Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:58:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zaimjivo  (Posjeta: 9978 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 31, 2014, 01:15:33 »

Jedna lasta ne cini proljece mene su maknuli i za 5 dana ce se sve zaboraviti i igra ide dalje kao i svaki put mozda je bolje da su me s Lips Sealed ali sad nego poslije da sam jos love potrosio jer bi isao po Bosni i dalmaciji traziti neke ljude i obracunavati se a ovako mi je lakse puno.
Samo da rijesim pitanje dijamanata da mi se vrate da ih doniram i obrisem ovu igru i da uzivam malo sa svojom obitelji.
Drago mi je kroz ovih par godina sam upoznao puno ok i dobri ljudi s kojima sam u kontaktu i na tome cu nastaviti jer najbitnije je biti covjek u svemu ovome.
Ljudi nemojte mi sta zamjeriti neke sam napadao neke nisam ali uglavnom sve se svodilo na igru i uvijek ce se svoditi.
Neka vam Bog da srece,zdravlja,pameti i veselja a nekima treba malo dostojanstva i ljudskosti dati.
ja vjerojatno necu vise pisati po ovom forumu jer i ovdje se servira samo sta nekima odgovara pa nema smisla da sta pisem vise!!!
Lijep pozdrav Alexthebig i Mlohavacuna-
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 31, 2014, 01:17:06 »

Multihunteri na travianu su nešto drugo. Mi vidimu u alatu daleko više nego oni i definitivno možemo dokazati, jer ne bi bilo kazne da nije 100% sigurno. Ako te baš zanima odgovor, neka ti vlasnik računa pošalje moj odgovor.
Evidentirano

lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 31, 2014, 01:27:54 »

najzanimljivije i najzabavnije od svega je sljedeca stvar,oni sve vide u svojim "alatima" al uvijek na stetu nas igraca,rjetko kada se dogodi da se nekome igracu nes dobro dogodi na imperiji kad su u pitanju greske,svaki puta dobijemo po lampi,ali niko od njih se ne stavlja u nasu kozu,niti gleda kako da nam se pomogne,uvijek koriste iste fraze,zvuce kao odredjene sluzbe za korisnike,samo sluzbe kazu rjesit cemo u najkracem mogucem roku hahahahaha
a ekipa sa foruma nasi CMovi i ostali,kazu provjerit cemo u u redu u nasim alatima....
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #18 na: Siječanj 31, 2014, 01:43:46 »

Multihunteri na travianu su nešto drugo. Mi vidimu u alatu daleko više nego oni i definitivno možemo dokazati, jer ne bi bilo kazne da nije 100% sigurno. Ako te baš zanima odgovor, neka ti vlasnik računa pošalje moj odgovor.
Tiger ako vec toliko mozete viditi u alatima zasto nevidite kada neko namijesta sebi resurse??Zasto se pre nije trebalo ni prijavljivati da neko preprodaje resursde ili namijesta resurse i naravno namijesta bitke...Pre su admini odmah takve banovali bez ikakve prijave a sada i da prijavis i ako vara a kupuje dijamante nece dobiti kaznu
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 31, 2014, 01:58:33 »

Tiger, ja neznam o cem ti pricas, travian ima milijun puta vecu zaradu pa samim time i zastitu, ako oces iskreno ja mislim da vi neznate sto radite, evo naprimjer ti nemozes dokazati da je to bio aleks a ne netko drugi, mozda su i njemu hakirali racun? Mozete pricati price nekom drugom. Ja u svom uredu imam 4 kompjutera te duplo toliko ekrana, radim kao analiticar i iso sam certificiran, u sobi do mene je server koji zaradi 5m kuna mjesecno samo u zagrebu. Moje greske snose ljudi kojima dajem otkaz a ja iza svakog svog izvjesca stojim potpisom. Di je vas potpis? Di su dokazi?
Evidentirano
xman11
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 31, 2014, 02:06:50 »

Tiger kad si tako ažuran zašto ovi Istrani koji su jaki samo na jeziku nisu banani zbog psovki http://prntscr.com/2nx1st
Bitno da su oni obrisali svoje komentare al sam ih slikao na vrijeme da ti možeš odradit svoj dio posla  Grin Grin Grin

A posebno treba kaznit ove nacinaliste Trisavu i kompaniju što misle da su neki veliki četnici i to veličaju stalno na profilima, a vi ništa ne poduzimate http://prntscr.com/2o​6ymh

I na kraju nisam ništa ni trebao slikati kad vi imate takve alate s kojima možete sve provjerit  : Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #21 na: Siječanj 31, 2014, 02:10:37 »

Iskreno Tiger mi je poslao poruku u kojoj stoji da je u odredjenom trenutku s mog acc slani napadi na igrace istre i da se (navodim kako pise) moja nzovimo je pC1  ili ti kompjuter je ulogirao na igrace iz istre i napravilo to sto se napravilo tj navodno sam Mateiii raspustio vojsku i famuoznog Samira bez koeg nemoze ni jedno  Lips Sealed  ispasti izbacio iz saveza van.
Ok Tiger kaze da se ip adresa moze promijeniti ali mene zanima kako sam mogao sa istog racunala PC1 ustvari mog mobitela marke Iphone4 16G preko kojeg igram vec par mjeseci igru jer doma u Petrinji nemam net nazalost za to mi nisu dali objasnjenje kao sto se nije dalo objasnjenje zasto je igrac tobejarabi dobio ban a ne igrac Mateaaa jer
Mateaaa ima 300k eko bodova a tobejarabi ima 98k a igra ih isti igrac
Mlohavacuna- 300k eko bodova a alexthebig jedva 10k kojeg cak i neigram ja nego jedan decko bojan
kako zasto neznam ali uglavnom ja ni svoje dijamante nemogu dobiti u ovaj svijet nazalost jer nemogu mi ih dati.
Evidentirano
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #22 na: Siječanj 31, 2014, 02:13:30 »

Tiger kad si tako ažuran zašto ovi Istrani koji su jaki samo na jeziku nisu banani zbog psovki http://prntscr.com/2nx1st
Bitno da su oni obrisali svoje komentare al sam ih slikao na vrijeme da ti možeš odradit svoj dio posla  Grin Grin Grin

A posebno treba kaznit ove nacinaliste Trisavu i kompaniju što misle da su neki veliki četnici i to veličaju stalno na profilima, a vi ništa ne poduzimate http://prntscr.com/2o​6ymh

I na kraju nisam ništa ni trebao slikati kad vi imate takve alate s kojima možete sve provjerit  : Grin Grin Grin Grin
[/quoterijec hinja ili podmukao samo jedan koristi na ovom serveru
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 31, 2014, 02:19:11 »

Prijavi ih agenciji za zastitu potrosaca, pa ces vidit kako se isplacuju pare Grin

Pa naravno sad se maskira da se radi posao pa se banaju nebitni racuni, ko da smo djeca od 15 godina, ako su pravila jednaka po tom bi trebao biti zablokiran alexthebig racun a ne cuna, a po ovim prvilima bi kuglu trebao dobiti racun matea a ne tobejarabi.....i jos jedna stvar, ako znas sto radis netrebaju ti alati Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 31, 2014, 03:28:17 »

Meni ej fora kako se čim netko dobije kaznu uključe drugi koji nemaju pojma o slučaju, nemaju veze sa njim uključe u raspravu sa svojim teorijama što se može vidjeti i ne može vidjeti, dokazati....
Pošto je dio mog pojašnjenja objavio vlasnik računa, ond mogu i ja pisati.  Iz kojeg razloga bi trebali zablokirati račun alexthebig koji nema veze sa kaznom? Na kojega se je prijavljeno nakon što ej račun kažnjen- Igrač mlohavacuna- nije kažnjen zbog igranja alexthebig, već zato jer je ušao na tuđi račun, izbacio 2 igrača iz saveza, ušao sa tog računa kao čuvar na drugi račun, raspustio vojsku, poslao napade na nju sa istog kompa, mobitela ili čega već i tako dalje. ok, napadi su opozvani, ali to nema veze.  I u trenutku kad je tražio razlog kazne se račun mlohavacuna- igra sa istog tog kompa. Iz kojeg razloga sad mi ne bi mogli znati sa kojeg kompa se igrač prijavljuje? Kako se šteta napravi sa istog računala, sa istog računala tražite razlog kazne računa? I na kraju mi to kao ne možemo dokazati. Da nismo sigurno, igrač ne bi bio kažnjen.
Da napomenem, da ovo nije usmjereno protiv vlasnika računa mlohavacuna- jer je korektno tražio razloge, dobio ih, niti protiv nikoga tko je ovdje pisao,  već općeniti odgovor za sve poruke, teorije zavjere i ostale stvari koje sam dobio u zadnjih 24 h, pa i dugo prije.
U slučaju igranja više računa, manji račun dobiva kaznu, a ovisno koje je koristi imao veći račun i on dobiva kaznu, ovisno o mnogo faktora.
Evidentirano

dalmoš
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 31, 2014, 03:44:41 »

zašto nitko nije kažnjen prošlu eru kad vam je kraljevina srbi slala dokaze i sve da im se hakiralo i micala savezna vojska? zašto nismo svi jednaki? ili je zarada na prvom mjestu
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #26 na: Siječanj 31, 2014, 03:56:05 »

zašto nitko nije kažnjen prošlu eru kad vam je kraljevina srbi slala dokaze i sve da im se hakiralo i micala savezna vojska? zašto nismo svi jednaki? ili je zarada na prvom mjestu
Vjerovatno nije bilo poklapanja IP adresa. Znam već 3 slučaja kad je bilo u pitanju raspuštanje vojske ili savezne vojske pa je uvjek nadoknađena šteta i igrač koji je to napravio je dobio ban. Žalite se da ne rade svoj posao a kad neko dobije ban onda tu nastaju teorije zavjere kao  npr. imaju admina u savezu, admin mu je brat Grin i takve nebuloze. Treba igrat igru po mogućnosti pošteno a ne varat. U ovom slučaju je sve dokazano, čak i da nije raspustio vojsku poslo je napad na tog igrača a to je dogovoren napad...
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 31, 2014, 04:34:23 »

Ajde mi reci kako je covjek to hakiro racun preko mobitela i to covjek koji nema pojma o tehnologiji? Sta je sifru pogado 5000 puta pa pogodio? Ili?
Druga stvar covjek je bio na otvorenoj mrezi u centru grada zagreba sa jos 500 ljudi, kako to da mlohavacuna nije bio kaznjen kad je navodno prvi put hakiran samirov racun?
Cetvrta stvar, stvari cesto nisu kako se vide, ja se sad mogu prikopcati u brazil na neki otvoreni ip pa to ne znaci da sam u brazilu jelda? Mogu ti poslati mail kao da si ga dobio 10 dana unazad i da si ga procitao....peta stvar svi sve znaju jer je prica otkrivena javno pred svima, i znalo se da se prijavila glupost jos prije tjedan dana, cuna ti je dao printeve...i znamo da se ciljalo na odredenog admina i da se slalo odredenim adminima sa razlogom duzeg poznanstva....i kako ga je martina zablokirala a nije mu dala razlog....a ja ovdje mogu rec da sam svemirac pa to neznaci nista bez dokaza
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 31, 2014, 04:41:02 »

http://prntscr.com/2o7wi1

Ovo bi npr trebao bit dovoljno dobar dokaz da se kuglica stavi samiru....ulazi na sve racune u istri....i sam priznaje i pise sa drugog profila...


To je dokaz tiger a ne pretpostavka
Evidentirano
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #29 na: Siječanj 31, 2014, 05:03:40 »

Nemojte bezveze pisati jer nema smisla ovo natezanje neka mi samo vrate moje dijamante jer mi se neda vucarat po kakvim odvjetnickim uredima i sa tuzbama
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!