Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:12:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: koja je svrha administratorskih profila u beta svijetovima?????  (Posjeta: 3023 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lukacelic
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« na: Siječanj 09, 2014, 09:53:57 »

to je pitanje koje sam postavio sam sebi ali sam toliko glup da tražim drugo mišljenje!!!!! dobijate dijamante od bugara da igrate i tražite bugove u ovim beta verzijama a vi radite skroz suprotno od toga i mislite da ste pametni  *suicide*. večini igrača je dosadilo i sve više odustaju od igre i to pošteni igrači jer ti vaši adm. profili na nagovor nekih svojih prijatelja uništavaju njih a nitko im ne može ništa jer rekla bi moja spličanka  " dije su zakon  Tongue " . to je za mene bolesno, ako se tako liječe neki kompleksi onda im je bolje da posjete doktora jer će uskoro postati prava opasnost i u pravome životu   *crazy*. to su navodno veliki ratnici i čitam po forumu da im nitko ništa ne može najbolji su  itd...   neka stave ruku u svoj novčanik izvade karticu i ispeglaju je pa onda neka se junače okolo, u mome seli bi rekli " lako je sa tuđim k... gloginje mlatit". bravo za sve takve ratnike  :hooray: neka uživaju u pobjedi vjerovatno u sljedećih par era če ostati sami pa neka se vesele odmah prvog dana i pišu po forumu da su naj naj jer neće imati sa kim igrati. tužno i jadno Cry
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 09, 2014, 10:29:07 »

Moram vas razočarati, ali u top 50 u R111(beta) nema niti jednog računa od admina, tako da vaša priča na sreću nije istinita. A ako se netkp predstavlja kao admin, to sigurno nije, jer nitko iz ureda to u igri ne bi rekao.
Evidentirano

lukacelic
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 09, 2014, 10:33:25 »

nisam drugačiji odgovor ni očekivao. Beta2 v6 HR/RS 8  pa pogledaj malo bolje  Lips Sealed
Evidentirano
lukacelic
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 09, 2014, 10:43:26 »

nisam drugačiji odgovor ni očekivao. Beta2 v6 HR/RS 8  pa pogledaj malo bolje  Lips Sealed
odgovora nema  Huh?
Evidentirano
.las
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 09, 2014, 10:49:43 »

odgovora nema  Huh?

pa nema kada si pitanje postavio pre 10min. , a CM-ovi nisu tu
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 09, 2014, 11:29:01 »

U beta hr/rs 8 sigurno ne igra niti jedan admin. Ako mi želimo igrati, imamo svoje testne svijetove i igramo tamo. Iz kojeg razloga bi ljudi iz ureda u bugarskoj igrali hr/rs svijet?  Huh?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Siječanj 09, 2014, 12:14:45 »

ljepo ti je tiger napisao. ovi sto se predstavljaju kao admini su ocito neki bolesnici koji imaju viska para u djepu a manjak samopostovanja u glavi. problem je u tome ako su i igracki jaci od tebe pa ih ti tako i dozivljavas. znas ja sam prije nekih 6 godina kad sam poceo igrati, nakon par mjeseci igre zabrijao da znam sve o igri i kad god bi netko napredovao brze od mene mislio sam da nesto mulja. tek kasnje sam shvatio da u igri postoji stotinjak sitnih fora koje ako znas mogu te uciniti brzim i boljim. tako da ljepo igras svoju igru, jer imas zastitu u x2 i x5 sistemu, a vjeruj mi tvoje znanje u odnosu na jednog admina IOa je takvo da mu ti za 3 dana neces biti ni u x20 a kamo li u x2 pa da se konfrontiras s njim.
Evidentirano

_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 09, 2014, 09:24:59 »

ljepo ti je tiger napisao. ovi sto se predstavljaju kao admini su ocito neki bolesnici koji imaju viska para u djepu a manjak samopostovanja u glavi. problem je u tome ako su i igracki jaci od tebe pa ih ti tako i dozivljavas. znas ja sam prije nekih 6 godina kad sam poceo igrati, nakon par mjeseci igre zabrijao da znam sve o igri i kad god bi netko napredovao brze od mene mislio sam da nesto mulja. tek kasnje sam shvatio da u igri postoji stotinjak sitnih fora koje ako znas mogu te uciniti brzim i boljim. tako da ljepo igras svoju igru, jer imas zastitu u x2 i x5 sistemu, a vjeruj mi tvoje znanje u odnosu na jednog admina IOa je takvo da mu ti za 3 dana neces biti ni u x20 a kamo li u x2 pa da se konfrontiras s njim.

Problem je jezičina,neko nešto provali svi ko telad povjeruju...neko se za Lips Sealed ava i mene interesira tko...a to šta rokneš igrača koji ima preko 200 mil resursa kući i roknes mu vojsku k tome koji ima najviše medalja i temelj je saveza izaziva frustracije...razumijem ih pa tako i funkcioniranje  logike...krivi im admini,krivi dijamanti,pobogu svi krivi  samo dotični je u pravu koji čuva rese sa svom vojskom i spava kao komodo zmaj Lips Sealed a ujutro  svi mu krivi  i debili..
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2014, 09:29:15 od _DevilFrog » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Siječanj 09, 2014, 11:19:36 »

Problem je jezičina,neko nešto provali svi ko telad povjeruju...neko se za Lips Sealed ava i mene interesira tko...a to šta rokneš igrača koji ima preko 200 mil resursa kući i roknes mu vojsku k tome koji ima najviše medalja i temelj je saveza izaziva frustracije...razumijem ih pa tako i funkcioniranje  logike...krivi im admini,krivi dijamanti,pobogu svi krivi  samo dotični je u pravu koji čuva rese sa svom vojskom i spava kao komodo zmaj Lips Sealed a ujutro  svi mu krivi  i debili..
najvise medalja i 200M resa Shocked Shocked Shocked to moze imati samo mucki provokator. a koliko znam on je s tobom u savezu ili ste mu stisnuli pedalu kao nekad u cro2 Cheesy a da voli pisati nebuloze , to voli  Grin Grin Grin
Evidentirano

DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Siječanj 10, 2014, 01:56:04 »

šta bi rekla moja vrla sugrađanka ....... Grin........."dije su zakon "
btw koju ste gospu napaljeni na one koji imaju love viška i kojima nije problem bacit dio tog viška na online igre?
krenimo od onoga da mi igramo ovu igru i niko nas na to ne prisiljava (osim naše online ovisnosti ) , a kad vec igramo red je da oni koji rade igru malo i zarade, koja ce to budala besplatno razvijat igru? Sad da nema malo više zaj.eba a u ovoj igri - ima.

fook malo san promašija temu ali to je to  *freak*
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2014, 01:59:32 od DALmata » Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 10, 2014, 07:13:50 »

ljepo ti je tiger napisao. ovi sto se predstavljaju kao admini su ocito neki bolesnici koji imaju viska para u djepu a manjak samopostovanja u glavi. problem je u tome ako su i igracki jaci od tebe pa ih ti tako i dozivljavas. znas ja sam prije nekih 6 godina kad sam poceo igrati, nakon par mjeseci igre zabrijao da znam sve o igri i kad god bi netko napredovao brze od mene mislio sam da nesto mulja. tek kasnje sam shvatio da u igri postoji stotinjak sitnih fora koje ako znas mogu te uciniti brzim i boljim. tako da ljepo igras svoju igru, jer imas zastitu u x2 i x5 sistemu, a vjeruj mi tvoje znanje u odnosu na jednog admina IOa je takvo da mu ti za 3 dana neces biti ni u x20 a kamo li u x2 pa da se konfrontiras s njim.

Potpuno se slažem ovdje sa Horusom, pogotovo u ovom dijelu kada sam i ja zabrijao da znam jako puno o igri. Nikako mi nije bilo jasno kako neki rastu tako brzo. A onda upoznaš puno ljudi, naučiš puno strategija, probaš, propadneš/uspiješ. Onda zavisi i koliko vremena imaš (u zadnje vrijeme i novca) mislim ipak da je vrijeme presudni faktor, tko ima vremena da se posveti ovoj igri (ali stvarno posveti) imat će i resursa i vojnih bodova i časti i zavisti drugih.

Ali prije svega moraš imati oči (da vidiš/ i da drugi ne vide tebe) brzinu (da stigneš) snagu (da pobijediš) kola (da doneseš) sveučilišta (da potrošiš) dodaj još strpljenje, mu.. i nespavanje i nema brige da nećeš biti elitni igrač.
 Grin
Evidentirano

maki1965
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 18, 2014, 01:13:52 »

odgovora nema  Huh?

I nece ga biti:)  Ne da igraju nego su puni dijamanata pa dele i svojim pajtosima:)Smiley i naravno da su najaci i da im nijedan obican entuzijasta i igrac zaljubljenik u imperiju . ne moze nista..?   Najbolje prekinuti i preseliti na drugi svet..Smiley pa neka igraju dijamantosi  sami sa sobom.. Nekada sam i ja kupovao  onaj mali paket ali sam shvatio da je glupo .. Ja kupim 70 dija a oni imaju 7000  dija SmileySmiley  i sta ja radim:) Zakljucak administratori i nihovi tutori unistavaju ovu lepo zamisljenu igricu.. uskoro ce mo joj videti kraj//
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 18, 2014, 03:44:14 »

Da, odlicni ste, cak sam i ja na cs5 bia admin, cak su mi ljudi slali prijave za druge igrace misleci da sam admin, pa jeste vi normalni  *crazy*
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!