Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:13:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zaimjivo  (Posjeta: 9916 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lega-lega
Private
*

Karma: +14/-7
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #90 na: Siječanj 29, 2015, 03:54:59 »

Posto znate da ste ulazili na acc tipicnog i preko cuvara i kod mateaaa pa se poklopila ip adresa jer to insinuirate da smo mi usli na nalog mlohavacuna pa napravili link da se poklopi adresa ....pa presmjesni ste ma koliko pricali da nas admini gotive a vas ne......mi smo njima dragi koliko i vi nama .....i nije mi jasno mi nekoliko clana istre (Makedonac Crnogorac Bosanac Srbin na koje cjelo vreme insuiniras uz duzno postovanje ostalih clanova Istre) smo adminima drazi recimo Tiger je iz Hrvatske a mlohavacuna je Hrvat, sa sta bre ih toliko zaduzismo da nas toliko vole.....a sa cime ih vi naljutiste da vas toliko nevole....mlohavi je kupovao dije a recimo ja ih licno kupujem za 20 eura godisnje ukupno 500 kom . za svaku godinu(razlog nemam opciju za kupiti dije preko moba, samo preko kreditne kartice) i sad mene admini vole a mlohavog nevole a on vise para daje od mene....gde je tu logika.....i koga sad hocete da zavarate. Molim vas vise nemojte me zamarati sa ovim jer ko je sta zasluzio dobio je.....ako neko misli da je ostecen nek se dokazuje sa njima ...i prestanite da nas blatite ovde na forumu sa nicim nismo to zasluzili.
p.s. mi nismo trazili da mlohavacuna bude kaznjen vec smo trazili da pocinioc bude kaznjen a to je velika razlika, a sto je nakraju ispalo da je mlohavacuna pocinioc mi smo najmanje krivi.  


e moj tajsone ajde sada reci pred svima ovdje ti koji si najposteniji i koji zagovara postenje na realmu cs1
http://prntscr.com/5yihjk
jel i ovo posteno ili nije Huh???
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #91 na: Siječanj 30, 2015, 01:32:56 »

Pošteno pa koga za Lips Sealed ..zezne  Grin Grin Grin u ovoj igri jedino pravilo je to da pravila nema i što se prije prilagodiš tim "pravilima" to će ti igra biri lakša. Treba skupiti puno bitki i puno utakmica imati u nogama  da dođeš do elite, a kad dođeš onda će ti sve puno biti jasnije.
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!