Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 02:09:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kolonija  (Posjeta: 740 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Nirwan
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« na: Siječanj 17, 2014, 05:25:32 »

Jucer sam promijenio lokaciju i raspustio koloniju trebalo je 3 sata da stignu otiso sam lec kad sam se probudio nit resura nit seljaka ni zlata  Undecided  Undecided  Undecided  Cry ajde ljudi pomagaj te izludih

Kome da se obratim pa nije malo resursa u pitanju majka mu stara i jos pri tom se trebalo vratit 25.000 seljaka pun klinac svega
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2014, 07:21:41 od Nirwan » Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 17, 2014, 07:49:08 »

Jucer sam promijenio lokaciju i raspustio koloniju trebalo je 3 sata da stignu otiso sam lec kad sam se probudio nit resura nit seljaka ni zlata  Undecided  Undecided  Undecided  Cry ajde ljudi pomagaj te izludih

Kome da se obratim pa nije malo resursa u pitanju majka mu stara i jos pri tom se trebalo vratit 25.000 seljaka pun klinac svega
sto se tice seljaka nemozes dobit tih 25k ako si vec na max sa populaciji u toj provinciji odakle si bio koloniziro tj. slao seljake

Igrač može uništiti vlastitu koloniju klikom na nju na Globalnoj mapi i odabirom opcije “Uništi koloniju”. Uništenje šalje 50% populacije kolonije u provincije iz koje ste pokrenuli kolonizaciju i gubite resurse u koloniji i ekonomske bodove koje ste uložili u osnivanje i razvoj kolonije.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!