Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:10:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: za fridu!!!!  (Posjeta: 4199 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #30 na: Studeni 08, 2009, 08:07:17 »

..auuuuuuuu karuu...hhmmm..kak sad doc do adrese..dam je znat.. Grin Grin Grin Grin..aloo ljudovii..znal iko adresu od fride....pa nemoj da moram na koljenima te molit.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #31 na: Studeni 08, 2009, 08:08:17 »

..auuuuuuuu karuu...hhmmm..kak sad doc do adrese..dam je znat.. Grin Grin Grin Grin..aloo ljudovii..znal iko adresu od fride....pa nemoj da moram na koljenima te molit.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

to bi bilo interesantno za vidjeti  *hahaha*
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #32 na: Studeni 08, 2009, 08:11:37 »

..eeeeeee nemoj mi to radit.. Grin Grin Grin..sad cu se morat snimit..kak te molim....ajesam pametan nemres belivet.. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin...pa to cu i uradit..i posaljem ode na forum..i 100000000%..onda ostat... *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #33 na: Studeni 08, 2009, 08:12:29 »

..eeeeeee nemoj mi to radit.. Grin Grin Grin..sad cu se morat snimit..kak te molim....ajesam pametan nemres belivet.. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin...pa to cu i uradit..i posaljem ode na forum..i 100000000%..onda ostat... *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Grin, važi, držim te za riječ....ili bar na mail Grin
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #34 na: Studeni 09, 2009, 03:10:28 »

..tetaa...akk mee drziss..superrrrrrrrrrrrrr...mislim za rijecc.. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin....all nebrin se tii niiss...zjutyy ispunjava svoje obvezzee....redovitoo.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*..eeeeeeeeeeeeeeeee evooo pisma...,..http://www.youtube.com/watch?v=StBk1j8GUGg... Wink Wink Wink Wink
Evidentirano
logan42
Private
*

Karma: +2/-10
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 07, 2010, 07:47:56 »

stay forever young
Evidentirano
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 07, 2010, 01:12:53 »

borili smo se protiv bugara kao po običaju i bugarska moderatorica nas je prijavila...

drugi dio mi nije važan..nego sada da ja pitam...mi mislimo napasti bugare u R5 i sada me stra da se ne desi s nama što i sa fridom...pa nije valjda moguće da ako ih napadnemo i s Lips Sealed  jednog igrača da će nam dati ban???
Evidentirano
Marsy888
Sergeant
**

Karma: +5/-25
Offline Offline

Postova: 67


http://www.youtube.com/watch?v=TzILfR3P-Lk


Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 07, 2010, 01:39:01 »

moguce je da ce  te dobit ban tako je i nama u r8  Wink
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 07, 2010, 02:08:55 »

, ako se niste porobljavali (friendly) , ako niste prodavali rese na nisku cjenu, ako niste varali, , nista dogovorene bitke, nista od nista, sve ravno, 99% da vas nece...  Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #39 na: Siječanj 07, 2010, 02:24:29 »

, ako se niste porobljavali (friendly) , ako niste prodavali rese na nisku cjenu, ako niste varali, , nista dogovorene bitke, nista od nista, sve ravno, 99% da vas nece...  Grin

nema toga sve je pošteno a i porobljavanje friendly oni nemogu dokazat tako da to nije ni važno...nego jednostavno napali smo "bogove" i moramo snosit posljedice...ša nas boli k**** što su oni napravili igru to neznači da ja nemogu napasti nekoga bugara i polomit ga...malo jadno
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #40 na: Siječanj 08, 2010, 02:07:32 »

nema toga sve je pošteno a i porobljavanje friendly oni nemogu dokazat tako da to nije ni važno...nego jednostavno napali smo "bogove" i moramo snosit posljedice...ša nas boli k**** što su oni napravili igru to neznači da ja nemogu napasti nekoga bugara i polomit ga...malo jadno
frida je dobila ban zbog "friendly pillage" dok u manualu pise kako to nije kaznjivo  Grin ja sam lomio bugare u r10 toliko smo ih naljutili da su se ujedinili i 3 najjaca bugarska saveza objavila nam rat  Grin ali to je bilo davno Wink samo igrajte fer i nemojte radit nista sumnjivo sta bi moglo bit kaznjivo
Evidentirano
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #41 na: Siječanj 08, 2010, 03:34:23 »

frida je dobila ban zbog "friendly pillage" dok u manualu pise kako to nije kaznjivo  Grin ja sam lomio bugare u r10 toliko smo ih naljutili da su se ujedinili i 3 najjaca bugarska saveza objavila nam rat  Grin ali to je bilo davno Wink samo igrajte fer i nemojte radit nista sumnjivo sta bi moglo bit kaznjivo

pa toga me je i stra da ako dogovorim "friendly pillage" da me na kazne kao fridu..to je malo kretenski...a ostalo je sve fer i nema ništa nelegalno  Cool
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!