Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 01:09:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zaimjivo  (Posjeta: 9979 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« na: Siječanj 31, 2014, 12:38:02 »

Posto sam ja kako kazu hakirao acc od mateaa,tipicnimuski i velikog uvazenog gosp Samira kako je moguce onda ovo sa istog racunala da sam napravio http://prntscr.com/2o274o
Evidentirano
lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 31, 2014, 12:47:20 »

neka to objasne ako mogu,kako je moguce napast nekoga ako ima podudaranje ip adrese sa drugim igracem,a kamoli da se napad ne odradi do kraja....

ovo je presmijesno kako ovdje neke stvari funkcioniraju....

mlohavi ne daj se,,,,ako ima pravde vratit ce ti profil....
Evidentirano
dalmoš
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 31, 2014, 12:49:10 »

reći će da ne znaju odgovor .... žalosno je to da istra svakog ko je jači od njih, da kad ne može sama riješiti onda zatraži pomoć admina...pazi mlohavacuna- prošli put je to bio marlboro20
Evidentirano
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 31, 2014, 12:49:37 »

bojm se da nem pravde ali neka istjerat cemo dokraja
Evidentirano
lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 31, 2014, 12:53:01 »

ma ovo nema smisla nikakvog,samo nekao objasne razlog bana,jer ocito nije radi podudaranja ip adrese,jer je napad odradjen do kraja....
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #5 na: Siječanj 31, 2014, 01:00:09 »

Posto sam ja kako kazu hakirao acc od mateaa,tipicnimuski i velikog uvazenog gosp Samira kako je moguce onda ovo sa istog racunala da sam napravio http://prntscr.com/2o274o

mogao si,ne govorim da jesi nego da se može,imaš fiksni internet,internet preko kartice,internet preko mobitela,sve tri ip adrese su drugačije,još ako si baš toliko zagrijan za varanje a ima takvih pacijenata,sa istog računala možeš igrati, samo mijenjaš kartice
Evidentirano
edvin_
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 31, 2014, 01:02:46 »

ahahahhah pa ovo je smijesno postalo...ali odg kao i uvijek, sve je uredu, provjerili smo sve i niste upravu... nadam se da ce te vratiti nazad i jos poslati izvinjenje u vidu nekih dijamanata ili resursa Grin sretno
Evidentirano
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 31, 2014, 01:03:03 »

neka to objasne ako mogu,kako je moguce napast nekoga ako ima podudaranje ip adrese sa drugim igracem,a kamoli da se napad ne odradi do kraja....

ovo je presmijesno kako ovdje neke stvari funkcioniraju....

mlohavi ne daj se,,,,ako ima pravde vratit ce ti profil....

vrlo jednostavno.....za to nemoraš biti pametan
Evidentirano
dalmoš
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 31, 2014, 01:04:28 »

em kupuje dije... pa bi mora kupit u svaku sobu po jedan komp Tongue a ne kužim zašto bi netko tko je jači od igrača koji su povukli ''veze'' i koji igra s dijama se s time zafrkavao?
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 31, 2014, 09:12:48 »

dupli računi Shocked..nađeš frenda on napravi račun i tebe stavi za čuvara..igraš čisto legalno sa dva tri računa bez da te itko može kazniti ..tako i igraju i zato im nitko ne može ništa
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #10 na: Siječanj 31, 2014, 10:38:00 »

Kika nemoj misliti da te vrijedjam ali vi jedino mozete i kazniti nase igrace a pogotovo one od kojih IO nema zarade!!Zasto ne kaznite u internacionalnom svijetu brazilca ili bugara ili rumuna koji varaju??Ne vjerujem da ces dati odgovor na to pitanje ali i maloumna osoba ce shvatiti zato sto bez tih rumuna brazilaca i bugara nema ekonomske racunice Grin
Ja nedavno prijavim igraca koji igra sa najmanje 2 profila u blitzu 53 i to rumuna gdje je sa manjim profilom farmao i prebacivao resurse u koloniju a sa svojim kupio te resurse a tiger mi je javio da je taj igrac poslan na provjeru i onda mi javio da su tom igracu zabranjeni napadi a gdje je ban??Nigdje veze  *crazy* *crazy* *crazy* *freak* Shocked
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 31, 2014, 12:02:59 »

Vlasnik računa je dobio pojašnjenje, ako ga želi postati, to je njegova odluka.
IP adresu nije problem promijeniti i poslati napad.
Evidentirano

Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 31, 2014, 12:23:41 »

Zanimljivo je to da sto vi kazete nemozete apsolutno nikako dokazati, ali nikako ni u kojem svemiru, osobno radim u IT sektoru, na kontrolingu i monitoringu i to sto vi pricate su samo insinuacije pogotovo zato sto je covjek u to vrijeme bio na poslu i bio ulogiran preko mobitela! Recite mi jeste li culi da neko hakira racune preko mobitela? Haha smjesno aco ako si takav haker sam se odblokira Lips Sealed .

A te vase insinuacije i pretpostavke su covjeka kostale realnog novca, i posto je iznos dovoljan za tuzbu savjetujem ti da pismeni prigovor pred tuzbu saljes direktno u sjediste.
Evidentirano
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #13 na: Siječanj 31, 2014, 12:45:31 »

Nisam nista htjeo nikome pisati dalje jer sam htjeo prvo vidjeti sa Tigerom sta ce mi reci i on mi kaze da se sa pc1 ili mog racunala uslo na te acc (Samir_21,mateaaa itd) ali mu nisam rekao da ja vec zadnji par mjeseci igram preko aplikacije na iphonu a na poslu se spojim na komp jer oni bi to trebali znati!
Nema veze trazit cu svoje dijamante da mi prebace na neki acc ili direktno u savez Cojonesi pa cemo vidjeti sta ce biti dalje.
Ja cu ovu igru prestati igrati jer ovdje nema mjesta za igraca poput mene a vjerojatno cu si moci priustiti za koji mjesec ugodan odmor jer cu ustediti dosta.
Hvala svima na podrsci nisma mislio da mnogi ce me podrzati.
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 31, 2014, 12:53:35 »

Ma pusti price nemogu ti dokazati to, ja sam bio multihunter na travianu prije i znam da ti to nemogu dokazati nikako. Meni je smjesno da si 5 era u bio u Istri i nikoga nisi hakirao a onda vise nisi u Istri pa odjednom hakiras ljude preko mobitela!!!! Ma dajte ljudi ko je tu lud, jos su likovi sigurno trazili dilje zato sto su im racuni "hakirani".

Apeliram na donatela, dejancoma, dalmata da se svi stavimo na odmor jer ovo sto rade ovdje nije normalno i toliko je prozirno da bi dijete vidjelo.
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!