Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:31:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zaimjivo  (Posjeta: 9977 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #75 na: Veljača 02, 2014, 09:51:59 »

Hahahaha kako sve dobro zna gospodin tajson kako se sve dogadjalo mora da ste dobro upuceni
neka neka tko se zadnji smije a samir da zna sta je jazavac ili hinja pogledao bi u ogledalo i sam sebi rekao bas sam jazavac hinjavi sva sreca da idem za bosnu pa naljeto mozda dodjem u neki dio bosne da upoznam jazavca i hinju u jednome

Alex, nemoj se spustati na samirovu razinu, ti ipak imas malo veci rijecnik i malo si pristojniji covjek od njega, isao si u skolu pa ti se vokabular sastoji sigurno od vise rijeci nego njegovih 5 (ja, ja, samir, jazavac, hinjavac!) Grin

A vidis da se svi prave nevini i plahi, ko tatine kcerke a kad treba biti podmukao i zadavati udarce ispod pasa, kajlat e u tome su majstori. Osobno sam za mladena mislio da je normalan covjek a njegovi komentari na mlohavacuna profilu su dokazali suprotno. Z4ggy je bio templar i preso u istru (tada ljutih neprijatelja), 5926c igrac koji se probio uz 2 igraca uvijek vjernih a tamo je bio potpuno nebitan. Krvavi i njegov drugi racun bosnianarmy (ovaj potonji prosle ere koristen za spijunaze po savezima), astor i milan za koje sam cuo da uopce neigraju tu nego da ih vode ko mateaaa tobejarabi, amfetamin isto tako, stype igrac koji se boji svega i igra za istru a kontra prica, pattil koji se zakuca minimalno jednom dnevno ( Grin ) i samir koji prema njegovim navodima igra svaki drugi dan i neigra sa diljama (a dize se 30k bodova dnevno bez da napada) knez borna koji se prijetio donatelu da izbaci blodydolor iz saveza (sto je donatelo odbio) i prijetio mu se da puste no name na miru (donatelo opet odbio - naglasak na to da je no name prvi poceo templare napadati) itd...

Alex jel imas sto za dodati?
Evidentirano
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #76 na: Veljača 02, 2014, 01:29:45 »

HOP nemoj ih prozivat jos ce nas tuziti adminima za dusevnu bol i traziti ostetu u dijamantima  heheheh
sto se mene tice mogu im dati i ja acc mlohavacuna- nek ga admini odblokiraju ni to im nece pomoci!!!!!!
A s postovanjem prema ostalim igracima druge nacionalnosti ali mnogima ce biti jedino savez Istra nesto Hrvatsko sta su imali i gdje su bili
Inace sam Hrvat rodjen u Bosni i morao sam otici radi takvih ljudi kao sto su neki (hinje , jazavci ).
I iskreno  Lips Sealed e mi se sto je neko srbin,musliman,hrvat,crnogorac ma da je najveci lopov na svijetu meni je bitno da je covjek dobar i da ima ponos i cast
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #77 na: Veljača 02, 2014, 07:05:35 »

Alex i Hop mozete iznapricati svasta i spominjati ljude koliko zelite i blatiti ih. Ali kad iznapricate svasta malo proverite te price i usoglasite ih. Ja sam se Donatelu javio jedino da popicam ako moze da smire strasti i nenapadaju se sa no_name odbio me covjek i neljutim se time a javio sam se njime jer sam prvo pisao starom vodji (koji je upravo opet vodja templara) on me je uputio Donatelu, kao drugo nikad nisam trazio da izbace igraca BloodyDolor jer me on kao igrac uopste ne interesuje to vam moze i Donatelo i BlackGold potvrditi(tko je to trazio njega prozivajte, ne mene!).
Meni najvise smeta sto se desila ovakva glupost pa nismo doziveli da na polju vidimo tko ima jacu vojsku i cija ce se strategija bolje pokazati, glupo je misliti da je neko od nas usao i raspustio vojsku acc mateaaa da bi vama podmetnuo i to jos napravi preko racun tipicnomuski pa i da to poveze sa istom IP adresom na kojom igra ili igrao racun mlohavacuna. znaci da su iz istog solitera pa koriste isti net n ebi se poklopile adrese a ne jedan je iz Crne Gore drugi iz Srbije a treci iz Bosne ili Hrvatske (neznam tacno), bar meni nije logicno to.
Javno pozivam da nek se javi bilo koji racun iz Kraljevine koji je upravljao sa njihovom saveznom vojskom da meni licno kaze da mu je neko micao vojsku i mjestio na nase napade (non sense price) jer ja sam vodio i mateaaa napade nase kako je neko mogao da pokrece njihovu saveznu kad posle naopada smo jednim drugim cestitali preko pp odnosno ja sam cestitao DEJANCOM-u za uspesno preuzimanje dvorca od nas i obecao da cu ga opet vratiti jer smo im na pocetku ere obecali da nece dobiti medalju posle hladjenja dvora na istek od 12 sati (mada je dogovor bio da ga zajedno sa saveznom od the_returnrsa spucamo) nismo mogli cekati i zauzeli smo dvorac i njima unistili dobar dio vojske. A price da Istra prosle ere nije imala vojsku su banalne i smjesne i ako vas toliko interesuje mozete traziti podatke u uredu da vam daju a ja cu vam reci samo da smo imali vise vojske no sto je moglo stati u 10 OK i 5 dvorca pa vi racunajte koliko je to savezne vojske.

I posljednu stvar to sto potencirate da ce mo se zaliti na dusevni bol je dovoljan dokaz da ste nase tribune citali jer sam samo tamo postao moje poruke koje su isle uredu ili je vama neki administrator prijatelj pa vam je dao te moje poruke koje sam slao gde trazim nadoknadu za dusevni bol jer kako bi inace to saznali. I kao info nismo dobili dije mada ISKRENO mislim da smo trebali dobiti bar jedno 200 dija bi bila dovoljna da pokriju stetu koju su naneli na nalog samir_29 i jos toliko za acc mateaaa(ako ne i vise ) jer osobno racunam da su to nepotrebni stresovi koje dozivis u ovoj igrici koja treba da bude zabava a ne mesto gde se dopunski frustiras(zbog kojekakvih budala koji upadaju u tudje acc).
Pozdravljam vas i ako zelite da jos nesto rascistimo sto mislite da nije tako mozete i na privat mi pisati jer ovako smo samo smejurija za ostale ucesnike foruma koje nas citaju kao zuta stampa IO 
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #78 na: Veljača 02, 2014, 09:55:43 »

Alex i Hop mozete iznapricati svasta i spominjati ljude koliko zelite i blatiti ih. Ali kad iznapricate svasta malo proverite te price i usoglasite ih. Ja sam se Donatelu javio jedino da popicam ako moze da smire strasti i nenapadaju se sa no_name odbio me covjek i neljutim se time a javio sam se njime jer sam prvo pisao starom vodji (koji je upravo opet vodja templara) on me je uputio Donatelu, kao drugo nikad nisam trazio da izbace igraca BloodyDolor jer me on kao igrac uopste ne interesuje to vam moze i Donatelo i BlackGold potvrditi(tko je to trazio njega prozivajte, ne mene!).
Meni najvise smeta sto se desila ovakva glupost pa nismo doziveli da na polju vidimo tko ima jacu vojsku i cija ce se strategija bolje pokazati, glupo je misliti da je neko od nas usao i raspustio vojsku acc mateaaa da bi vama podmetnuo i to jos napravi preko racun tipicnomuski pa i da to poveze sa istom IP adresom na kojom igra ili igrao racun mlohavacuna. znaci da su iz istog solitera pa koriste isti net n ebi se poklopile adrese a ne jedan je iz Crne Gore drugi iz Srbije a treci iz Bosne ili Hrvatske (neznam tacno), bar meni nije logicno to.
Javno pozivam da nek se javi bilo koji racun iz Kraljevine koji je upravljao sa njihovom saveznom vojskom da meni licno kaze da mu je neko micao vojsku i mjestio na nase napade (non sense price) jer ja sam vodio i mateaaa napade nase kako je neko mogao da pokrece njihovu saveznu kad posle naopada smo jednim drugim cestitali preko pp odnosno ja sam cestitao DEJANCOM-u za uspesno preuzimanje dvorca od nas i obecao da cu ga opet vratiti jer smo im na pocetku ere obecali da nece dobiti medalju posle hladjenja dvora na istek od 12 sati (mada je dogovor bio da ga zajedno sa saveznom od the_returnrsa spucamo) nismo mogli cekati i zauzeli smo dvorac i njima unistili dobar dio vojske. A price da Istra prosle ere nije imala vojsku su banalne i smjesne i ako vas toliko interesuje mozete traziti podatke u uredu da vam daju a ja cu vam reci samo da smo imali vise vojske no sto je moglo stati u 10 OK i 5 dvorca pa vi racunajte koliko je to savezne vojske.

I posljednu stvar to sto potencirate da ce mo se zaliti na dusevni bol je dovoljan dokaz da ste nase tribune citali jer sam samo tamo postao moje poruke koje su isle uredu ili je vama neki administrator prijatelj pa vam je dao te moje poruke koje sam slao gde trazim nadoknadu za dusevni bol jer kako bi inace to saznali. I kao info nismo dobili dije mada ISKRENO mislim da smo trebali dobiti bar jedno 200 dija bi bila dovoljna da pokriju stetu koju su naneli na nalog samir_29 i jos toliko za acc mateaaa(ako ne i vise ) jer osobno racunam da su to nepotrebni stresovi koje dozivis u ovoj igrici koja treba da bude zabava a ne mesto gde se dopunski frustiras(zbog kojekakvih budala koji upadaju u tudje acc).
Pozdravljam vas i ako zelite da jos nesto rascistimo sto mislite da nije tako mozete i na privat mi pisati jer ovako smo samo smejurija za ostale ucesnike foruma koje nas citaju kao zuta stampa IO 
trebali ste vi svi dobiti ban jos drugu eru zbog multiaccountinga, odnosno igranje na drugim racunima sto si i sam potvrdio u nekom prijasnjem postu. a kako je tiger napisao da nije bilo hakiranja , tj. nasilnog ulaska na tudji racun, ne vidim cemu su i banali samo neke igrace kad su trebali sve.jos manje mi je jasno sto je netko dobio ikakvu naknadu, jer jedino sto su trebali dobiti je ban zbog djeljenja sifri, a to sto je to netko zloupotri Lips Sealed io je cisto greska onog sto je dao   sifru. mislim da ste vi u istri do sami iscenirali da se povucete iz cs1 kako bi mogli zaigrati u cs2.  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #79 na: Veljača 03, 2014, 01:03:16 »

trebali ste vi svi dobiti ban jos drugu eru zbog multiaccountinga, odnosno igranje na drugim racunima sto si i sam potvrdio u nekom prijasnjem postu. a kako je tiger napisao da nije bilo hakiranja , tj. nasilnog ulaska na tudji racun, ne vidim cemu su i banali samo neke igrace kad su trebali sve.jos manje mi je jasno sto je netko dobio ikakvu naknadu, jer jedino sto su trebali dobiti je ban zbog djeljenja sifri, a to sto je to netko zloupotri Lips Sealed io je cisto greska onog sto je dao   sifru. mislim da ste vi u istri do sami iscenirali da se povucete iz cs1 kako bi mogli zaigrati u cs2.  Grin Grin Grin Grin

Ma nemas potrebe siriti temu i ti posjedujes i setas par profila sa sobom bar tako neko uvjek napomene da netrazim po spisama, i ponovo napominjem naknadu nisu nikakvu dali vec koliko je moglo vratili su stanje natrag za to sto nisu mogli izvinili se i rekli da nije moguce vratiti, kao trece mislim da Zdravko bese nismo mi maloumni da to sami sebi uradimo i kakve veze ima cs1 sa cs2 pa samo par igraca ide u cs2 ostali igraju i igrat ce u cs1. Zelim da se vise prestane aludirati na to da je ekipa is Istre kriva za sve i svasta, mi samo igramo igru i nista vise. Sto se tice djelenja adrese naravno da ce popustiti malo jer kako je igra postala zahtevnija tako su i oni valjda pomalo shvatili da je bolje da puste da svi pomalo grjese. 
Evidentirano
WhiteTiger2
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #80 na: Veljača 03, 2014, 05:37:24 »

ova cijela situacija je presmijesna ako je covijek hakiro neka nam svima pokazu da je to stvarno tako jer ovo nije samo slucaj u cs1 vec u svim svijetovima i stite se pojedini savezi i igraci a ostale tko  Lips Sealed ...e samo da mi je znat kad se vec stite pojedinci dali ce ti isti igraci kupovat dijamante kad ostali odustanu od igre barem u toj mjeri ovako ostat ce jedan svijet sa jednim ozbiljnijim savezom ostalo pocetnici  *crazy*
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #81 na: Veljača 03, 2014, 06:25:06 »

Zašto mislite da je došlo do hakiranja a ne do nasumičnog pogađanja šifre i puke sreče?
Evidentirano

amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #82 na: Veljača 04, 2014, 01:39:21 »

nemoras mjenjati kartice samo sa googla predjes na fox operu explorer ili neku drugu mrezu i radi sta hoces mozes provjeriti stavi jedan acc na google drugi na explorer treci na operu itd i deri po acc indijanac ili kako god da ga nazovemo sa sva 3 -4-5-6 acc u isto vrijeme i niko ti nista ne moze pogotovo ako kupujes i dije admini nista nece vidjeti nikakvu nepravilnost to je surova istina nazalost a sve to radis sa istog racunala u isto vrijeme kao da jecjeli savez online a ne ti sam  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #83 na: Veljača 04, 2014, 06:26:46 »

Alex i Hop mozete iznapricati svasta i spominjati ljude koliko zelite i blatiti ih. Ali kad iznapricate svasta malo proverite te price i usoglasite ih. Ja sam se Donatelu javio jedino da popicam ako moze da smire strasti i nenapadaju se sa no_name odbio me covjek i neljutim se time a javio sam se njime jer sam prvo pisao starom vodji (koji je upravo opet vodja templara) on me je uputio Donatelu, kao drugo nikad nisam trazio da izbace igraca BloodyDolor jer me on kao igrac uopste ne interesuje to vam moze i Donatelo i BlackGold potvrditi(tko je to trazio njega prozivajte, ne mene!).
Meni najvise smeta sto se desila ovakva glupost pa nismo doziveli da na polju vidimo tko ima jacu vojsku i cija ce se strategija bolje pokazati, glupo je misliti da je neko od nas usao i raspustio vojsku acc mateaaa da bi vama podmetnuo i to jos napravi preko racun tipicnomuski pa i da to poveze sa istom IP adresom na kojom igra ili igrao racun mlohavacuna. znaci da su iz istog solitera pa koriste isti net n ebi se poklopile adrese a ne jedan je iz Crne Gore drugi iz Srbije a treci iz Bosne ili Hrvatske (neznam tacno), bar meni nije logicno to.
Javno pozivam da nek se javi bilo koji racun iz Kraljevine koji je upravljao sa njihovom saveznom vojskom da meni licno kaze da mu je neko micao vojsku i mjestio na nase napade (non sense price) jer ja sam vodio i mateaaa napade nase kako je neko mogao da pokrece njihovu saveznu kad posle naopada smo jednim drugim cestitali preko pp odnosno ja sam cestitao DEJANCOM-u za uspesno preuzimanje dvorca od nas i obecao da cu ga opet vratiti jer smo im na pocetku ere obecali da nece dobiti medalju posle hladjenja dvora na istek od 12 sati (mada je dogovor bio da ga zajedno sa saveznom od the_returnrsa spucamo) nismo mogli cekati i zauzeli smo dvorac i njima unistili dobar dio vojske. A price da Istra prosle ere nije imala vojsku su banalne i smjesne i ako vas toliko interesuje mozete traziti podatke u uredu da vam daju a ja cu vam reci samo da smo imali vise vojske no sto je moglo stati u 10 OK i 5 dvorca pa vi racunajte koliko je to savezne vojske.

I posljednu stvar to sto potencirate da ce mo se zaliti na dusevni bol je dovoljan dokaz da ste nase tribune citali jer sam samo tamo postao moje poruke koje su isle uredu ili je vama neki administrator prijatelj pa vam je dao te moje poruke koje sam slao gde trazim nadoknadu za dusevni bol jer kako bi inace to saznali. I kao info nismo dobili dije mada ISKRENO mislim da smo trebali dobiti bar jedno 200 dija bi bila dovoljna da pokriju stetu koju su naneli na nalog samir_29 i jos toliko za acc mateaaa(ako ne i vise ) jer osobno racunam da su to nepotrebni stresovi koje dozivis u ovoj igrici koja treba da bude zabava a ne mesto gde se dopunski frustiras(zbog kojekakvih budala koji upadaju u tudje acc).
Pozdravljam vas i ako zelite da jos nesto rascistimo sto mislite da nije tako mozete i na privat mi pisati jer ovako smo samo smejurija za ostale ucesnike foruma koje nas citaju kao zuta stampa IO 


Nije ovo zuta stampa brate ovo je crna kronika io gdje je upravo ubijen cs1....zbog takvih ljudi kao sto je nekolicina vas koja podmece cs1 je od dobrog realma odkad sam ja poceo igrat zavrsio smece od 200 polja sa 3 istrina saveza i ostatak istrinih duplih naloga....evo za primjer adminu nebitno kojem je sve napisano (provjereno znam i 100% je tocno) a ispadne igraci su cisti....kraj price....ili oni neznaju sta rade ili stite na zalost moju i svakog igraca trece nema...nitko ti nije citao tribun nego su tvoji igraci sami to slali Grin toliko o vasem zajednistvu :DDDD

Ali nema veze, mozete glumiti baje koliko god hocete jer je surova realnost takva da niste namjestili cuni nikad nebi napali cojonese jer bi znali konsekvence Grin
Ali opet nebitno samo nemoj pricati da ti je zao sto nema bojnog polja jer to zvuci jadno skroz, niste likovali i pravili se vazni dok je cuna bio tu i pljujete sami na sebe kada sad likujete
Ok je ako dopuste da se malo grijesi dok su god pravila jednaka za sve...a ne dok se nateze za istru....

@ white tiger - oni nemogu to dokazati nikako, samo aludiraju....ja prijavim igraca koji si prebacuje resurse sa racuna na racun i kazu mi igrac je cist a 100% je provjereno i sam je igrac to rekao Grin
Nemogu ni razlicite browsere dokazati a kamoli hakiranja

@ proxy - pogadanje sifre u 2 minute kad navodno nitko nije bio online su manje nego 3 puta dobit na lotu jedino da je neki vrač pa da mu je mjesec rekao :DDD

@ amater - ako nisi skuzio istri ti to netreba, oni legalno varaju Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #84 na: Veljača 04, 2014, 06:06:15 »


Znači da ima više mogučnosti da je došlo do hakiranja nego do nasumičnog pogotka lozinke? Osim kaj za takvo nešto moraš biti zaista lumeni, moraš imati neke podatke kao što su ip, host, port, znati sa kojim programom ući i imat 2 grama pameti više da zaobiđe vatrozid odnosno internet zaštita antivirusong programa. Najlakši način je napraviti keyloggera ubacit npr. u sliku i poslati nekome preko skypea da je skine. Ali opet treba ip, host i port a te podatke jedino vidi osoba koja ima pristup alatima u igri. Ja da idem nekome podmetati keyloggera ili preko angrya upadat u računalo onda bih ja pikirao na broj kreditne kartice da stvarno imam koristi od svega toga. Tako da to sa hakiranjem ne drži vodu nimalo. Veoma velike šanse su da se nekome pogodi lozinka, takve stvari su se događale prije i događat će se dok prestanete imati lozinku vlastitog rođendana, svoje prezime, qwertzu, 1234567, 0000000 i sl. Neka uključe maštu i naprave lozinku od 10 znamenki, svaka druga znamenka neka bude broj, veliko i malo slovo, ma neka izmisle novu riječ ako treba.
 Nemojte niti u e-mail adresi imati jednostavnu lozinku, popunite sigurnosno pitanje i ostale detalje koje od vas traže. Sve to zapišite si na papirič i zalijepite za monitor i nebude bilo nikakvog 'hakiranja' tako da niti preko opcije zaboravljena lozinka neče uspjeti.
I ako vam netko da nekakvu internet adresu gdije je moraš ulogirati sa korisničkim računom imperije da dobiješ 1000 dijamanta ( već je bila takva shema ) nit u ludilu takvo nešto otvarat i ako su vam adrese sumnjive to odma javiti na support mail ili Tigru privatnom porukom da se sankcionira problem.
Evidentirano

tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #85 na: Veljača 04, 2014, 07:06:39 »


Nije ovo zuta stampa brate ovo je crna kronika io gdje je upravo ubijen cs1....zbog takvih ljudi kao sto je nekolicina vas koja podmece cs1 je od dobrog realma odkad sam ja poceo igrat zavrsio smece od 200 polja sa 3 istrina saveza i ostatak istrinih duplih naloga....evo za primjer adminu nebitno kojem je sve napisano (provjereno znam i 100% je tocno) a ispadne igraci su cisti....kraj price....ili oni neznaju sta rade ili stite na zalost moju i svakog igraca trece nema...nitko ti nije citao tribun nego su tvoji igraci sami to slali Grin toliko o vasem zajednistvu :DDDD

Ali nema veze, mozete glumiti baje koliko god hocete jer je surova realnost takva da niste namjestili cuni nikad nebi napali cojonese jer bi znali konsekvence Grin
Ali opet nebitno samo nemoj pricati da ti je zao sto nema bojnog polja jer to zvuci jadno skroz, niste likovali i pravili se vazni dok je cuna bio tu i pljujete sami na sebe kada sad likujete
Ok je ako dopuste da se malo grijesi dok su god pravila jednaka za sve...a ne dok se nateze za istru....

@ white tiger - oni nemogu to dokazati nikako, samo aludiraju....ja prijavim igraca koji si prebacuje resurse sa racuna na racun i kazu mi igrac je cist a 100% je provjereno i sam je igrac to rekao Grin
Nemogu ni razlicite browsere dokazati a kamoli hakiranja

@ proxy - pogadanje sifre u 2 minute kad navodno nitko nije bio online su manje nego 3 puta dobit na lotu jedino da je neki vrač pa da mu je mjesec rekao :DDD

@ amater - ako nisi skuzio istri ti to netreba, oni legalno varaju Grin

Posto znate da ste ulazili na acc tipicnog i preko cuvara i kod mateaaa pa se poklopila ip adresa jer to insinuirate da smo mi usli na nalog mlohavacuna pa napravili link da se poklopi adresa ....pa presmjesni ste ma koliko pricali da nas admini gotive a vas ne......mi smo njima dragi koliko i vi nama .....i nije mi jasno mi nekoliko clana istre (Makedonac Crnogorac Bosanac Srbin na koje cjelo vreme insuiniras uz duzno postovanje ostalih clanova Istre) smo adminima drazi recimo Tiger je iz Hrvatske a mlohavacuna je Hrvat, sa sta bre ih toliko zaduzismo da nas toliko vole.....a sa cime ih vi naljutiste da vas toliko nevole....mlohavi je kupovao dije a recimo ja ih licno kupujem za 20 eura godisnje ukupno 500 kom . za svaku godinu(razlog nemam opciju za kupiti dije preko moba, samo preko kreditne kartice) i sad mene admini vole a mlohavog nevole a on vise para daje od mene....gde je tu logika.....i koga sad hocete da zavarate. Molim vas vise nemojte me zamarati sa ovim jer ko je sta zasluzio dobio je.....ako neko misli da je ostecen nek se dokazuje sa njima ...i prestanite da nas blatite ovde na forumu sa nicim nismo to zasluzili.
p.s. mi nismo trazili da mlohavacuna bude kaznjen vec smo trazili da pocinioc bude kaznjen a to je velika razlika, a sto je nakraju ispalo da je mlohavacuna pocinioc mi smo najmanje krivi.  
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #86 na: Veljača 04, 2014, 07:22:08 »

Ma proxy djaba ti njima sve to objasnjavas njima je cilj ocrniti igrace saveza Istra jer nismo hteli da izbacimo igraca Samir_29 to njima bode u oci.....ma doticna gospoda su se predmene zakleli prije dvije ere da ce napraviti sve i raditi sve da uniste savez Istra, jer oni nemogu shvatiti savez nije ono sto je bilo vec ono sto je sad i cine ga igraci koji su u njemu ne oni koji su bili u njemu ( uz duzno postovanje svim igracima koji su bili u Istri i sad ne igraju vise ovu igricu).
Evidentirano
zekoII
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #87 na: Veljača 10, 2014, 06:11:47 »

jel se to samo meni ili još neko smatra da je funkcionalnost V6 jednaka invalidu od 90 god koji se jedva drži u stolici
stalno šteka, pun je bugova, a uspoređivanje pravog izvještaj bitke i simulatora je nemoguć

izgubio sam bitku i pokušao unijeti u simulator da provjerim kakva istraživanja ima protivnik
po logici simulatora imao je istraživanja = 0
protivnik ima 19000 bodova,   Lips Sealed logic
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #88 na: Veljača 10, 2014, 07:12:22 »

jel se to samo meni ili još neko smatra da je funkcionalnost V6 jednaka invalidu od 90 god koji se jedva drži u stolici
stalno šteka, pun je bugova, a uspoređivanje pravog izvještaj bitke i simulatora je nemoguć

izgubio sam bitku i pokušao unijeti u simulator da provjerim kakva istraživanja ima protivnik
po logici simulatora imao je istraživanja = 0
protivnik ima 19000 bodova,   Lips Sealed logic
to je zato sto ste svi navalili igrati v6 i nedate bugarima da rade. lijepo prestanite igrati v6 i igrajte clasic , imate besplatne dije i sve funkcionira. a kad bugari naprave novu igru i kazu da su spremni onda zaigrajte v6
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #89 na: Veljača 11, 2014, 01:00:39 »

to je zato sto ste svi navalili igrati v6 i nedate bugarima da rade. lijepo prestanite igrati v6 i igrajte clasic , imate besplatne dije i sve funkcionira. a kad bugari naprave novu igru i kazu da su spremni onda zaigrajte v6
a cuj farmera pa naravno da si ti za to jer te tu nema ko rokat ubilo se za farmanja farmeru i jos imas sve besllatno farmeru
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!