Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:05:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS2  (Posjeta: 45830 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
2K3iLl0eR1
Private
*

Karma: +7/-6
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #135 na: Travanj 09, 2014, 10:01:13 »

Koja nemoć,,samo tu mozete lajat..u igri  nista..kisobrani,sunobrani,strample  bijele...sad  odoh,,, Grin...

https://www.youtube.com/watch?v=KO0lY1jOqRw
« Zadnja izmjena: Travanj 09, 2014, 10:08:29 od 2K3iLl0eR1 » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #136 na: Travanj 09, 2014, 10:31:00 »

ja ne znam tko tu laje...raskokodao si se kao kokoš kad snese jaje a nitko te nije ništa pitao Grin
Evidentirano

ličan
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #137 na: Travanj 09, 2014, 10:41:02 »

Opet kažem samo dodi sinko da te zeko pregleda  Kiss
Evidentirano
-izidor-
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #138 na: Travanj 10, 2014, 12:28:19 »

 Cool a sta rec ...klasicna prica ...skupila se sva moguca gamad u jedan savez. svaka cast izuzetcima koje neznam ..ima svega, od ekipe koja preuzima celnu poziciju u savezu na nacin (zavadi pa vladaj),od onih sto upadaju na tuđe racune i dizu kredite,raspustaju vojske sto savezne ,sto privatne ( postenjacine ) dizu kredite pa farmaju te iste profile....ima i onih koliko vidim sto se prave (ne prave se vec ocito jesu) glupi...  *crazy* ali ga nemozes sterat u p.m jer je lik ( moderator)... toliko od mene....a sad gospon moderator mozes se potrudit oko toga da vise niti jednu rijec ne napisem ovdje  Tongue ...
Evidentirano
-izidor-
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #139 na: Travanj 10, 2014, 12:34:47 »

 Cool  svaka slicnost sa stvarnim osobama je namjerna Tongue a oni ce se prepoznat u ovome gore navedenom tekstu Cheesy
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #140 na: Travanj 10, 2014, 01:59:11 »

Cool a sta rec ...klasicna prica ...skupila se sva moguca gamad u jedan savez. svaka cast izuzetcima koje neznam ..ima svega, od ekipe koja preuzima celnu poziciju u savezu na nacin (zavadi pa vladaj),od onih sto upadaju na tuđe racune i dizu kredite,raspustaju vojske sto savezne ,sto privatne ( postenjacine ) dizu kredite pa farmaju te iste profile....ima i onih koliko vidim sto se prave (ne prave se vec ocito jesu) glupi...  *crazy* ali ga nemozes sterat u p.m jer je lik ( moderator)... toliko od mene....a sad gospon moderator mozes se potrudit oko toga da vise niti jednu rijec ne napisem ovdje  Tongue ...
*stop* *stop* *stop*  ne pokusavati ovo kod kuce   *stop* *stop* *stop*
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #141 na: Travanj 10, 2014, 08:46:16 »

ja ne znam tko tu laje...raskokodao si se kao kokoš kad snese jaje a nitko te nije ništa pitao Grin
dac jel ne igras tenkice? Grin
Evidentirano
ličan
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #142 na: Travanj 10, 2014, 10:19:39 »

Ha haaa,ličan=dramavica,,hvalite usta sama sebe  u 3  licu,,,, Grin  daj miki  zavrsi  koji napad do kraja i nucite ti i vrabac kartu skidat... *freak*

Aj kilercicu muci molim te,lajes okolo ka kakav pesek a napada se bojis uputit  Cool
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #143 na: Travanj 10, 2014, 12:14:40 »

Cool a sta rec ...klasicna prica ...skupila se sva moguca gamad u jedan savez. svaka cast izuzetcima koje neznam ..ima svega, od ekipe koja preuzima celnu poziciju u savezu na nacin (zavadi pa vladaj),od onih sto upadaju na tuđe racune i dizu kredite,raspustaju vojske sto savezne ,sto privatne ( postenjacine ) dizu kredite pa farmaju te iste profile....ima i onih koliko vidim sto se prave (ne prave se vec ocito jesu) glupi...  *crazy* ali ga nemozes sterat u p.m jer je lik ( moderator)... toliko od mene....a sad gospon moderator mozes se potrudit oko toga da vise niti jednu rijec ne napisem ovdje  Tongue ...

 Grin Grin Cheesy Cheesy ma jel ti to misliš ozbiljno  Grin Grin Cheesy Cheesy ....imena kolega, imena...ovako je sve to nagađanje
Evidentirano
mrelac
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #144 na: Travanj 10, 2014, 12:22:43 »

Cool  svaka slicnost sa stvarnim osobama je namjerna Tongue a oni ce se prepoznat u ovome gore navedenom tekstu Cheesy

...mijenjaj broj moba, moglo bi bit poziva s juga lijepe naše, pa ti objasni poštenjačini kako i zašto  Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #145 na: Travanj 10, 2014, 02:19:19 »

Koja nemoć,,samo tu mozete lajat..u igri  nista..kisobrani,sunobrani,strample  bijele...sad  odoh,,, Grin...

https://www.youtube.com/watch?v=KO0lY1jOqRw
samo za prijatelja kilera http://www.youtube.com/watch?v=T3udboDBmXo    Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #146 na: Travanj 10, 2014, 07:20:18 »

samo za prijatelja kilera http://www.youtube.com/watch?v=T3udboDBmXo    Grin Grin Grin
a tiii? otkud tebe u ovoj temi a ne igras?
 Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #147 na: Travanj 10, 2014, 10:09:12 »

a tiii? otkud tebe u ovoj temi a ne igras?
 Grin Grin Grin
ko kaze da neigram,ja sam onaj sta me kaznili admini BEZVEZE,onda su se lipo ispricali i vratili me u igru.iako sam bio 2 tjedna pod kuglom(da napomenem nepravedno) opet cu te klepat uskoro  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
2K3iLl0eR1
Private
*

Karma: +7/-6
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #148 na: Travanj 10, 2014, 10:13:01 »

Aj kilercicu muci molim te,lajes okolo ka kakav pesek a napada se bojis uputit  Cool

http://prntscr.com/38sw15
daj me 1  porobite,,svaki dan  ih 4 ispucam na vama ili satelitima....UKRATKO  ZADNJI POROB  BIO  vrapca prije  2 tjedna ......1 tj  2..  sad ni  on  nesmi....koja nemoć..zato  laj i dalje tu,a u igri  miš...Sad nastavi tu  Piskarat  Grin.....kojaaaaa NEMOĆ   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2014, 10:18:44 od 2K3iLl0eR1 » Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #149 na: Travanj 10, 2014, 10:22:54 »

http://prntscr.com/38sw15
daj me 1  porobite,,svaki dan  ih 4 ispucam na vama ili satelitima....UKRATKO  ZADNJI POROB  BIO  vrapca prije  2 tjedna ......1 tj  2..  sad ni  on  nesmi....koja nemoć..zato  laj i dalje tu,a u igri  miš...Sad nastavi tu  Piskarat  Grin.....kojaaaaa NEMOĆ   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ti si faca neka,niko ti nista nesmi  Grin Grin Grin a reci mi sta ce ti 700k koplja,mora da gledas igre prijestolja  Grin Grin
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!