Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:15:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: više se ni špijuni ne skrivaju (hakiranje acc-a)  (Posjeta: 3210 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 30, 2014, 10:42:29 »

nije me bilo godinu dana ..šta ovaj hors još živi tu Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 30, 2014, 10:50:40 »

nije me bilo godinu dana ..šta ovaj hors još živi tu Grin
oo driveru pa šta ima Smiley
Evidentirano
Vorena
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 17



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 31, 2014, 12:17:06 »

Bilo tko da "vara" na marketu ce dobit zabranu na 24 sata pa na 7 dana itd... Ako vidi da neko vara i prodaje si rese po 0.11 zasto da to ne prijavi adminima?

 Grin Vi kao da mene zezate malo.  Grin Grin Naravno da je prijavljeno i to upravo Martini. I naravno, nisam postigla nista.  *tired*
Evidentirano

:evil4:
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 31, 2014, 03:44:31 »

reko bi jedan moj stari prika ... idite igrat Tenkiće Grin Grin Grin
- početak ere u cs4 ista era o kojoj pričaju Max i Vorena ... ja barem 4 x prijavljujem preko svog famoznog VIP-a kojeg sam zaslužio znojeći se u RL Cheesy
da se na tržištu događaju prevare ... da cijena drveta ide ispod 0.2 pazi !!! na početku ere, odgovor :" moramo provjeriti sutra u uredu" - e ova rečenica je već sprdnja u mnogim savezima --- kaj da vam kažem veselite se , radujte se , uživajte dok traje kad toga više nebu --- internet je stvarno luda stvar Grin Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 31, 2014, 03:47:50 »

nije me bilo godinu dana ..šta ovaj hors još živi tu Grin
idi tamo u c2 i diži acc trebam 5000 bodova u savezu za objavit rat  Angry  Angry  Angry  Wink  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 31, 2014, 11:19:18 »

idi tamo u c2 i diži acc trebam 5000 bodova u savezu za objavit rat  Angry  Angry  Angry  Wink  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
ko da ti znas ratovati  Grin Grin Grin Tongue Tongue
« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2014, 11:28:04 od mandjooo » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Siječanj 31, 2014, 11:36:53 »

nije me bilo godinu dana ..šta ovaj hors još živi tu Grin
hors te je nahorsao, otud ti i genetska povezanost s konjima i kocijama. inace kocijasu, svoj kocijaski rijecnik ostavi za posao, mozda i za obitelj. a kad dodjes na forum procitaj pravila i pisi po njima jer ces inace morati biti udaljen.

i jos ono bitno: prije nego nesto pokusas napisati, procitaj cijelu temu i drzi se teme, a ne uletavati i spamati, kao da nekog zanima koliko te nije bio i dali znas prostaciti

zelim ti ugodan ostatak dana Smiley
« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2014, 11:40:04 od Horus » Evidentirano

_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #22 na: Siječanj 31, 2014, 02:00:54 »

hors te je nahorsao, otud ti i genetska povezanost s konjima i kocijama. inace kocijasu, svoj kocijaski rijecnik ostavi za posao, mozda i za obitelj. a kad dodjes na forum procitaj pravila i pisi po njima jer ces inace morati biti udaljen.

i jos ono bitno: prije nego nesto pokusas napisati, procitaj cijelu temu i drzi se teme, a ne uletavati i spamati, kao da nekog zanima koliko te nije bio i dali znas prostaciti

zelim ti ugodan ostatak dana Smiley

ja sam samo smetnuo da nisam napisao jedno slovo u tvom cijenjenom nicku dok ti u svom stilu pljuješ i stavljaš privatni život na forum što je zabranjeno..
sjeti se sebe i svoga dvorišta i dobro ga pometi pa onda idi meti po tuđim kućama HORUSU
Evidentirano
zupanja
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 31, 2014, 02:30:25 »

ja o varanju vi o tenkićima i Horusu Grin
a dera ne da zna ratovati... nego kolje  Lips Sealed tko ne vjeruje kad bude bilo više vremena možemo jedno 100tinjak ratova baciti bez poraza  Tongue
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 31, 2014, 02:33:28 »

 Embarrassed
može i više   *WASSUP*
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!