Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 10:36:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zaimjivo  (Posjeta: 10038 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 31, 2014, 05:10:06 »

Ma sta ne, pa nece radit budale od nas, tim potezom su prakticki prodali eru istri, a tebi po zakonu RH trebaju vratiti sve dijamante koje si kupio u ovoj eri, i to ne dilje nego pare...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #31 na: Siječanj 31, 2014, 06:24:48 »

Meni ej fora kako se čim netko dobije kaznu uključe drugi koji nemaju pojma o slučaju, nemaju veze sa njim uključe u raspravu sa svojim teorijama što se može vidjeti i ne može vidjeti, dokazati....
Pošto je dio mog pojašnjenja objavio vlasnik računa, ond mogu i ja pisati.  Iz kojeg razloga bi trebali zablokirati račun alexthebig koji nema veze sa kaznom? Na kojega se je prijavljeno nakon što ej račun kažnjen- Igrač mlohavacuna- nije kažnjen zbog igranja alexthebig, već zato jer je ušao na tuđi račun, izbacio 2 igrača iz saveza, ušao sa tog računa kao čuvar na drugi račun, raspustio vojsku, poslao napade na nju sa istog kompa, mobitela ili čega već i tako dalje. ok, napadi su opozvani, ali to nema veze.  I u trenutku kad je tražio razlog kazne se račun mlohavacuna- igra sa istog tog kompa. Iz kojeg razloga sad mi ne bi mogli znati sa kojeg kompa se igrač prijavljuje? Kako se šteta napravi sa istog računala, sa istog računala tražite razlog kazne računa? I na kraju mi to kao ne možemo dokazati. Da nismo sigurno, igrač ne bi bio kažnjen.
Da napomenem, da ovo nije usmjereno protiv vlasnika računa mlohavacuna- jer je korektno tražio razloge, dobio ih, niti protiv nikoga tko je ovdje pisao,  već općeniti odgovor za sve poruke, teorije zavjere i ostale stvari koje sam dobio u zadnjih 24 h, pa i dugo prije.
U slučaju igranja više računa, manji račun dobiva kaznu, a ovisno koje je koristi imao veći račun i on dobiva kaznu, ovisno o mnogo faktora.
evo ja imam pojma pa da obralozim .znaci mlohavacuna tj alex po gore napisanom,  je teski haker i kriminalac koji ima znanja i mogucnosti provaljivati u tudje racune. to ste sigurno prijavili i policiji, jer to je ipak teski kriminal  *hahaha* *hahaha* nazalost istina je malo drugacija. istina je da ste za ovo iskljucivi krivci ili ti ili admin koji provjerava takove igrace. tako je to kad nesto gurnes pod tepih pamislis da je nestalo, a ono bubri pa zagadi cijelu sobu. no da se vratimo na pocetak. pocetak je na pocetku druge ere kad istru preuzima nova ekipa i kad tadasnji vodja trazi sifre od svih igraca , da moze paziti na njih i bolje kontrolirati savez. kao clan istre bio sam svjedok tome i posto nisam dao svoju sifru, bio sam izbacen te sam osobno  prijavio tigeru te dogadjaje. tada sam dobio odgovor da je admin rekao da nece dirati istru.sad se pitam dali je tiger uopce poslao kome to na provjeru. uglavnom. umjesto da pogasi skoro sve racune u istri jer su imali dijeljeni IP preko vodje i time bili u prekrsaju odgovorni to nisu napravili zasljepljeni dobivenim novcem od istih ili zataskani od naseg CMa. gdje je tu "hacker" alex? mlohavi alex je bio tada jedan od vodecih ljudi u istri i bili su mu dostupne sifre svih tih racuna, i sigurno je ovih godina bezbroj puta bio na njima i prijavljivali ih drugi , i alex je bio cist. i onda je pukla ljubav i alex je otisao iz istre. a tamo nitko nije promjenio sifre  Grin i alex je odigrao pokvareno, iskoristio znanje koje je imao. i sad je kaznjen i sad je haker Grin Grin (bez uvrede ali mislim da ni IP na ruteru ne znas drugacije promjeniti nego da ga resetiras).znaci alex nije "razbio" niciju sifru, nego ih je dobrovoljno dobio .eto , jadno. jadno od njega sto je to napravio, a jos jadnije od tebe tiger sto to dozvoljavas godinama umjesto da striktno primjenjujes pravila. jer da si ih primjenjivao do ovoga ne bi doslo.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 31, 2014, 06:37:02 »

Ajde mi reci kako je covjek to hakiro racun preko mobitela i to covjek koji nema pojma o tehnologiji? Sta je sifru pogado 5000 puta pa pogodio? Ili?
Druga stvar covjek je bio na otvorenoj mrezi u centru grada zagreba sa jos 500 ljudi, kako to da mlohavacuna nije bio kaznjen kad je navodno prvi put hakiran samirov racun?
Cetvrta stvar, stvari cesto nisu kako se vide, ja se sad mogu prikopcati u brazil na neki otvoreni ip pa to ne znaci da sam u brazilu jelda? Mogu ti poslati mail kao da si ga dobio 10 dana unazad i da si ga procitao....peta stvar svi sve znaju jer je prica otkrivena javno pred svima, i znalo se da se prijavila glupost jos prije tjedan dana, cuna ti je dao printeve...i znamo da se ciljalo na odredenog admina i da se slalo odredenim adminima sa razlogom duzeg poznanstva....i kako ga je martina zablokirala a nije mu dala razlog....a ja ovdje mogu rec da sam svemirac pa to neznaci nista bez dokaza
Gdje sam ja napisao da je on hakirao nečiji račun, ja sam samo napisao da je ušao na račun. Otkuda mu šifra, nije moj problem. I da je samo ušao, ne bi uopće bio kažnjen. Raspuštanje vojske, izbacivanje ljudi iz saveza - zbog toga je kažnjen. Sa uređaja sa kojeg je njegov račun igran cijelo vrijeme prije, tijekom događaja, sa kojeg su izvršeni događaji i sa kojeg je tražio razlog kazne... Vrlo naivno...da... Za prvo hakiranje(nije bilo nikakvog hakiranja, već dijeljenje šifre, jer iole normalniju šifru je gotovo nemoguće probiti) nismo našli krivca i nije nitko kažnjen.
Blokiran je od strane glavnog admina u uredu, ne od strane Martine niti Kike niti mene. Naš posao je prosljeđivanje i komunikacija sa uredom, tako da priče oko toga tko si je dobar sa kim, nažalost vam ne drže vodu.
Jer provjere većinom radi admin Krum
http://easycaptures.com/8035338641   -izrezani sudionici jer ne volim pastati tuđe razgovore.
Definitivno su dobri prijatelji sa Krumom koji radi u Londonu, samo što pravi Krum radi u Sofiji, Bugarska. a to što neki povjeruju svemu, nažalost tu vam podrška IO tima ne može pomoći.
Ako ćete trebati neki odgovor na nešto, molim vas pošaljite privatnu poruku. Ja sam ovom porukom rekao sve što sam imao.
Evidentirano

Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 31, 2014, 07:26:05 »

Gdje sam ja napisao da je on hakirao nečiji račun, ja sam samo napisao da je ušao na račun. Otkuda mu šifra, nije moj problem. I da je samo ušao, ne bi uopće bio kažnjen. Raspuštanje vojske, izbacivanje ljudi iz saveza - zbog toga je kažnjen. Sa uređaja sa kojeg je njegov račun igran cijelo vrijeme prije, tijekom događaja, sa kojeg su izvršeni događaji i sa kojeg je tražio razlog kazne... Vrlo naivno...da... Za prvo hakiranje(nije bilo nikakvog hakiranja, već dijeljenje šifre, jer iole normalniju šifru je gotovo nemoguće probiti) nismo našli krivca i nije nitko kažnjen.
Blokiran je od strane glavnog admina u uredu, ne od strane Martine niti Kike niti mene. Naš posao je prosljeđivanje i komunikacija sa uredom, tako da priče oko toga tko si je dobar sa kim, nažalost vam ne drže vodu.
Jer provjere većinom radi admin Krum
http://easycaptures.com/8035338641   -izrezani sudionici jer ne volim pastati tuđe razgovore.
Definitivno su dobri prijatelji sa Krumom koji radi u Londonu, samo što pravi Krum radi u Sofiji, Bugarska. a to što neki povjeruju svemu, nažalost tu vam podrška IO tima ne može pomoći.
Ako ćete trebati neki odgovor na nešto, molim vas pošaljite privatnu poruku. Ja sam ovom porukom rekao sve što sam imao.


Aha...znaci u biti vi ne radite apsolutno nista samo prosljedujete? Grin

Di bi ovaj bio da sve mora provjeravati, samo danas si dobio 15 ljudi na provjeru od nas, ko da direktor HNB-a radi na salteru....netrebas se hvatat za svaku napisanu rijec....stavio sam ti print razgovora sa samira sa drugog profila a to se ignorira?

Znas sto je cudno? Prvi put kad je samir izletio iz saveza poceli su okrivljavati cojones nakon 5 minuta, zasto tada nije utvrdeno nista a isto je bilo napravljeno? Valjda su se ovaj put malo vise potrudili namjestiti posto nisu uspjeli prvi puta, ili ste im vi rekli sta da naprave, nerazumijem gdje je logika stvari, ako je mlohavacuna bio jaci racun, ako je bacio 2000 kuna na dilje, i planirao uzet opet za 100e da covjek preko mobitela ide hakirat istru Grin

Napadanje drugog igraca sa tudeg profila je ista stvar kao raspustanje vojske, tako da samir matea i ekipa bi trebali dobiti kuglu a ne 400 dilja jer su vjerovatno sami sebi hakirali racune i podvalili
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #34 na: Siječanj 31, 2014, 07:26:47 »

Gdje sam ja napisao da je on hakirao nečiji račun, ja sam samo napisao da je ušao na račun. Otkuda mu šifra, nije moj problem. I da je samo ušao, ne bi uopće bio kažnjen. Raspuštanje vojske, izbacivanje ljudi iz saveza - zbog toga je kažnjen. Sa uređaja sa kojeg je njegov račun igran cijelo vrijeme prije, tijekom događaja, sa kojeg su izvršeni događaji i sa kojeg je tražio razlog kazne... Vrlo naivno...da... Za prvo hakiranje(nije bilo nikakvog hakiranja, već dijeljenje šifre, jer iole normalniju šifru je gotovo nemoguće probiti) nismo našli krivca i nije nitko kažnjen.
Blokiran je od strane glavnog admina u uredu, ne od strane Martine niti Kike niti mene. Naš posao je prosljeđivanje i komunikacija sa uredom, tako da priče oko toga tko si je dobar sa kim, nažalost vam ne drže vodu.
Jer provjere većinom radi admin Krum
http://easycaptures.com/8035338641   -izrezani sudionici jer ne volim pastati tuđe razgovore.
Definitivno su dobri prijatelji sa Krumom koji radi u Londonu, samo što pravi Krum radi u Sofiji, Bugarska. a to što neki povjeruju svemu, nažalost tu vam podrška IO tima ne može pomoći.
Ako ćete trebati neki odgovor na nešto, molim vas pošaljite privatnu poruku. Ja sam ovom porukom rekao sve što sam imao.
pa ja ne mogu vjerovati da ti ovo pises. kazes da ne bi bio kaznjen da je samo usao. pa zar to nije multiacc. znaci sve ove godine kad mu je ulazio na nalog i cuvao vojsku i prodavao rese, to je  bilo ok, ali kad mu je raspustio vojsku onda ga kaznjavate. pa boli vas cuna sto mu je radio s nalogom, sto mu je ovaj dao sifru?samo koristenje 2 racuna s istog IPa je kaznjivo i vi se toga ne pridrzavate. e sad dali je to naradba od CEO Doncev pa svi tako rade, ili ti zataskavas takve stvari i dopustas da jedan igrac igra 10 racuna, da se ne zna prava slika u hrvatskoj. jer hrvatska danas nema ni 200 aktivnih igraca a ima 2 CM dok BIH npr. nema ni jednog a ima 4x vise igraca. i tkz. crosrb svijetovi se uopce ne bi trebali tako zvati. jer udio hrvata u njima nije ni 20%. pogledaj nazive 20 vodecih saveza u cs7  i cs8 i svima ce biti jasno o cemu pisem
Evidentirano

alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #35 na: Siječanj 31, 2014, 07:30:42 »

Horus sve se zna i nas dragi keramicar Samir_21 je poceo zaradjivat dobro pa kupuje dije.
Evo vidite da se pravila primjenjuju trebalo je 6 era da pocnu ali ja se ne predajem i ne odustajem
Forum mogu brisati i banati ali ima razni foruma gdje se javljajuigraci io koji ce biti upoznati sa nacinom igre na serveru cs
Rekao sam da necu vie komentirat ali nemogu si pomoci
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Siječanj 31, 2014, 07:32:23 »


Di bi ovaj bio da sve mora provjeravati, samo danas si dobio 15 ljudi na provjeru od nas, ko da direktor HNB-a radi na salteru....netrebas se hvatat za svaku napisanu rijec....stavio sam ti print razgovora sa samira sa drugog profila a to se ignorira?

stvarno, jadni krum ako on jedini za cijeli svijet provjerava racune. covjek ne stigne ni pišat, a kamo li spavat............. ili provjeri svaki 10ti a za ostale kazu da su u redu *crazy* ;D *pardon*
Evidentirano

Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 31, 2014, 07:39:34 »

Nerazumijem zasto se forsiraju privatne poruke, nista nije tajno ja nemogu nista pogresno reci, jedino ako vi nesto tajite pa da necizlanete slucajno, kao npr da pravila nisu ista, razgovaramo normalno. Sto se tice tobejarabi, dzabe blokiran racun, bio je tamo i punio riznicu odakle su se dizala istrazivanja, a omjer resursa igraca od pocetka i sada nije isti tako da samim bananjem niste nista napravili, treba preracunati resurse koje su donirane od tamo i skinut istrazivanja ili blokirat glavni racun...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #38 na: Siječanj 31, 2014, 07:39:46 »

Horus sve se zna i nas dragi keramicar Samir_21 je poceo zaradjivat dobro pa kupuje dije.
Evo vidite da se pravila primjenjuju trebalo je 6 era da pocnu ali ja se ne predajem i ne odustajem
Forum mogu brisati i banati ali ima razni foruma gdje se javljajuigraci io koji ce biti upoznati sa nacinom igre na serveru cs
Rekao sam da necu vie komentirat ali nemogu si pomoci
nista se nije pocelo primjenjivati, dok si plesao s njima u kolu i ulazio im na racune sve je bilo ok i nitko te nije kaznjavao. kad si izasao , nahebao si. pa vidis sto tiger pise. sto njih briga sto netko radi s tudjim racunom dal mu cuvas ili raspustas vojsku,po pravilniku nisi se smo ni pojavit na njemu, i cim si se pojavio trebao si dobit ban, jos u drugoj eri, kao i svi ostali, a ne sad kas si izasao iz istre.  
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #39 na: Siječanj 31, 2014, 07:48:06 »

Nerazumijem zasto se forsiraju privatne poruke, nista nije tajno ja nemogu nista pogresno reci, jedino ako vi nesto tajite pa da necizlanete slucajno, kao npr da pravila nisu ista, razgovaramo normalno. Sto se tice tobejarabi, dzabe blokiran racun, bio je tamo i punio riznicu odakle su se dizala istrazivanja, a omjer resursa igraca od pocetka i sada nije isti tako da samim bananjem niste nista napravili, treba preracunati resurse koje su donirane od tamo i skinut istrazivanja ili blokirat glavni racun...
eto tu si dotaknuo jos jednu rak ranu ove igre. nazalost skoro svaki savez ima 2-3 fiktivna racuna, pa na jednom dize spijunazu, s drugog pun i riznicu itd. ja sam proslu cs3 eru u lavovima naisao na racun koji je s 400 000 bodova ima 36nivo spijunaze i 20 000 spijuna. lik, ne lik, nego racun mi poslao po spijuna u prov i ne mozes ih maknuti a kodnjega s 100  spijuna prodjem njegovih 20 000. objasnim sve tigeru , a on meni racun je ok. i sto napraviti: raspustio savez i uzeo odmor da se nikad ne vratim u cs3 svijet
Evidentirano

alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #40 na: Siječanj 31, 2014, 08:11:20 »

Ma jesi primijetio da nitko od njih nista nepise sad se nasladjuju
Mateaaa acc ti igra i acc tobejarabi koji njegov acc
i naravno tobejarabi je dns dobio kuglu i bas me zanima koji odg bi bio od admina da se pojavi pravi tobejarabi i hoce igrati
mozda bi dobio i koji dijamant za dusevnu bol
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #41 na: Siječanj 31, 2014, 08:16:32 »

Ma jesi primijetio da nitko od njih nista nepise sad se nasladjuju
Mateaaa acc ti igra i acc tobejarabi koji njegov acc
i naravno tobejarabi je dns dobio kuglu i bas me zanima koji odg bi bio od admina da se pojavi pravi tobejarabi i hoce igrati
mozda bi dobio i koji dijamant za dusevnu bol



A jesi ti primjetio kako blokiraju samo igrace van istre stalno, kada se nesto prijavi sa njihove strane automatski te bannaju a kada netko drugi prijavi njih sve cisto daj nemoj me....svi tamo imaju duple racune samo sto su svi cisti barem tako kazu....ili su svi racunalni genijalci a cuna glup jer je dao 2000kn i preko mobitela hakiro cijelu istru...
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 31, 2014, 08:18:57 »

nista se nije pocelo primjenjivati, dok si plesao s njima u kolu i ulazio im na racune sve je bilo ok i nitko te nije kaznjavao. kad si izasao , nahebao si. pa vidis sto tiger pise. sto njih briga sto netko radi s tudjim racunom dal mu cuvas ili raspustas vojsku,po pravilniku nisi se smo ni pojavit na njemu, i cim si se pojavio trebao si dobit ban, jos u drugoj eri, kao i svi ostali, a ne sad kas si izasao iz istre.  

Mene samo zanima hoce li samir dobit kuglu zbog onog printa, sto bi po svemu trebao, ako nedobi kuglu ovo nema smisla igrati...jel se slazes?
Evidentirano
lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #43 na: Siječanj 31, 2014, 08:45:55 »

zanimljivo je kako svi igraci istre su cisti,svi na realmu znaju da samir i matea skacu po svim profilima,idu na astora milana tipicnog,i sve ostalo,i jos neka,ne znam kako je to moguce
kad su samo dva cuvara dozvoljena,a to je tako vec erama i niko nista....
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #44 na: Siječanj 31, 2014, 09:55:37 »

zanimljivo je kako svi igraci istre su cisti,svi na realmu znaju da samir i matea skacu po svim profilima,idu na astora milana tipicnog,i sve ostalo,i jos neka,ne znam kako je to moguce
kad su samo dva cuvara dozvoljena,a to je tako vec erama i niko nista....


Ma ajmo mi svi u istru onda, da nas admini glade po glavi, mozes imat 5 racuna pa cemo se natjecat ko moze imati vise bodova Grin

Brisete post od alexa jer se bojite istine, nemate nikakav drugi moguci razlog da brisete jer covjek iznosi svoje misljenje i na nikog ne upire prst....a vama je krivo jer se tako dokazalo
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!