Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:16:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CS2  (Posjeta: 45776 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #285 na: Lipanj 05, 2014, 01:58:36 »

jedini sa plitkom pameti su u maximusima vrabac koji sa pun  Lips Sealed dija nije uspio 3m bodova preci,uspio 2 saveza unistiti cujem da vise ne igra on na tom accu sva sreca za maximuse

Vrabac vise nije vrabac koji je nekad bia, sad mi vise lici na rodu koja se seli na juznije realme  *hmm*
Evidentirano
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #286 na: Lipanj 07, 2014, 09:27:51 »

pozzz Smiley moj acc u cs2 je Z.E.U.S Smiley vođa sam prvog saveza tamo po vojnim bodovima HeadsHunters Smiley potrošio sam sve prihode i upalio odmor tako da sad imam brdo vojske ali je nemam kome donirati...nisam ničija špija niti išta slično...tako da ako nekom treba balista javite mi se tamo Smiley zzzz
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #287 na: Lipanj 07, 2014, 02:45:48 »

pozzz Smiley moj acc u cs2 je Z.E.U.S Smiley vođa sam prvog saveza tamo po vojnim bodovima HeadsHunters Smiley potrošio sam sve prihode i upalio odmor tako da sad imam brdo vojske ali je nemam kome donirati...nisam ničija špija niti išta slično...tako da ako nekom treba balista javite mi se tamo Smiley zzzz
oguli ti jabuku jednu za raju sa balkana Grin Grin  Tongue Tongue
Evidentirano
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #288 na: Lipanj 07, 2014, 10:11:40 »

oguli ti jabuku jednu za raju sa balkana Grin Grin  Tongue Tongue


 Shocked
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #289 na: Lipanj 11, 2014, 08:23:45 »

jedini sa plitkom pameti su u maximusima vrabac koji sa pun  Lips Sealed dija nije uspio 3m bodova preci,uspio 2 saveza unistiti cujem da vise ne igra on na tom accu sva sreca za maximuse

napravio te netko plitke pameti..  Smiley što se tiče mene, nisam već dugo u igri, a gdje igram sam najbolji i točka  Grin Grin Grin

bare s tobom sam imao par sukoba u kojima si popusio cirka milion-dva eko bodova... zamjerio si mi se davnih dana kad si za 20k drva 3 dana ere moj i majorcekov off prodao istri.. sad igras s njima, a sta si sve sra* po njima... 350k vojnih nije puno, ja sam imao eru 1 na cs3 1.1 mil... ajde isprintaj tu sliku pa pokaži svojima doma da vide da si uspio bar nešto napravit u životu  Wink

Evidentirano

Vrapche
ademkramp
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 35



Profil WWW Email
« Odgovor #290 na: Lipanj 12, 2014, 09:54:50 »



malo vojnih?
da sam od pocetka krenio ratno igrat bilo bi 350k sigurno a koliko ih spassvaju alarmi presao bi 450k ...a admini jos nista po pitanju alarma nisu napravili
Bare dje si ovdje bio ba Grin Grin Grin
Evidentirano
ademkramp
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 35



Profil WWW Email
« Odgovor #291 na: Lipanj 12, 2014, 09:57:46 »

napravio te netko plitke pameti..  Smiley što se tiče mene, nisam već dugo u igri, a gdje igram sam najbolji i točka  Grin Grin Grin

bare s tobom sam imao par sukoba u kojima si popusio cirka milion-dva eko bodova... zamjerio si mi se davnih dana kad si za 20k drva 3 dana ere moj i majorcekov off prodao istri.. sad igras s njima, a sta si sve sra* po njima... 350k vojnih nije puno, ja sam imao eru 1 na cs3 1.1 mil... ajde isprintaj tu sliku pa pokaži svojima doma da vide da si uspio bar nešto napravit u životu  Wink


Zar nisi mogao Bare izvuci vise od 20k drva haha kakav si ti igrac  *suicide*
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #292 na: Lipanj 15, 2014, 07:05:02 »

najbolje je da se svi smandrljamo u jedan svjet Grin Grin
Evidentirano
pijanac
Gost
« Odgovor #293 na: Lipanj 15, 2014, 08:09:34 »

najbolje je da se svi smandrljamo u jedan svjet Grin Grin
Vi ste  Lips Sealed  hajde dođite jednom Huh? bez storma nek vas 2 idete sami di bi onda bili
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #294 na: Lipanj 15, 2014, 12:54:11 »

napravio te netko plitke pameti..  Smiley što se tiče mene, nisam već dugo u igri, a gdje igram sam najbolji i točka  Grin Grin Grin

bare s tobom sam imao par sukoba u kojima si popusio cirka milion-dva eko bodova... zamjerio si mi se davnih dana kad si za 20k drva 3 dana ere moj i majorcekov off prodao istri.. sad igras s njima, a sta si sve sra* po njima... 350k vojnih nije puno, ja sam imao eru 1 na cs3 1.1 mil... ajde isprintaj tu sliku pa pokaži svojima doma da vide da si uspio bar nešto napravit u životu  Wink


mil-dva eko bodova?  Grin Grin Grin Grin Grin dobar si  jos uvijek me mozes nasmijat  Grin Grin Grin Grin
ako i jesi a nevjerujem mora da si 3x vise bodova imao Grin
ta stvar je rijesena to sto ti sad od muhe pravis slona pravi i dalje jer ja najbolje znam sta se desilo a ti i dalje po forumu istu pricu prodavaj Smiley
1.1m s tim da je era zasigurno bila 3x jaca od ove i gdje pola svijeta nije bilo na odmorima kao vi sada pa vise nemozes nigdje vojne pokupit i zasigurno nije bilo ALARMA sad cim krenes na nekog jaceg nakon minute salje poruku tu sam a admini po tom pitanju jos nista nisu napravili
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #295 na: Lipanj 15, 2014, 12:56:35 »

Zar nisi mogao Bare izvuci vise od 20k drva haha kakav si ti igrac  *suicide*
ma nisam nisu dali vise Wink al svoje saveznike nisam napadao iako su mi nudili 10k zeljeza Grin
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #296 na: Lipanj 15, 2014, 03:02:04 »

Kada počinje nova era na croser2 molim najmoćniji odg
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #297 na: Lipanj 15, 2014, 06:43:08 »

najbolje je da se svi smandrljamo u jedan svjet Grin Grin
... svi su znali kada počinje cs2 (ovaj koji sada završava...uskoro) ... svi jaki savezi iz svih cs realmova i njihove vođe su pozvani javno i preko pp (Aga je odradio jako dobar posao) ... ko je došao došao je ko nije došao nije ni bitan za cs realm-ove ... a najdraži su mi : "kasno sam krenuo igrat" ... "vidjet ćete vi slijedeće ere" ... "e kad dođe (neki veeeeliki znalac kojeg se svi bojimo) ... onda će bit frke" itd ...  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #298 na: Lipanj 15, 2014, 09:18:01 »

... svi su znali kada počinje cs2 (ovaj koji sada završava...uskoro) ... svi jaki savezi iz svih cs realmova i njihove vođe su pozvani javno i preko pp (Aga je odradio jako dobar posao) ... ko je došao došao je ko nije došao nije ni bitan za cs realm-ove ... a najdraži su mi : "kasno sam krenuo igrat" ... "vidjet ćete vi slijedeće ere" ... "e kad dođe (neki veeeeliki znalac kojeg se svi bojimo) ... onda će bit frke" itd ...  Cheesy  Cheesy  Cheesy
sefe sto se ova omladina danas voli smandrljati dobro hahaha Stormi ovo Stormi ono napravite jednom ekipu i dodji te cika dee Grin:D
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #299 na: Lipanj 22, 2014, 12:07:49 »

sta ima novo na cs2 Huh? Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!