, 08:27:17 »

znas ko odustaje,reka bi ti al nesmim ipak je ovo javni forum treba bit pristojan  Grin Grin Grin

Naravno da netribaš  Cheesy Grin Cheesy ja san uvik mislia da vamo vlada demokracija i da je sloboda govora zagarantirana Huh? Huh? Huh?
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #248 na: Travanj 26, 2014, 09:09:37 »

Naravno da netribaš  Cheesy Grin Cheesy ja san uvik mislia da vamo vlada demokracija i da je sloboda govora zagarantirana Huh? Huh? Huh?
i tebi bi nesto reka al nesmi se nema te tvoje demokracije  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
2K3iLl0eR1
Private
*

Karma: +7/-6
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #249 na: Travanj 26, 2014, 09:53:24 »

Opet samo trzgeljas i lazes,cestitao sam ti i na imperiji na doceku  evo i ovdje cu.....al brate mili kako mos lagat....to ti je prva i zadnja bitka u kojoj si mi vojsku potukao u jednom sutu,da sam poslao sve kate sto sam imao onda bi mucao ko zaliven.....al nema veze moja greska i to svi znaju,cak i tvoji jer svi znaju koliko kata imam mogao sam te pojest za dorucak al sto cu kad sam nasjeo i za to ti svaka cast....s ovim zavrsavam i nastavi s rokanjem mozda pronades malo casti i postanes castan ratnik....pozdrav i nadam se da cemo se opet kojom prilikom gonit po imperiji  Grin  Kiss

Imam koliko mi cata treba..10 dana nite znali za  ovih 110k  skrivenih,,vadim po potrebi..ti još 90k  ja još 50k staim i gubiš..  Grin   Kiss Kiss
Evidentirano
2K3iLl0eR1
Private
*

Karma: +7/-6
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #250 na: Travanj 26, 2014, 09:57:06 »

Svejedno  Kiss,,,mozda se i sretnemo,ljeto dolazi  pa sumnjam...na jesen..
Evidentirano
ličan
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #251 na: Travanj 26, 2014, 10:17:47 »

Svejedno  Kiss,,,mozda se i sretnemo,ljeto dolazi  pa sumnjam...na jesen..
da na jesen....al ovaj realm tesko,jedino blitz ili internacionalni pozdrav  Kiss
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #252 na: Travanj 26, 2014, 10:33:45 »

kakvi su to poljubci,niste na paradi  Grin Grin
Evidentirano

buuu
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #253 na: Travanj 26, 2014, 11:21:44 »

i tebi bi nesto reka al nesmi se nema te tvoje demokracije  Grin Grin Grin

Samo ti opleti ja te necu prijavit Grin
Evidentirano
zupanja
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #254 na: Travanj 26, 2014, 02:35:19 »

e da,i to nebi opljackali da nije magije bilo a ne tebe kobilojagi  Grin Grin svaka casst magiji i kal-el njima treba priznat ljudi aktivni i nagrade se a ti mos samo gledat moju malu vojskicu trkeljalo  Grin Grin Grin

tko to spominje moje ime uzalud  Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!