Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:51:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS2  (Posjeta: 45807 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #180 na: Travanj 15, 2014, 08:29:41 »

klauncino odgovara ti ime  ;D pa  Lips Sealed enti jesi vidovit Grin al da ti odam bare je koristia niije svet uza je dija Grin al smrade 50% saveza dija nije vidilo zatmo molin te na kraju ere ces dobit print riznice Grin ne volin se javljat na ovakve rasprave obicno popijem ban pa nemoj da opet moran
bas bi steta bila da ban popijes,i nisi za nista drugo
Evidentirano

buuu
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #181 na: Travanj 15, 2014, 08:32:28 »

e vidi ja njemu pohvalu kako je pogodia sebi ime a on meni tako  Huh? Huh?
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #182 na: Travanj 15, 2014, 08:35:57 »

e vidi ja njemu pohvalu kako je pogodia sebi ime a on meni tako  Huh? Huh?
Grin Grin nemoj da ti zivci popustaju,kad pocme neki novi svijet opet ce anubis i vas dva priljepka krenit jako i zestoko.al to je jedino sta vam idejni vođa zna,krene silovito a zavrsi silovan  Grin
Evidentirano

buuu
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #183 na: Travanj 15, 2014, 08:42:51 »

ako je iko krenia silovito to je vrabac a di je sad dije zakazale nema ga vise ............ za ostale necu govorit neke neznan neke znan al glatko me zaboli  cut cemo se na ovoj temi za 2 miseca  :Smiley
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #184 na: Travanj 15, 2014, 08:57:57 »

Grin Grin nemoj da ti zivci popustaju,kad pocme neki novi svijet opet ce anubis i vas dva priljepka krenit jako i zestoko.al to je jedino sta vam idejni vođa zna,krene silovito a zavrsi silovan  Grin
Grin Grin Grin bravo klaune...i to je istina i nas dvojica i još neki smo to imali prilike vidjet i doživjet više puta...od blitzeva pa do ostalih relamova....isto nas je u internacionalnom blitzu napado gdje nije bilo 10 igrača sa balkana,umjesto da smo se držali zajedno on je nas rokao,ali ispočetka,kasnije je poderan bio da mu ni gaće nisu ostale... naravno pobjegao na odmor i nikad se nije vratio...killerio sjeti se nazgula samo Grin Grin Grin
nadam se da i u ovom čobanskom cs 2 svijetu neće isto Grin Grin Grin
Evidentirano

igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #185 na: Travanj 15, 2014, 09:07:15 »

Grin Grin Grin bravo klaune...i to je istina i nas dvojica i još neki smo to imali prilike vidjet i doživjet više puta...od blitzeva pa do ostalih relamova....isto nas je u internacionalnom blitzu napado gdje nije bilo 10 igrača sa balkana,umjesto da smo se držali zajedno on je nas rokao,ali ispočetka,kasnije je poderan bio da mu ni gaće nisu ostale... naravno pobjegao na odmor i nikad se nije vratio...killerio sjeti se nazgula samo Grin Grin Grin
nadam se da i u ovom čobanskom cs 2 svijetu neće isto Grin Grin Grin


e  Lips Sealed ate saad sta ja znan kakve ste vi ljubavne odnose onda imali  *xxx* *xxx*
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #186 na: Travanj 15, 2014, 11:27:40 »


e  Lips Sealed ate saad sta ja znan kakve ste vi ljubavne odnose onda imali  *xxx* *xxx*
ma volimo mi njega vec duze,al steta uvik isto zavrsi  Grin Grin
Evidentirano

buuu
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #187 na: Travanj 16, 2014, 08:19:39 »

sta se tice dija imas ih ti u savezu kolko god oces a i ti ih koristis jer odgovaras na pitanja igraca tako da nepametuj vise o dijama placko,a sta se tice dramina poroba sa 500k vojske to je beba za tvoje suigrace koji salju 5milja vojske da ruse koloniju koja ima utvrdu 4  Grin Grin Grin i posto ti (tuđi) dijamanti tolko smetaju ostavi se ove igre,jer dije su sastavni dio igre  Grin Grin Grin
1.koristio jesam na pocetku prvih par tjedana kada sam ekonomiju trebao dignuti da nebi imao problema poslje
2.to sto odgovaram na pitanja znaci da ih koristim u ovom svijetu? nebrini ti za mene cuvam ja svoje pinove Wink
3.rusenje utvrde u koloniji nije isto kao i poslati porob valjda si to do sada mogao nauciti samo sto se nisu dogovorili i poslali u sec napade na koloniju vec su morali ovako ,a kad ti netko duplo jaci posalje porob i sa duplo vise kata mozes samo odbrojavati kada ces izgubiti seljake tako da si to morao nauciti kroz ovo vrijeme koje igras
4.nesmetaju mi ne brini ti za mene samo sam ti rekao da volim vise vidjeti da mi uniste vojsku oni koji ih koriste nego oni koji ih ne koriste
5.aj pozz  Cheesy
Evidentirano
Probisvit
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #188 na: Travanj 16, 2014, 12:47:37 »

lako za vaše dijamante, uvik pričate o istim  Lips Sealed rijama.
zašto nema poklona? zna li tko?
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #189 na: Travanj 16, 2014, 06:01:55 »

lako za vaše dijamante, uvik pričate o istim  Lips Sealed rijama.
zašto nema poklona? zna li tko?
odgovor kad sam pitao bi je........odluka iz ureda
Evidentirano
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #190 na: Travanj 18, 2014, 12:22:38 »

klauncicu preprodas mi milju drva fali mi  Tongue samo se opet nemoj pravit pametan
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #191 na: Travanj 18, 2014, 07:28:41 »

klauncicu preprodas mi milju drva fali mi  Tongue samo se opet nemoj pravit pametan
to ja neces li upit nesto moje pameti,al vidim da ti nema spasa.znas kako kazu tebi prije metar u guzicu nego cenat u glavu  Grin Grin a kad zavrsi zastita dodi po drvo rado cemo ti ja i moja mala vojskica napravit docek dobrodoslice  Cheesy
Evidentirano

buuu
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #192 na: Travanj 18, 2014, 01:56:32 »

Moze skoknem do tebe da se tuckamo jajima sad za par dana  *freak* *freak* *freak* *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #193 na: Travanj 18, 2014, 07:52:25 »

Moze skoknem do tebe da se tuckamo jajima sad za par dana  *freak* *freak* *freak* *black_eye* *black_eye*
ma moze,ako te tucnem jajem u oko nemoj plakat ko bare i anubis  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igor254
Sergeant
**

Karma: +5/-15
Offline Offline

Postova: 66


Profil Email
« Odgovor #194 na: Travanj 18, 2014, 08:32:26 »

ma moze,ako te tucnem jajem u oko nemoj plakat ko bare i anubis  Grin Grin Grin


Zar sumljas u mene Grin mi iz juznih djelova ne kukamo Grin ako je iko i kuka to je pitanje  Huh?
Evidentirano
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!