Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:47:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zaimjivo  (Posjeta: 10002 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #45 na: Siječanj 31, 2014, 10:09:26 »

BOli njih briga jos se vjerojatno i smiju nama kretenima koji igramo i placamo
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #46 na: Veljača 01, 2014, 12:02:27 »

Tko je pet era u istri alexthebig i kompanjoni necu da im spominjem nikove su se zakleli na tribunu b.s. i rekli doslovno da ce dok god budu igrali na cs1 da ce biti najveci krvni neprijatelji saveza istre.
a posto igram ovo malo duze i sam 5era u savezu Istra mogu reci samo da je morao naciniti ozbiljnu stvar cim su administratori odredili ban jer doticni acc ima premium i u zadnjih dana je gutao dosta dija jer je dnevno rastao i po 30%od svojih ekonomskih bodova. a te urote i zavjere ostavite krimi autorima koji pisu romane.
nismo bili ugrozeni od acc koji je igrao alex jer na nalogu mateaaa sm imali vise vojske i cekali da napadne i lovimo ga u kontru ili docekati ga u odbrani.
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #47 na: Veljača 01, 2014, 12:05:53 »

mohovaca nebi bezveze dobio kuglicu  Huh? Huh? ali dobro makar sad ima desert kornet i dvije kuglice Grin Grin
Evidentirano
Tipicnimuski
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #48 na: Veljača 01, 2014, 12:17:08 »

Posto sam ja kako kazu hakirao acc od mateaa,tipicnimuski i velikog uvazenog gosp Samira kako je moguce onda ovo sa istog racunala da sam napravio http://prntscr.com/2o274o

ajde ovako objasnicu vam ja posto ocigledno ste glupi kolektivno za Io da se nisam vec susreo sa ovom vrstom upada na acc ne bi znao ali evo : prvo da li se neko od vas seca blokiranja smrtonosni1 dobio je ban jer je napao igraca furner kome je pre toga vratio vojsku sa offa kako je on mogao da napadne tako moze i mlohavucina a objasnicu vam i kako udjes lepo kod mene na profil s Lips Sealed es ih sa svog kompa a onda odes u toku dana u igraonicu i sa razlicite Ip adrese posaljes napad na istog igraca ali sa svog racuna da bi ti ostao cist posle toga se utvrdi da si sa svog kompa i istom IP adresom kojom se najcesce prijavljujes odradio  Lips Sealed  ovakvkog tipa i ti posle seres okolo da si cist molim te ako nije problem za Lips Sealed i nas vise sa tim tvojim objasnjenjima a za sve koji nisu znali evo im i kako je to moguce
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #49 na: Veljača 01, 2014, 12:50:59 »

ajde ovako objasnicu vam ja posto ocigledno ste glupi kolektivno za Io da se nisam vec susreo sa ovom vrstom upada na acc ne bi znao ali evo : prvo da li se neko od vas seca blokiranja smrtonosni1 dobio je ban jer je napao igraca furner kome je pre toga vratio vojsku sa offa kako je on mogao da napadne tako moze i mlohavucina a objasnicu vam i kako udjes lepo kod mene na profil s Lips Sealed es ih sa svog kompa a onda odes u toku dana u igraonicu i sa razlicite Ip adrese posaljes napad na istog igraca ali sa svog racuna da bi ti ostao cist posle toga se utvrdi da si sa svog kompa i istom IP adresom kojom se najcesce prijavljujes odradio  Lips Sealed  ovakvkog tipa i ti posle  Lips Sealed  okolo da si cist molim te ako nije problem za Lips Sealed i nas vise sa tim tvojim objasnjenjima a za sve koji nisu znali evo im i kako je to moguce


možete ili tako ili otvorite anonimni prozor i napadate ko tipicni recimo Grin

sad ce rec admini da ni za to neznaju Grin
Evidentirano
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #50 na: Veljača 01, 2014, 12:52:25 »

dusane tvoja inteligencija je neupitna u istri mozete sloziti ppo rednim brojevima se od 1 do 29
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #51 na: Veljača 01, 2014, 12:52:45 »

ajde ovako objasnicu vam ja posto ocigledno ste glupi kolektivno za Io da se nisam vec susreo sa ovom vrstom upada na acc ne bi znao ali evo : prvo da li se neko od vas seca blokiranja smrtonosni1 dobio je ban jer je napao igraca furner kome je pre toga vratio vojsku sa offa kako je on mogao da napadne tako moze i mlohavucina a objasnicu vam i kako udjes lepo kod mene na profil s Lips Sealed es ih sa svog kompa a onda odes u toku dana u igraonicu i sa razlicite Ip adrese posaljes napad na istog igraca ali sa svog racuna da bi ti ostao cist posle toga se utvrdi da si sa svog kompa i istom IP adresom kojom se najcesce prijavljujes odradio  Lips Sealed  ovakvkog tipa i ti posle  Lips Sealed  okolo da si cist molim te ako nije problem za Lips Sealed i nas vise sa tim tvojim objasnjenjima a za sve koji nisu znali evo im i kako je to moguce


ili jos bolje nemorate ni napadati nego sa svog feeder acc-a stavljate 100 po 100 resa na prodaju i onda nakraju sami sebi prodate zeljezo za 0,11 ko neki dan jelda tipi Grin
Evidentirano
Tipicnimuski
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #52 na: Veljača 01, 2014, 01:11:29 »

ja ako preprodajem moje rese preprodajem svoju zaradu nekom kome su resursi potrebni da stavi neko istrazivanje ili nesto vojske a eto vidite sad kako svi znate da moze da se salju napadi ali i dalje se pravite samo a ti alex ne razumem sta si hteo da kazes molim te ajde pojasni mi malo bolje ovo o inteligenciji a vidi nadam se da su ovi spameri svi do jednog videli da ima nacina i ne moze niko da mi kaze da ne moze zato sve vas pozdravljam s nekima volim sto pisem i druzim se a ipak ima i onih o kojima necu da komentarisem ali mogu samo onu p**** Horusa da spomenem obesi gace kad mu neko krene a ovamo sere da je on neko i nesto hahahha ajde zdravo a najbolje bi bilo da se sad zakljuca tema da ne gubimo vreme vise na gluposti Grin
Evidentirano
junf
Lieutenant
***

Karma: +27/-39
Offline Offline

Postova: 164



Profil
« Odgovor #53 na: Veljača 01, 2014, 01:14:18 »

dusane tvoja inteligencija je neupitna u istri mozete sloziti ppo rednim brojevima se od 1 do 29
pitate samir dal se sjecas profila sto si isto ovako s Lips Sealed ao u 1 eri u cs1...prcocro,milfhunter,bataja....i da mu je se to napokon obilo o glavu
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #54 na: Veljača 01, 2014, 01:17:20 »

ja ako preprodajem moje rese preprodajem svoju zaradu nekom kome su resursi potrebni da stavi neko istrazivanje ili nesto vojske a eto vidite sad kako svi znate da moze da se salju napadi ali i dalje se pravite samo a ti alex ne razumem sta si hteo da kazes molim te ajde pojasni mi malo bolje ovo o inteligenciji a vidi nadam se da su ovi spameri svi do jednog videli da ima nacina i ne moze niko da mi kaze da ne moze zato sve vas pozdravljam s nekima volim sto pisem i druzim se a ipak ima i onih o kojima necu da komentarisem ali mogu samo onu p**** Horusa da spomenem obesi gace kad mu neko krene a ovamo sere da je on neko i nesto hahahha ajde zdravo a najbolje bi bilo da se sad zakljuca tema da ne gubimo vreme vise na gluposti Grin

Prodajes ti resurse sam sebi tipi, haha kakvo izvlacenje Grin
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #55 na: Veljača 01, 2014, 01:18:59 »

hahahha ajde zdravo a najbolje bi bilo da se sad zakljuca tema da ne gubimo vreme vise na gluposti Grin

pa naravno da je tebi glupost jer nisi ti dobio ban zbog svojih viska računa nego covjek koji nema veze s onime sto mu se spotice a nekako mi se cini da i o tome znas vise.......
Evidentirano
Tipicnimuski
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #56 na: Veljača 01, 2014, 01:20:14 »

ma ovo nema smisla nikakvog,samo nekao objasne razlog bana,jer ocito nije radi podudaranja ip adrese,jer je napad odradjen do kraja....
vidim da si nov na IO ahahahahhahah jer ne znas nista brate vezano za IO objasnio sam pa nadji poruku edukuj se malo milim te pa se javi nama posle jer sa ljudima koji nemaju pojma o igri necu ni da pricam ima njih jos koji s e r u a nemaju pojma o igri inace na ovaj topic mogu samo da se jave ljudi koji nas mrze i to sa laznim profilima prijavite se sa pravim ako ste neko i nesto a ne sve novi i lazni profili ja imam profil na srpskom forumu ali sam ovde morao da se prijavim jer ne mogu da slusam ovakve idiote kao sto si ti i jos par njih
Evidentirano
Hophop
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #57 na: Veljača 01, 2014, 01:23:30 »

vidim da si nov na IO ahahahahhahah jer ne znas nista brate vezano za IO objasnio sam pa nadji poruku edukuj se malo milim te pa se javi nama posle jer sa ljudima koji nemaju pojma o igri necu ni da pricam ima njih jos koji s e r u a nemaju pojma o igri inace na ovaj topic mogu samo da se jave ljudi koji nas mrze i to sa laznim profilima prijavite se sa pravim ako ste neko i nesto a ne sve novi i lazni profili ja imam profil na srpskom forumu ali sam ovde morao da se prijavim jer ne mogu da slusam ovakve idiote kao sto si ti i jos par njih


pa mozda ga ti naucis kako varati u igrici znas sve cake, cak ste uspjeli i cuni podvaliti da dobi ban
Evidentirano
Tipicnimuski
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #58 na: Veljača 01, 2014, 01:23:44 »

pa naravno da je tebi glupost jer nisi ti dobio ban zbog svojih viska računa nego covjek koji nema veze s onime sto mu se spotice a nekako mi se cini da i o tome znas vise.......
vidi nemam pojma ko si ali nije ni vazno to je prvo jer si mi nebitan u potpunosti jer ja sa debilima ne mogu da pricam a drugo sto se mene tice slobodno me prijavite pa cemo videti da li ste upravu hahahahhahah ja znam da ne igram nijedan drugi acc cak nikome ne ulazim ni na profil imam i cuvare i sve ali pitajte nekad dal sam nekom usao n profil osim junf_zuka njemu sam cuvar i kod njega sam bio stalno cuvao ga jer nije bio tu ali moze admini sve da provere pa javite mi se tad za ovo pljuvanje ovde da vas vidim da li smete u oci da me pogledate Grin
Evidentirano
Tipicnimuski
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #59 na: Veljača 01, 2014, 01:25:34 »


pa mozda ga ti naucis kako varati u igrici znas sve cake, cak ste uspjeli i cuni podvaliti da dobi ban
ma nemam potrebe nikog nicemu da ucim ja sam sve to naucio od raznih igraca kojima se desavaju  Lips Sealed tog tipa to je prvo a drugo vec sam rekao prijavite me slobodno i ako nista ne dokazete ocekujem izvinjenje od svih vas koji se glupirate i serete a nemate pojma o igri
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!