Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:21:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS2  (Posjeta: 46083 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #105 na: Ožujak 23, 2014, 11:10:38 »

posaljite i vi za prijatelja skripte alarma jer on ne moze jer je baman za nista pa cete ga i vi dobiti a to je kolumbiac uradio jer ne zeli da igra ovu igru gdje je puno prevaranata i muljatora sa marketa koji imaju 4-5 multi acc
kako mrki kaze tenkici su zakon tamo jos moze da se igra koliko toliko normalno a ovo ovdje je udila pohlepa
ajde posaljite meni te skripte, pa da vidim tko ce imat muda da mi stisne ban   Cool
Evidentirano

adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #106 na: Ožujak 24, 2014, 07:56:47 »

http://prntscr.com/33ql1x   [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #107 na: Ožujak 24, 2014, 09:00:56 »

i ti bolesniče jedan još visiš na tome?Huh?
pa ubij se...  *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #108 na: Ožujak 24, 2014, 09:09:32 »


To ide tebi na sramotu.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #109 na: Ožujak 24, 2014, 09:49:38 »

zašto bi mu išlo na sramotu? posebno nakon što je autor ove teme pokrenuo to sve,dok u istu ruku autorovi to u savezu koriste naveliko i odavno... a krivo im je što to i drugi imaju...stvarno smiješno....a i tvoji proxy,ne znam jel se praviš blesav ili stvarno jesi,,,čudiš se tome dok u isto vrijeme podržavaš ili držiš lojtre ili ti ljestve...
OMFG
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #110 na: Ožujak 24, 2014, 09:57:40 »

zašto bi mu išlo na sramotu? posebno nakon što je autor ove teme pokrenuo to sve,dok u istu ruku autorovi to u savezu koriste naveliko i odavno... a krivo im je što to i drugi imaju...stvarno smiješno....a i tvoji proxy,ne znam jel se praviš blesav ili stvarno jesi,,,čudiš se tome dok u isto vrijeme podržavaš ili držiš lojtre ili ti ljestve...
OMFG

a šta ti radiš tu, a nisi na tenkovima?? sunce ti imperijansko... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #111 na: Ožujak 24, 2014, 10:11:19 »

zašto bi mu išlo na sramotu? posebno nakon što je autor ove teme pokrenuo to sve,dok u istu ruku autorovi to u savezu koriste naveliko i odavno... a krivo im je što to i drugi imaju...stvarno smiješno....a i tvoji proxy,ne znam jel se praviš blesav ili stvarno jesi,,,čudiš se tome dok u isto vrijeme podržavaš ili držiš lojtre ili ti ljestve...
OMFG


Zato kaj očito nemogu na pošteni način sačuvati vojsku pa koriste te skripte, povrh svega još se i hvali s tom skriptom ko da je od zlata napravljena. Da ide njemu na sramotu.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #112 na: Ožujak 24, 2014, 10:14:28 »

a šta ti radiš tu, a nisi na tenkovima?? sunce ti imperijansko... Grin
sad sam kući došao i ne igram imperiju nego samo vjesim na forumu i čudim se čudom...čudu Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #113 na: Ožujak 24, 2014, 10:19:17 »

sad sam kući došao i ne igram imperiju nego samo vjesim na forumu i čudim se čudom...čudu Grin
dođeš kući i upališ imperiju prije wot-a?
ma da, prva ljubav zaborava nema.. Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
adi85
Sergeant
**

Karma: +22/-3
Offline Offline

Postova: 62



Profil
« Odgovor #114 na: Ožujak 24, 2014, 10:41:53 »

To ide tebi na sramotu.
meni ide na sramotu Huh?' ja kako znam to IO prodaje po 25 eura....i imaju to svi!! sta bi ja trebo bit budala i visit po cijele dane a ne koristit Smiley Smiley
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #115 na: Ožujak 24, 2014, 10:46:02 »

meni ide na sramotu Huh?' ja kako znam to IO prodaje po 25 eura....i imaju to svi!! sta bi ja trebo bit budala i visit po cijele dane a ne koristit Smiley Smiley

IO to sigurno NE prodaje jer bi im pala prodaja dijamanta.
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #116 na: Ožujak 25, 2014, 10:21:42 »

IO to sigurno NE prodaje jer bi im pala prodaja dijamanta.
uuu radi onaj alarm xD hahah
Evidentirano
Kobajagi
Private
*

Karma: +6/-20
Offline Offline

Postova: 20



Profil
« Odgovor #117 na: Ožujak 28, 2014, 08:01:19 »

još malo pa če biti i bot ko i na travianu , stavis mu sve sto treba radit u narednih 24h , mice vojsku di zelis i kad zelis , mice ispred napada ... pa onda svi pokupovat botove poukljucivat ih i doci nakon tjedan dana vidjet ciji je pobjedio bot  Grin  Grin  Grin *WALL*
Evidentirano

alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #118 na: Ožujak 29, 2014, 03:09:15 »

još malo pa če biti i bot ko i na travianu , stavis mu sve sto treba radit u narednih 24h , mice vojsku di zelis i kad zelis , mice ispred napada ... pa onda svi pokupovat botove poukljucivat ih i doci nakon tjedan dana vidjet ciji je pobjedio bot  Grin  Grin  Grin *WALL*

ko god je na imperiji jos uvijek bot je.. nit koga mozes posteno napadat.. nit ti imas ikakvu igru bez dija ovdje.. i sta god prijavis boli ih k za tome..  prijavis multi on je cist jer ga je napravio bot koji jede dije kao pahuljice.. od mocne igrice su napravili takvu sramotu da ne mogu da vjerujem da to mogu reci za onu igricu koju sam zavolio, ali jedva cekam vidjeti njihovu propast radi tog  Lips Sealed koje podrzaju dok prodaja tece..
Evidentirano

junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #119 na: Ožujak 29, 2014, 03:34:58 »

još malo pa če biti i bot ko i na travianu , stavis mu sve sto treba radit u narednih 24h , mice vojsku di zelis i kad zelis , mice ispred napada ... pa onda svi pokupovat botove poukljucivat ih i doci nakon tjedan dana vidjet ciji je pobjedio bot  Grin  Grin  Grin *WALL*
treba tebi PANJ jedan Grin Grin  Kiss Kiss
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!